Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 11-11-2006, 18:55
Grangel
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default Ip-vel kapcsolatos kérdés.

Sziasztok!

Olyan kérdésem van amire részben volt válasz a F.A.Q.-ban de mégis szeretnék valami alternatívát.
Szóval az 1500 fős koleszünk hálózata 3 proxy-n keresztül csatlakozik a világhálóhoz, és az oldalak jelentős része a proxy ip-jét jelzi vissza.
"Biztonsági figyelmeztetés: hozzáférés az előzőtől eltérő IP címről. Új IP cím: 157.181.103.199, belső cím: 157.181.101.248
illetve: Biztonsági figyelmeztetés: hozzáférés az előzőtől eltérő IP címről. Új IP cím: 157.181.103.197, belső cím: 157.181.101.248 "
Ime a példa a hódítóra. 101.248-as IP az a saját gépem ip-je a 103.199-197 ez a 2 koleszos proxy Ip-je
A kérdésem:Akkor most a hódító minden egyes hódítóst itt a koleszban egy ip alatt lát?
Ugyanis szeretnék 2 koleszos haverral szövit alapítani, és nem szeretnék egyik napról a másikra anarchista csoportba kerülni.

A válaszokat előre is köszönöm.
Üdv!
Grangel

U.I.: Ha rossz topikban tettem fel a kérdésemet előre is bocs. Helyezzétek át a megfelelőbe.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #2  
Old 11-11-2006, 20:42
Szecsa
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Ha nem 1 geprol viszitek oket es nem egymasnak iranyitjatok, akkor nem lesz problema belole szerintem.
Ha mindig mindenki a sajat gepen kezeli az orikat, akkor kicsi az eselye hogy anarch lesz belole.
Reply With Quote
  #3  
Old 11-11-2006, 21:51
Grangel
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Pontosan ezért kérdeztem, hogy most a koleszom összes gépét egyként fogja e kezelni a hódító szűröje vagy sem. Mert ha a proxy-t ismeri fel ipnek akkor több mint 100 ország (kb ennyien hódítóznak itt) ugyanazon ip alatt játszik.
Reply With Quote
  #4  
Old 11-12-2006, 21:40
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Grangel View Post
Sziasztok!

Olyan kérdésem van amire részben volt válasz a F.A.Q.-ban de mégis szeretnék valami alternatívát.
Szóval az 1500 fős koleszünk hálózata 3 proxy-n keresztül csatlakozik a világhálóhoz, és az oldalak jelentős része a proxy ip-jét jelzi vissza.
"Biztonsági figyelmeztetés: hozzáférés az előzőtől eltérő IP címről. Új IP cím: 157.181.103.199, belső cím: 157.181.101.248
illetve: Biztonsági figyelmeztetés: hozzáférés az előzőtől eltérő IP címről. Új IP cím: 157.181.103.197, belső cím: 157.181.101.248 "
Ime a példa a hódítóra. 101.248-as IP az a saját gépem ip-je a 103.199-197 ez a 2 koleszos proxy Ip-je
A kérdésem:Akkor most a hódító minden egyes hódítóst itt a koleszban egy ip alatt lát?
Ugyanis szeretnék 2 koleszos haverral szövit alapítani, és nem szeretnék egyik napról a másikra anarchista csoportba kerülni.

A válaszokat előre is köszönöm.
Üdv!
Grangel

U.I.: Ha rossz topikban tettem fel a kérdésemet előre is bocs. Helyezzétek át a megfelelőbe.
nem, kedves kcsskas baratom, elvileg semmi gond nem lesz... :P

sokan hodoznak a kolibol....

csak a sajat gepedrol igyekezz csak te belepni....

Remedy - ex kcssk :P
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #5  
Old 11-13-2006, 00:25
director
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Post

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
nem, kedves kcsskas baratom, elvileg semmi gond nem lesz... :P

sokan hodoznak a kolibol....

csak a sajat gepedrol igyekezz csak te belepni....

Remedy - ex kcssk :P
ezt én is meg tudom erősíteni, szintén ex-kcssk :D
Reply With Quote
  #6  
Old 12-17-2006, 11:35
bari's Avatar
bari bari is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 69
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Azért ez egy érdekes kérdés, ugyanis miután beállítottam, hogy figyelje a más IP címről történő belépéseket, minden belépésemnél ki volt írva a figyelmeztetés, ugyanis a szolgáltató, minden egyes belépésnél más IP címet adott.
Szabályos játék védelme címen ki is tettek, mivel - "az országba többször is más címről léptek be" ...

Na erre lehet gombot varrni...
__________________
Vajon Einsteinnek, volt- e Frank nevű testvére?
Reply With Quote
  #7  
Old 12-17-2006, 11:44
Grabi Grabi is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Bp.
Posts: 1,634
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

nekem az egyik szövimnek is már két éve állandóan változo ipje van a szolgáltató miatt mégsem került át.

csak ez volt az indok?
Reply With Quote
  #8  
Old 12-17-2006, 11:46
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by bari View Post
Azért ez egy érdekes kérdés, ugyanis miután beállítottam, hogy figyelje a más IP címről történő belépéseket, minden belépésemnél ki volt írva a figyelmeztetés, ugyanis a szolgáltató, minden egyes belépésnél más IP címet adott.
Szabályos játék védelme címen ki is tettek, mivel - "az országba többször is más címről léptek be" ...

Na erre lehet gombot varrni...
Nem tudom honnan vetted, hogy ez volt az ok, a Hódító ilyet egész biztosan nem írt. Ha másvalaki ilyet mondott neked, akkor pedig félre lettél vezetve.

Idézet a súgóból:

" Mit jelent a "Szabályos játék védelme" indoklás? Ahogyan egyre több új szűrőt vezetünk be a szabályos játék biztosítása érdekében, szükséges volt egy átfogó indoklás, ahova több szabálytalanság, vagy kijátszási kísérlet is beletartozhat. A "Szabályos játék védelme" indoklást használjuk minden olyan esetben, amikor nem egyszeri, hanem visszatérő cselekedetek miatt kerül valaki áthelyezésre. Ilyen például, ha nemcsak a saját országodat irányítod, hanem rendszeresen szövetségesed országát is; vagy bármilyen módszerrel megpróbálod kijátszani a Hódító ellenőrzőrendszerét. Ide tartoznak továbbá egyéb olyan szűrések eredményei is, amik a tiszta játékot hivatottak szolgálni."
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #9  
Old 12-17-2006, 15:59
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

OFF:
A kcssk az melyik koli????
Reply With Quote
  #10  
Old 12-17-2006, 16:23
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Steve View Post
OFF:
A kcssk az melyik koli????
elte korosi csoma sandor kollegium, dayka gabor utca 4
__________________
Remedy
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Varázslatokkal kapcsolatos kérdés. Nola Segítség 30 11-26-2006 09:45
Fórum váltással kapcsolatos kényelmi funkció Déé Elvetett javaslatok 1 09-30-2006 09:53
Védekezés kérdés reaper Segítség 7 09-21-2006 20:34
Pár kérdés... Göndörf Segítség 1 08-24-2006 09:40
JKSZ-el kapcsolatos kérdés bpeet Segítség 13 01-31-2006 14:24


All times are GMT +1. The time now is 08:27.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu