Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #61  
Old 06-13-2009, 07:45
Princ's Avatar
Princ Princ is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 1,087
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by laci View Post
Érdekes hogy erre senki nem reagált ebben a témában, pedig szerintem alap dolog.

A saját tapasztalataim szerint a legtöbb dolgot meg lehet beszélni, és itt nem könyörgésről vagy bármilyen megalázkodásról beszélek, de nem is ostoba fenyegetőzésről, hanem egy értelmes és barátságos üzenetváltásról.
Ezt én is így tapasztaltam, de Attiláék teljesen jól ítélték meg hogy ebben az esetben fölösleges. Pool ennél sokkal értelmetlenebb dolgot is szokott csinálni a 2B fordulások előtt, szvl nincs ebben semmi meglepő. Hacsak az nem hogy hogy nem tud hosszú távon egy szövi összserege megfogni egy mondjuk másfélszer nagyobb területen lévő támadót. Lehet hogy inkább megéri 5x annyit fedezni a 170 hekiért?
__________________

Reply With Quote
Sponsored Links
  #62  
Old 06-13-2009, 07:54
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Princ View Post
Ezt én is így tapasztaltam, de Attiláék teljesen jól ítélték meg hogy ebben az esetben fölösleges.
Lehet hogy igazad van, de ha meg sem próbálok írni, akkor egészen biztosan nem fog sikerülni a megbeszélés, míg ha küldök egy üzenetet, akkor legalább az esélyt megadtam a békés megoldásnak.

Egy próbát szerintem megért volna a dolog.
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to laci For This Useful Post:
  #63  
Old 06-13-2009, 09:54
sutike31005 sutike31005 is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 329
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Attila(: View Post
Lassúban a 3.szinten mi is fent vagyunk a csúcson ,és gyakhatnánk lefelé,de nem tesszük.
Na,de ez is a mi bajunk
nehogy már az legyen a dicső magatartás, hogy nem ütsz lefele kihasználva az orid nagyságát... ez kb olyan, mint amikor anno minket szidott egy orszag tulajdonosa, mert a fullra kitamadott orijat bevertuk 20+ sereggel és, hogy elég lett volna, ha csak 1 sereggel megyünk, meg amugy is ez aztán játék, hogy szegényektől elvesszük a kedvét, hogy neki honapokba telt, mire feljutott oda ahonnan egy pillanat alatt zuhant a mélybe.. igenis ha látok full kitámadott vagy gyenge orit attól elveszem amire szükségem van aztán hello... a diplomácia meg fontos dolog szerintem is, de ahhoz, hogy valaki jó diplomata legyen elösször is meg kéne tanulnia évekig csak csöndbe lenni és nem forumozni(max semleges temakba vicceket mesélve vagy vicces képeket) meg jopofizni, mert ahany baratot szerez valaki egy egy poenaos beszolasaval annyi ellenseget is szerezhet... jaa és még valami a legnagyobb probléma az az hogy a játékosok többsége nem is tud normális hangvételű levelet írni a hodba Én úgy vettem észre...egy kétszer kaptam csupán az eltelt évek alatt olyan levelet amire azt mondtam, hogy ez az ori tulajdonos nagyon korrekt volt, rendesen udvariasan leírta a búját baját és pont bevállt (de tegyük hozzá, hogy láttam olyat is, hogy a levélre nem is válaszolva folytatodott tovább harc és szerintem az is teljesen normális.. ez nem egy levelező csetelős játék, hanem harcolgatós földszerzős.. , azért, mert engem meghat, ha valaki tud normális hangnembe levelet írni még lehet lesz olyan kit nem... és olyankor se anyázni kell, hanem megoldást keresni..)

Last edited by sutike31005; 06-13-2009 at 12:43..
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to sutike31005 For This Useful Post:
  #64  
Old 06-13-2009, 11:32
J.Ati J.Ati is offline
Senior Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 5,922
Activity: 9%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by sutike31005 View Post
nehogy már az legyen a dicső magatartás, hogy nem ütsz lefele kihasználva az orid nagyságát... ez kb olyan, mint amikor anno minket szidott egy orszag tulajdonosa, mert a fullra kitamadott orijat bevertuk 20+ sereggel és, hogy elég lett volna, ha csak 1 sereggel megyünk, meg amugy is ez aztán játék, hogy szegényektől elvesszük a kedvét, hogy neki honapokba telt, mire feljutott oda ahonnan egy pillanat alatt zuhant a mélybe.. igenis ha látok full kitámadott vagy gyenge orit attól elveszem amire szükségem van aztán hello... a diplomácia meg fontos dolog szerintem is, de ahhoz, hogy valaki jó diplomata legyen elösször is meg kéne tanulnia évekig csak csöndbe lenni és nem forumozni(max semleges temakba vicceket mesélve vagy vicces képeket) meg jopofizni, mert ahany baratot szerez valaki egy egy poenaos beszolasaval annyi ellenseget is szerezhet... jaa és még valami a legnagyobb probléma az az hogy a játékosok többsége nem is tud normális hangvételű levelet írni a hodba Én úgy vettem észre...egy kétszer kaptam csupán az eltelt évek alatt olyan levelet amire azt mondtam, hogy ez az ori tulajdonos nagyon korrekt volt, rendesen udvariasan leírta a búját baját és pont bevállt (de tegyük hozzá, hogy láttam olyat is, hogy a levélre nem is válaszolva folytatodott tovább harc és szerintem az is teljesen normális.. ez nem egy levelező csetelős játék, hanem harcolgatós földszerzős.. , azért, mert engem meghat, ha valaki tud normális hangnembe levelet írni még lehet lesz olyan kit nem... és olyankor se anyázni kell, hanem megoldást keresni..)
Először is tanulj meg idézni, ha már így megpróbálsz kioktatni.

Másodszor, pedig szó sincs FULLRA kitámadott orikról. Nem tudom miért kell keverni a dolgokat.

Kitárgyaltunk mindent, Pool is elmondta a véleményét és pont.
Talán ,majd küldök neki egy normális hangvételű zöldet, mert képzeld tudok normálisan, udvariasan is fogalmazni.
Egyelőre nem ártottak nekünk annyit ,hogy rögtön nyivákoljak.
Az meg más kérdés, hogy előttünk sokakat szabira vágtak, én biztos nem növelném fölöslegesen az orim nagyságát úgy, hogy tulajdonképpen nem sok hasznom van belőle,sőőt még ártok is magamnak ,mert még több ember kedve megy el a gyorstól.
Na ennyi
Reply With Quote
  #65  
Old 06-13-2009, 12:46
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 8%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Attila(: View Post
Először is tanulj meg idézni, ha már így megpróbálsz kioktatni.

Másodszor, pedig szó sincs FULLRA kitámadott orikról. Nem tudom miért kell keverni a dolgokat.

Kitárgyaltunk mindent, Pool is elmondta a véleményét és pont.
Talán ,majd küldök neki egy normális hangvételű zöldet, mert képzeld tudok normálisan, udvariasan is fogalmazni.
Egyelőre nem ártottak nekünk annyit ,hogy rögtön nyivákoljak.
Az meg más kérdés, hogy előttünk sokakat szabira vágtak, én biztos nem növelném fölöslegesen az orim nagyságát úgy, hogy tulajdonképpen nem sok hasznom van belőle,sőőt még ártok is magamnak ,mert még több ember kedve megy el a gyorstól.
Na ennyi

Sztem sok hasznunk van belőle, emlékezz: nyugodt éjjelek, nagy bevételek...
Ártani meg nem ártok magamnak, sőt, az a kevés játékban levő ori úgy kapkod minden dologért a piacon, mintha cukorból lenne...
Az, hogy hány embernek megy el a kedve a gyorstól nem érdekel, de figy:

"A gyors csoportot nem javasoljuk kezdő játékosoknak, mivel a profi játékosok között többnyire csak kudarc vár rájuk itt! Sokan azt hiszik, hogy ezt viccből írtuk le, pedig nem! Ha kezdő játékosként a gyors csoportba jelentkezel, ne csodálkozz, ha mindenki azonnal téged kezd támadni!"

El kell gondolkozni, hogy ki hová tartozik...
Aki itt van, elvileg már nem kezdő, egy ilyen kis problémát, mint ez már simán tudni kell kezelnie...
Szép napot!
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Pool For This Useful Post:
  #66  
Old 06-13-2009, 12:54
sutike31005 sutike31005 is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 329
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Attila(: View Post
Először is tanulj meg idézni, ha már így megpróbálsz kioktatni.

Másodszor, pedig szó sincs FULLRA kitámadott orikról. Nem tudom miért kell keverni a dolgokat.

Kitárgyaltunk mindent, Pool is elmondta a véleményét és pont.
Talán ,majd küldök neki egy normális hangvételű zöldet, mert képzeld tudok normálisan, udvariasan is fogalmazni.
Egyelőre nem ártottak nekünk annyit ,hogy rögtön nyivákoljak.
Az meg más kérdés, hogy előttünk sokakat szabira vágtak, én biztos nem növelném fölöslegesen az orim nagyságát úgy, hogy tulajdonképpen nem sok hasznom van belőle,sőőt még ártok is magamnak ,mert még több ember kedve megy el a gyorstól.
Na ennyi
pff... wahaha, mert ugye az idezni tudas kell ahhoz, hogy kioktathassalak?
na ne röhögtess...


. nem kioktatni akartalak és az idézést megoldottam
. ok nem keverem ide, viszont nem pont rád értettem sem a levelet sem a többit.. azt csak, mint példát mondtam el.. ha nem inged ne vedd magadra, ha meg már neki allsz sertodoset jatszani, akkor tenyleg elnezest kerek, mert mint ela akarom mondani es el is mondom nem volt szandekomba sem sertegetni sem megserteni senkit, ha van olyan resz ami valakire nezve serto akkor kiveszem belole csak jelezze.. koszonom!
.nekem nincs személyes problémám senkivel így veled sem, csak leírtam, hogy nehogy már bárki az erkölcs bajnokának érezze magát, mert nem használja ki a játék adta lehetőségeket... ha ez szerinted kioktatás, elnézésedet kérem, mert tényleg nem az volt a célom, hogy kiokatssak bárkit, ehhez nincs jogom és tudom magamról én se vok makulátlan...

Last edited by sutike31005; 06-13-2009 at 12:57..
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to sutike31005 For This Useful Post:
  #67  
Old 06-13-2009, 17:21
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Nekem is lenne egy hozzaszolasom: egy haboru sem remenytelen, csak ha feladod a kuzdelmet!
__________________
Remedy
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Remedy For This Useful Post:
  #68  
Old 06-13-2009, 17:25
J.Ati J.Ati is offline
Senior Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 5,922
Activity: 9%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by LiverPool View Post
Sztem sok hasznunk van belőle, emlékezz: nyugodt éjjelek, nagy bevételek...
Ártani meg nem ártok magamnak, sőt, az a kevés játékban levő ori úgy kapkod minden dologért a piacon, mintha cukorból lenne...
Az, hogy hány embernek megy el a kedve a gyorstól nem érdekel, de figy:

"A gyors csoportot nem javasoljuk kezdő játékosoknak, mivel a profi játékosok között többnyire csak kudarc vár rájuk itt! Sokan azt hiszik, hogy ezt viccből írtuk le, pedig nem! Ha kezdő játékosként a gyors csoportba jelentkezel, ne csodálkozz, ha mindenki azonnal téged kezd támadni!"

El kell gondolkozni, hogy ki hová tartozik...
Aki itt van, elvileg már nem kezdő, egy ilyen kis problémát, mint ez már simán tudni kell kezelnie...
Szép napot!
Látom jót tett neked a 12 óra alvás, mert megint félre beszélsz.

Ezt még külön kiemelném: „Az, hogy hány embernek megy el a kedve a gyorstól nem érdekel”


Téged általában nem érdekel semmi, de nem fejtem ki rólad a véleményem ,mert repülnék innen az tuti.

A többire meg már nem is reagálnék inkább.
Reply With Quote
  #69  
Old 06-13-2009, 17:32
J.Ati J.Ati is offline
Senior Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 5,922
Activity: 9%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by sutike31005 View Post
pff... wahaha, mert ugye az idezni tudas kell ahhoz, hogy kioktathassalak?
na ne röhögtess...


. nem kioktatni akartalak és az idézést megoldottam
. ok nem keverem ide, viszont nem pont rád értettem sem a levelet sem a többit.. azt csak, mint példát mondtam el.. ha nem inged ne vedd magadra, ha meg már neki allsz sertodoset jatszani, akkor tenyleg elnezest kerek, mert mint ela akarom mondani es el is mondom nem volt szandekomba sem sertegetni sem megserteni senkit, ha van olyan resz ami valakire nezve serto akkor kiveszem belole csak jelezze.. koszonom!
.nekem nincs személyes problémám senkivel így veled sem, csak leírtam, hogy nehogy már bárki az erkölcs bajnokának érezze magát, mert nem használja ki a játék adta lehetőségeket... ha ez szerinted kioktatás, elnézésedet kérem, mert tényleg nem az volt a célom, hogy kiokatssak bárkit, ehhez nincs jogom és tudom magamról én se vok makulátlan...
Nem vagyok megsértődve.
Az idézéshez meg gratula
A diplomáciát pool esetében meg kihagyom inkább.
Reply With Quote
  #70  
Old 06-13-2009, 17:40
J.Ati J.Ati is offline
Senior Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 5,922
Activity: 9%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Nekem is lenne egy hozzaszolasom: egy haboru sem remenytelen, csak ha feladod a kuzdelmet!
Laci témájában meg ezt írtad:

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Ilyen lefele utos helyzetekben tenyleg nem nagyon van mit tenni, ha nincs esely visszautni. Szabi, vagy szovik akikkel ki tudjatok vedeni. Persze ilyenkor meg altalaban jon tobb sereg a szovikre is, hogy mindent ne tudjatok vedeni...

Vagy szepen visszafedezgeted, es varsz, varsz....

Ez van, ezt kell szeretni, a jatekkedved ne veszd el

Esetleg irj neki zoldet (ugye a diplomaciat meg se emlitettetek), hogy ha lehet ne mindig rad menjen, mert ez igy eleg hervaszto, neha menjen masra is, hatha megerti
A helyzet dettó ugyanaz.
Ahogy írtad nem nagyon van mit tenni. Szabizás a végső megoldás.
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to J.Ati For This Useful Post:
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
14. Háború Ati Hódító Kézikönyv 8 04-14-2008 09:42
Háború menüpont Redback Általános beszélgetés Hódítós témákban 7 06-19-2007 11:17
érdekes háború! J.Ati Általános beszélgetés Hódítós témákban 26 05-23-2007 09:03
Általanos Háború Y-ban spok Fontos események 34 09-23-2006 02:13
Háború módosítás. karesz6 Elvetett javaslatok 12 08-01-2006 22:37


All times are GMT +1. The time now is 21:32.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu