Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 09-10-2006, 17:35
-Fegya-'s Avatar
-Fegya- -Fegya- is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,590
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default Több ország irányítása

Azt hiszem, még nem beszéltünk arról, hogy miért jó több országot irányítani. Itt most természetesen a normál csoportokban szabályosan összekötött országokról van szó!

Nem akarom, hogy valami is változzon ezen a területen, de nekem nem igazán tetszik a több ország irányítása.

Ha valakinek egy országa van, az mindent elkövet, hogy országa minél jobban szerepeljen. Ha viszont több országa van, akkor nem minden országával az a célja, hogy minél jobban szerepeljen. Például
-gyűjthet pénzt a nagy orijának
-azért játszik, hogy szórakozzon a kezdőkkel
-a fő orija szabira kényszerült és addig is szórakozik
-a haverját segíti a kis orijával
-bosszút áll esetleg névtelenül korábbi sérelmén
-stb

Szerintem nem igazán tesz jót a játéknak, ha nem mindenki arra törekszik, hogy a lehető legjobban szerepeljen. Ezért nem tetszik a több ország irányítása.

Véleményetek?
Reply With Quote
Sponsored Links
  #2  
Old 09-10-2006, 17:57
Deni's Avatar
Deni Deni is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Location: Bp
Posts: 1,097
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by -Fegya- View Post
Szerintem nem igazán tesz jót a játéknak, ha nem mindenki arra törekszik, hogy a lehető legjobban szerepeljen. Ezért nem tetszik a több ország irányítása.

Véleményetek?
Ömm.. nekem is több orim van.. tény és való, hogy legjobb csak az egyikkel akarok lenni.. mivel nem áll szándékomban mostanában lefordulni A-ból, így a többi orim elesett ettől a lehetőségtől.. de ettől függetlenül minden orimmal próbálok a legjobb lenni az adott csoportban.. tehát azokkal is hozom a maximumot.. és nem pénzt termelek, vagy éppen tekercset írok, de még csak nem is a kezdőkkel packázok.. csak játszok
Nem hinném, hogy a több ország szabályos irányítása bármi csorbát ejtene magán a játékélményen
__________________
My eyelids sink into the blackened canvas where the dreams are painted






The Silent Enigma (#186138)
DugóTündér (#580934)
Goth*Angel (#156003)
MalloryKnox (#62)

Reply With Quote
  #3  
Old 09-10-2006, 18:30
-Fegya-'s Avatar
-Fegya- -Fegya- is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,590
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Deni View Post
Nem hinném, hogy a több ország szabályos irányítása bármi csorbát ejtene magán a játékélményen
Deni, igazad van. Ha valaki minden országával arra törekszik, hogy a lehető legjobb legyen, akkor semmi probléma.
A multisokkal sem lenne probléma, ha nem a másik országukat segítenék..
Reply With Quote
  #4  
Old 09-10-2006, 18:32
Grabi Grabi is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Bp.
Posts: 1,634
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

én már a levlistán is vétóztam azonnal a több ori létét, nem sikerült.

az ellen semmi kifogásom nem lenne, ha a kisorijait az ember azonnal vinné felfelé ütne, harcolni, ahogy Den írja...de sajnos nem ezt tapasztalom sok emberrel és kilyukadunk a készletfelhalmozás topichoz. hanem, hogy jön a kisori az ötös szintre írogat 4-5-6 hónapig és a nagyori lejövetelkor azt haverral átjátszák abba. sok esetben az utólag regelt orik csak termelőországként funkcionálnak
Reply With Quote
  #5  
Old 09-10-2006, 19:14
Szecsa
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Hát, Fegya, en altalaban mindig 1 orival vagyok aktiv, hiaba van most 2 országom. Egyik tekercset irogat 4/L-be, masik pedig termelget 5/U-ban.
Szerintem sincsen semmi problema azzal ha vkinek tobb orija van, nem esik ettol a jatekelmeny.
Reply With Quote
  #6  
Old 09-10-2006, 23:14
Bogár Bogár is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Csíkszereda
Posts: 1,312
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

nekem is van 2 orim. mind2-vel szórakozok, szóval nem a fejlődés és a személyiségek megszerzése a fő cél. igaz, elgondolkoztam már azon, milyen lenne, ha..., de hamar elhessegtettem a gondolatot.

engem inkább az a dolog zavar 1 picit, hogy egy szöviháború után lehetőség van a (nem feltétlenül) vesztes orikkal szintet lépni, majd fellépni 1 másik orival (szövivel), és szétszedni a legyengült szövit...
__________________
"To be
the eyes
and ears
and conscience
of the Creator of the Universe,
you fool.
"

Reply With Quote
  #7  
Old 09-11-2006, 00:24
Békés's Avatar
Békés Békés is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Philippines
Posts: 411
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by csunyabogar View Post
nekem is van 2 orim. mind2-vel szórakozok, szóval nem a fejlődés és a személyiségek megszerzése a fő cél. igaz, elgondolkoztam már azon, milyen lenne, ha..., de hamar elhessegtettem a gondolatot.

engem inkább az a dolog zavar 1 picit, hogy egy szöviháború után lehetőség van a (nem feltétlenül) vesztes orikkal szintet lépni, majd fellépni 1 másik orival (szövivel), és szétszedni a legyengült szövit...

Ha egy szövi háborúból fellépsz és a lenti oriddal mellé tudsz lépni folytatni a szöviháborút az már érdekes dolog, csak nem nagyon kivitelezhető
Ha oda lent voltál olyan jó hogy elérd a köv csopi fellépési szintjének az alját akkor itt miért nem mentél feljebb?
__________________
drugstore-onlinecatalog.com

Last edited by Békés; 09-11-2006 at 00:33..
Reply With Quote
  #8  
Old 09-11-2006, 14:15
Bogár Bogár is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Csíkszereda
Posts: 1,312
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

kivitelezhető lassúban pl... de angolban is az elfemmel már 1 hete 710 hekin tanyázok, mert nem tudok fennebb menni... ha majd fellépnék 1 másik orimmal, 600-ról nem lenne olyan nehéz feljönni 700 hekire.

egyébként nem történt velem ilyesmi, de elképzelhetőnek tartom, hogy valakivel megtörténjen.
__________________
"To be
the eyes
and ears
and conscience
of the Creator of the Universe,
you fool.
"

Reply With Quote
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Több ori irányítása egy gépről track Segítség 104 05-18-2007 22:57
Több ország irányítása 2 Bakter_ium Segítség 162 01-27-2007 10:31
1 ország vs. 2-3 ország BeeLord Stratégia & Tippek 18 08-17-2006 23:06
Több ország összekötésénél a szabi is legyen jelölve aúú Elvetett javaslatok 7 08-08-2006 01:25
Több ország összekapcsolása MiKoR Segítség 10 02-01-2006 01:18


All times are GMT +1. The time now is 17:40.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu