Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Stratégia & Tippek
Register Stats Members List Today's Posts

Stratégia & Tippek Stratégiák megbeszélései, tippek, trükkök az egyes fajokhoz, személyiségekhez

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #31  
Old 08-18-2006, 17:35
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Nem beszélve arról, hogy akkor új toliakció is kell, mert fel kell mérni a távollévő sereg mellett a távollévő tábornokot is...
Sőt ha védene akkor kéne egy "tábornokok gyilkolása" toliakció is És a seregpiacon is kellene a meggyilkoltak helyére vásárlási lehetőségeket biztosítani Akinek kinyírják az összeset az se nem támad se nem véd, csak felfedez onnantól.

Srácok komolyra fordítva a szót a védekező orinak mindig is könnyebb volt ha mindkettő MF. A toronybónusz nagyon sok. Ha felfelé mész és minden tábornokkal akkor is -13%-ban van a támadó azonos morálnál. Így nem az 5let felvetése a gáz hanem a játékra gyakorolt hatása. Sosem támogatnék ilyen javaslatot ha esetleg egy másik topicban lenne
Reply With Quote
Sponsored Links
  #32  
Old 08-21-2006, 13:07
Burning Burning is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,962
Activity: 0%
Longevity: 96%
Exclamation

Synkel általában az ember 1-2k íjjal meg 3k lóval rendelkezik 200 hekin de az már elég kiélezett mondjuk nem teljesen és 3k ló az is csak 6 ezer védőpont ráadásul ha támadsz akkor ebből mennyi marad otthon mer elhiszem neked hogy 400 hekin már jó nagy lovasságod volt és az már véd
és ha nem írtam volna hogy 200 heki igazatok lenne de pszychikailag segít mer rögtön visszatámadsz
Reply With Quote
  #33  
Old 08-21-2006, 13:36
Colony Colony is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 297
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Burning View Post
...ha nem írtam volna hogy 200 heki igazatok lenne de pszychikailag segít mer rögtön visszatámadsz
Ha visszatámad az már nem csak pszichikailag segít!
Pszichologiai védelem mikor: Húúú mennyi lovas!
Filozofiai védelem mikor: Vajon azért van ennyi, hogy visszatámadjon???
Fizikai védelem mikor : Húúú mennyivel kisér vissza!!!

Szorri az offért
Reply With Quote
  #34  
Old 08-21-2006, 14:34
Burning Burning is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,962
Activity: 0%
Longevity: 96%
Talking

nem baj mondjuk igaz nem csak psychikailag segít mer ha vki látja hogy mondjuk van 3k lovad nem biztos hogy támad a filozófiai védelem érve miatt mer lehetséges hogy ez után meg jönne a fizikai
Reply With Quote
  #35  
Old 08-21-2006, 20:34
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Burning View Post
Synkel általában az ember 1-2k íjjal meg 3k lóval rendelkezik 200 hekin de az már elég kiélezett mondjuk nem teljesen és 3k ló az is csak 6 ezer védőpont ráadásul ha támadsz akkor ebből mennyi marad otthon mer elhiszem neked hogy 400 hekin már jó nagy lovasságod volt és az már véd
és ha nem írtam volna hogy 200 heki igazatok lenne de pszychikailag segít mer rögtön visszatámadsz

A pszichológia védelem alatt azt értettem, hogy ha látod a gömböt a környékhez képest igen kevés íjjal, de nagyon sok lóval, nem biztos, hogy meg fogod támadni az illetőt. Átütni nem olyan nehéz, ezzel szemben kivédeni mikor 2-3 részre osztva nekimegy egy kitámadott orinak, na az nem semmi
Mellesleg 200 hekin nem szoktam 1k-nál több íjat tartani, kell a hely a lovaknak
Reply With Quote
  #36  
Old 08-22-2006, 21:51
Pepa's Avatar
Pepa Pepa is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Location: Budapest XV. kerület
Posts: 2,334
Activity: 0%
Longevity: 97%
Question Miről is van szó?

Csak azt áruljátok el, hogy ennek mi köze ahhoz, hogy tábornokok, miért nem segítenek a védekezésben?
Reply With Quote
  #37  
Old 08-24-2006, 08:17
Burning Burning is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,962
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

igazad van synkel de abban nincs hogy egy üres orira 3 csapat én legalább öttel mennék neki semmi köze nincs hozzá pepa csak azon tárgyaltunk hogy végülis annyiban mégiscsak segít a védekezésben a tábornok hogy ha egyszerre több tábornokkal támadsz otthon hagyhatsz néhány egység elitet vagy lovat és mennyiségtől függ mer fejjebb pár ilyen elit vagy ló megakadályozhatja a beütést
Reply With Quote
  #38  
Old 08-24-2006, 14:30
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Burning View Post
igazad van synkel de abban nincs hogy egy üres orira 3 csapat én legalább öttel mennék neki semmi köze nincs hozzá pepa csak azon tárgyaltunk hogy végülis annyiban mégiscsak segít a védekezésben a tábornok hogy ha egyszerre több tábornokkal támadsz otthon hagyhatsz néhány egység elitet vagy lovat és mennyiségtől függ mer fejjebb pár ilyen elit vagy ló megakadályozhatja a beütést

Meg bizony Ugyan semmi köze a tábornokhoz, de én szoktam tartani vagy 1.5 - 2k szabad barakkhelyet is, mert A-n kívül sokan nem számolnak utána, mennyi íj fér az oriba Ugyanakkor magas hekin annyira bevédettek az orik, hogy 5 sereggel nehéz bárkihez beférni még kitámadáskor is...
Reply With Quote
  #39  
Old 09-08-2006, 18:01
Cece Cece is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Vajdaság
Posts: 855
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by pepa View Post
Csak azt áruljátok el, hogy ennek mi köze ahhoz, hogy tábornokok, miért nem segítenek a védekezésben?
Kissé megkésve de annál nagyobb szeretettel én is válaszolok: Semmi!
Mondanék még két okot, hogy miért NE segítsenek a tábik a védekezésben:
1. jelenleg nincs adott lehetőség az otthon/távol lévő tábik felmérésére és így a támadás/védekezés sikerességének kalkulációja pontatlanabbá válna. Szóval itt mindenképp kellene +1 újítás a tábik felmérésére.
2. hazavágná a számolóprogimat
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Speciális Tábornokok Nono Elvetett javaslatok 20 04-26-2006 16:50
A tábornokok mellett kiküldhető bónuszadó egységek spirit.. Elvetett javaslatok 35 03-06-2006 23:11


All times are GMT +1. The time now is 19:30.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu