Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #14161  
Old 07-21-2016, 11:29
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 7%
Longevity: 99%
Default

Anno volt egy klánvezér, aki sztem a legnagyobb elme volt ebben a játékban. Reaktor Zoli. Ha emlékezetem nem csal, mikor ők elkezdtek a Pannonfölde ellen harcolni, akkor mnt után 2 hét felkészülési időben állapodtak meg.
Kicsit röhej ez a lejár a szürke és máris támadok helyzet. A bevert klánban ki tudja nyáron éppen ki merre jár-kel...
Ez persze nem von le semmit a támadások sikeréből, csak amíg ti ki tudja mióta arra készültetek, hogy beütitek őket, addig ha figyelik is az mnt bontást, lett volna rá 24 órájuk...
Ezzel végül is nem akarok semmit sem mondani se pro se kontra, mindenki úgy értelmezi, ahogy akarja...
Csak úgy kikívánkozott belőlem...
Reply With Quote
Sponsored Links
  #14162  
Old 07-21-2016, 11:50
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Nem is arról volt szó, hogy szembe kell jönni, hanem arról, hogy mit véd 2 millió egység (+ 11 millió ponton is illik tartani bent egységet, így nem kell, hogy 2 millioó egység legyen ez). De persze, hogy kihagytad azt, hogy 25 óra alatt a piacról csak nagyon kevés dolog nem érhet vissza. Azért több évig topban lévő klánnál bőven lehet 30-40 millió lovas és íjász. Ennek a bevárása és egymáshoz átjátszása nem ördöngösség. És máris lehet bent 6-7 millió egység attól függően, hogy mit akar csinálni az ellenfél. Ennyivel bármit le lehet védeni, ha az íjász, és szembe lehet menni 2 sereggel, ha az lovas.

Nem volt értelme nagyobb távolságra elállni. A piac mozdulatlan volt, a pontok semmit sem változtak a kör alatt, és ha láttad a pontlistát, akkor azt is láttad, hogy 2 országunk volt kifejezetten közel az ő 3 országukhoz, így az infózás nem okozhatott problémát. Nem kellett messzebb menni.
Mondjuk én spec egy kisebb ori fordulását legalább elvártam volna tőlük, ha már ki nem mentek, és azt nem szúrod ki pontlistából, vagy infókból
Hát kb mindenki tudta mennyire inaktívak, így a 25 óra nem teljesen igaz, ezért nem írtam arra semmit.. de azért az, hogy 25 óra alatt észre sem vették az mnt bontást, az azért durva
De összeségében szép ütés volt.
__________________
same old song..
Reply With Quote
  #14163  
Old 07-21-2016, 12:00
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Rheia View Post
Szomorú vagyok, hogy most már szinte lehetetlen elérni titeket. A kommentekből úgy érzem, túl könnyű volt ez az ütés így a végére, de itt is kettőn állt azért a vásár. A ha nincsen csősz, könnyen lába kél a termésnek.

Azért grat az ütéshez! A továbbiakban unatkozni fogtok.
Már ez előtt sem volt izgalmas.

Quote:
Originally Posted by Pool View Post
Kicsit röhej ez a lejár a szürke és máris támadok helyzet. A bevert klánban ki tudja nyáron éppen ki merre jár-kel...
Ez persze nem von le semmit a támadások sikeréből, csak amíg ti ki tudja mióta arra készültetek, hogy beütitek őket, addig ha figyelik is az mnt bontást, lett volna rá 24 órájuk...
Ezzel végül is nem akarok semmit sem mondani se pro se kontra, mindenki úgy értelmezi, ahogy akarja...
Csak úgy kikívánkozott belőlem...
Amennyiben nem lehetett megbeszélni az mnt bontásának további dolgait, úgy a játék szabályai élnek. Amikor nincs mnt, onnantól támadható a másik. Majd fogunk még adni 1-2 hetet azért, amikor mi nem kaptuk meg erre az ígéretet... Jó poén. Köszi Pool, manapság egyre nagyobb ökörségek kívánkoznak ki belőled... Nem szükséges, hogy tetsszenek a dolgaink. Nekem se tetszett, amikor régen egy klántársam ütése után egyből kérdezted skypeon, hogy mekkora sereg ment ki, mert nektek is jó célpont lenne... Na ez volt a kicsit röhej. Asszem azóta van más skype fiókom
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #14164  
Old 07-21-2016, 12:04
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by none View Post
Mondjuk én spec egy kisebb ori fordulását legalább elvártam volna tőlük, ha már ki nem mentek, és azt nem szúrod ki pontlistából, vagy infókból
Hát kb mindenki tudta mennyire inaktívak, így a 25 óra nem teljesen igaz, ezért nem írtam arra semmit.. de azért az, hogy 25 óra alatt észre sem vették az mnt bontást, az azért durva
De összeségében szép ütés volt.
Az ország lefordulását nem írtam bele az előző üzenetbe, csak elkezdtem, de kitöröltem. Pont ez volt a másik indok, hogy ha valakit lefordítanak, akkor 1 millió pontos bontást hogy hozunk össze? Vagy 2 országot kellett volna kiraknunk, és elfokozni 8 millió egységet, majd rábontani még 500k pontot? Nem igen kivitelezhető.

Én nem tudtam, hogy mennyire aktívak. Mivel pont ugyanannyi látszik az én aktivitásomból, mint az övékből. Sehol máshol nincs aktív országom, ez az A-s pedig asszem évek óta nem ütött...
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #14165  
Old 07-21-2016, 17:22
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Az eplistaval pedig az mnt miatt nem voltunk tisztaba. Illetve mostamar elarulhatom, a kissebbik sereg 600k lo volt. Az nevetseges es vicc, hogy egy full orszag lova levedte vna kb. (Mar nem infokiadas, letelt a 24 ora boven)
Reply With Quote
  #14166  
Old 07-21-2016, 17:47
GenXter GenXter is offline
Member
 
Join Date: Jul 2009
Location: Dorog
Posts: 172
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Had gratuláljak a szép földmennyiséghez. Salnálom , hogy harcolni nem akartatok érte akkor lett volna igazán megérdemelt.
Leírom a lényeget , hogy minden külső ember tisztán lásson.
Pár éve amikor az AKTÍV Big szétverte a Dragon,későbbiekben megkeresett Wolfi , hogyy szeretne MNT-t kérni tőlünk ,
hogy pár 1milla értéken lévő társával visszajönne termelni.
Ezt megkapták jóhiszeműleg tőlünk. Egy idő után szépen lassan csatlakoztak hozzájuk más országok is.
Közben a játék már mindenhol a végét járta.
A Pergőtűz is inaktív lett. A Dragon sikeresen bevert egy inaktív klánt, egyre erősebb és aktivabb lett , élvezte a játékot egy kietlen csoportban.
Azután megkeresett Jocó az mnt bontás miatt.Nem is gondoltam , hogy erre sor kerül majd valaha,
hiszen nekünk köszönhetik hogy egyáltalán itt lehetnek ahol épp most vannak.
Nem mentem bele semmilyen bontásba,de ha akkor akarták volna, bonthatták volna az mnt-t. Nem hiszem , hogy ha bontani akarják azt nekünk jóvá kellene hagyni.
Szépen felzárkozott mindenki a Dragonban. Közben elcsíptünk egy fenyegető levelet lenti csoportokban, hogy bontva lesz az A-s mnt ha valaki nem változtat a játékán.Persze, hogy nem minden mnt örökre szól.
Itt már gyanús volt , bontva lesz egyszer , de már mindenki magasról tett a játékra.
Hagytuk a Dragonnak átvenni az első helyett , hátha nem akar többet,hát nem igy lett.
Hazaértem reggel melóból és mint eddig nyugodtan mentem aludni 7-kor.
fél 8 körül lett bontva az mnt,de ezt nem látta senki mert 24körig szürke volt minden Dragonos.
Mivel nem volt kiemelt esemény az mnt bontás,igy elsiklottam felette.
Mindenre felkészülten (piac lefogózva,átépülve) jöttetek ránk.
Ha lett volna bátorságotok, egy üzenetet irtok,benne hogy bontjátok az mnt-t és legyen 2 hét felkészülés egy jó harcra.
Legyen ez a legnagyobb sikeretek itt,egy kihalt játékban inaktív klánokat bevertek és ettől el vagytok szállva. TAPS
A sereget láttuk és nyugtáztuk a bukást. Aljas módon , nem mertetek egyenlő harcba menni.
Utólag nyugtáztam , hogy nektek ez a stilus a trendi(mnt kérés után,azt bontani és beverni mindenkit)
A bukott föld csak adat itt, Én és a klán többi tagja mindent elértünk itt. voltunk top1 klán,akkor amikor volt élet itt.
Csinálhattunk volna elérhetetlen országokat, ha más játékát tönkretesszük és mindenkit leverünk klánban,de nem tettük.
Sokszor buktunk sok földet de nem álltunk meg és visszaszereztük kamatostul.
Köszönöm a társaknak és barátoknak a sok kitartást és éjjeli piacolásokat.

Tisztelettel Enci

IMMORTAL vezető
Reply With Quote
  #14167  
Old 07-21-2016, 18:11
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by GenXter View Post
A sereget láttuk és nyugtáztuk a bukást.
Ezt te sem gondolod komolyan... Ha láttátok volna, akkor max csak az egyik megy be.

A többire így nem is reagálnék. Szép mese, igazán megható, hogy ti is megcsináltatok volna ezt-azt, de nem tettétek meg, olyan jó arcok vagytok. A patyolat. Amikor kimentünk az egyik láma klánban valakire, még be se ért, már a másikból érkezett üzenet, hogy hogy is van ez...

Hogyha akkor lehet veled beszélni, hogy mnt bontás csak 2 hét felkészüléssel, akkor nem lett volna ez. Mivel nem lehetett, így ez lett. Nem értem, hogy hol itt a baj.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #14168  
Old 07-21-2016, 18:33
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 15%
Longevity: 100%
Default

Megértem az indulatokat ekkora földvesztést látva. Ettől függetlenül a szabályok betartását ilyenkor is kérem. Köszönöm.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #14169  
Old 07-21-2016, 19:11
GenXter GenXter is offline
Member
 
Join Date: Jul 2009
Location: Dorog
Posts: 172
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Ezt te sem gondolod komolyan... Ha láttátok volna, akkor max csak az egyik megy be.

A többire így nem is reagálnék. Szép mese, igazán megható, hogy ti is megcsináltatok volna ezt-azt, de nem tettétek meg, olyan jó arcok vagytok. A patyolat. Amikor kimentünk az egyik láma klánban valakire, még be se ért, már a másikból érkezett üzenet, hogy hogy is van ez...

Hogyha akkor lehet veled beszélni, hogy mnt bontás csak 2 hét felkészüléssel, akkor nem lett volna ez. Mivel nem lehetett, így ez lett. Nem értem, hogy hol itt a baj.

2016-07-20 10:xx:xy pamacska tatu (#591946) távolbalátása:

Feléd tartó seregek:
Nem észlelünk felénk tartó seregeket.
Szövetségeseid felé tartó seregek:
Nem észlelünk szövetségeseink felé tartó seregeket.
Szövetséged felé tartó seregek:
* Black Dragon (#3270) 1 kör múlva ér ide! A sereg összetétele: 0 katona, 0 támadó, 0 íjász, xxx lovas és 0 elit.
* Black Dragon (#3270) 1 kör múlva ér ide! A sereg összetétele: 0 katona, 0 támadó, 0 íjász, xxx lovas és 0 elit.

Ha megcsinaltam volna ,akkor miutan 5-6 nagy oritok visszajon ,egybol bontom az mnt-t es.mehettetek volna Csigusz melle kapalni
Nem csinaltam segget a szambol ,nem ugy mint ti
Reply With Quote
  #14170  
Old 07-21-2016, 19:42
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by GenXter View Post
2016-07-20 10:xx:xy pamacska tatu (#591946) távolbalátása:

Feléd tartó seregek:
Nem észlelünk felénk tartó seregeket.
Szövetségeseid felé tartó seregek:
Nem észlelünk szövetségeseink felé tartó seregeket.
Szövetséged felé tartó seregek:
* Black Dragon (#3270) 1 kör múlva ér ide! A sereg összetétele: 0 katona, 0 támadó, 0 íjász, xxx lovas és 0 elit.
* Black Dragon (#3270) 1 kör múlva ér ide! A sereg összetétele: 0 katona, 0 támadó, 0 íjász, xxx lovas és 0 elit.

Ha megcsinaltam volna ,akkor miutan 5-6 nagy oritok visszajon ,egybol bontom az mnt-t es.mehettetek volna Csigusz melle kapalni
Nem csinaltam segget a szambol ,nem ugy mint ti
Ilyet én is tudok csinálni.

1 körrel a ráállás előtt már nem voltunk szürkék. Ha máskor nem, akkor lehetett volna cselekedni, hogy ne tudjunk rátok állni. Akkor sem történt. Majd kiment két sereg. Az egyik olyan volt, amit egyetlen országotok képes lett volna megfogni egyedül. Ha láttátok a távolba a seregeket, és nyugtáztátok a veszteséget, akkor az csak amiatt lehetett, hogy az xx.xy az "eseményben" mondjuk 59:30... Csúsztatsz, ahol csak tudsz? Ha ezt időben láttátok, akkor ökörség volt beengedni a kis sereget és adni neki 25k földet, ha csak utolsó pillanatban láttátok, akkor nem láttátok.

Pont te írtad, hogy az lett volna a fair, ha írunk, és hagyunk két hét felkészülési lehetőséget. Pont ez volt az, ami miatt Jocó fel akarta venni veled a kapcsolatot. Ezt megbeszélni. Legyél te jó arc, miközben a másik nem tenné?
(Hozzá tenném, hogy még így is többen javasolták, hogy ennek ellenére legyen meg a két hét felkészülési idő, éppen nálam is... De aztán leszavaztuk, mert mi sem kaptunk ilyen ígéretet, nemünk sem kell)
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)

Last edited by vityu; 07-21-2016 at 19:44..
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to vityu For This Useful Post:
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 19 (0 members and 19 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 15:18.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu