Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 10-14-2006, 11:01
Szecsa
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Hajnali 4kor szerintem kelj fel, es tedd ki a 10 milla lovat.
Van ra 1 orad, hogy ki tudj kelni az agybol
Ennyit azert vallaljunk be a jatekert, szerintem.
Sponsored Links
  #12  
Old 10-14-2006, 11:52
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Iron View Post
Amiket leírtál, semmi köze az újításhoz amit én javaslok. Attól még elmegy a cucc hogy le van korlátozva a barakk.
Lehethogy félreértelek akkor

A leírt mondataid az én értelmezésemben az, hogy ha van 1000 helyed és visszajön 2000 katonád mondjuk akkor be lehet állítani, hogy nem annyit tesz ki amennyi nem fér be(X) hanem mondjuk 400-al többet (X+400). Ily módon marad 400 helyed a barakokban vagy másképp fogalmazva alulra teheted az intézőben a barakjaidat anélkül, hogy onnan lelépnének az egységek. (mert nem lesznek benne egységek)

Lehethogy te nem ismered ezt a fajta stratégiai elemet, de éjjel mondjuk amikor alszol érdemesebb a barakokat alulra tenni a tornyok helyett, főleg ha sok tornyod van és mégtöbb a barakod. Persze ilyenkor fennáll a veszélye annak amiről beszéltem, hogy a piacról visszatérő egységek a barakok leállítása miatt dezertálnak. Sztem gondold át amit írtam mielött lereagálod

És nem győzőm minden válaszomban leírni,hogy az 5leted játéktechnikai szempontból teljesen jó sőt kívánatos. A feljebb kifejtett okok miatt mégis ellenzem
  #13  
Old 10-14-2006, 12:43
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 8%
Longevity: 99%
Default

Csak egységre nem lenne jó beállítani a ht-t, hogy tegye piacra, mert ha ütöttél lóval és nem vagy, mikor hazaérsz, de mennél megint, nem lenne mivel, hiszen a ht látja, hogy van lovad, már teszi is ki. Ha már lenne ilyen opció, akkor egységre és mennyiségre kellene belőni. Ezzel segítenénk a nagy egységeket piacon tartó orikat, de ha már elérte, hogy ennyi pénze van egységben, és a max pénz nem emelkedik meg, akkor miért ne tudja biztonságba a vagyonát?
  #14  
Old 10-15-2006, 15:54
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Végigolvasva a témát, bennem az a kérdés merült fel, hogy ennek mi köze az 1/A-hoz???

Nem hiszem, hogy bármi olyan változtatás kéne piacozás terén, ami csak az 1/A-t érinti.
__________________
Hódító * Queosia
  #15  
Old 10-15-2006, 19:19
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Kiszedtem a nem ide való dolgokat, a maradék se látom, hogy mennyiben érintené "főként az 1/A"-t, úgyhogy ez megy az elvetettek közé.
__________________
Hódító * Queosia
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 19:17.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu