Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #561  
Old 01-10-2010, 07:46
Elfi Elfi is offline
Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Pécs-Budapest
Posts: 304
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Quote:
Originally Posted by Bobesz bá View Post
Nem érzem magam csaló hazug embernek.
Csak eléd fokoztam be
Tehát a rész hazugság, nem hazugság?
Tehát hazug, csaló ember vagy. .

Quote:
Originally Posted by Bobesz bá View Post
1. Leszerelt orikat ti ugyan úgy ütöttétek, mint bárki más, Nektek az az előnyötök megvolt, hogy nagy sereggel tudtok menni, nekem meg hogy közelebb voltak, és figyeltem, mikor mehetek mikor nem.
Mi nem a leszerelt orikat ütöttük, hanem mindenkit, nyilván a leszerelés napján vertük őket is, hogy ne mások jöjjenek fel ezáltal ránk.

Quote:
Originally Posted by Bobesz bá View Post
2. Nem tudhatod mit tettem volna és mit nem. Rég nem érdekelt a helyezés már, csak akkor kezdtem el gondolkozni, hogy megoldható e a leszerelés vagy nem, miután mégis támadtatok..
Dehogynem tudhatom, be is bizonyosodott, fokoztál ígéreted ellenére. .

Quote:
Originally Posted by Bobesz bá View Post
Ti ha nem támadtok az "JKSZ", ha én nem teszek meg mindent az előre jutásért, az is "JKSZ".
Ez nem így van, a JKSZ az, amikor összehangolt támadásokkal segíti egymást két vagy több nem szövetségben lévő, ilyen NEM volt.

Quote:
Originally Posted by Bobesz bá View Post
Abban az Arénában többet kaptam mint bárki más, onnan álltam fel, ahonnan más nem biztos hogy erőltette volna.
Ez vicc, azért álltál fel, mert 3 hétig nem vertünk be és ezalatt 5 sereggel mentél folyamatosan az utolsókra, közben meg mi a többieket felváltva ütöttük, gyakorlatilag előled. .

Quote:
Originally Posted by Bobesz bá View Post
De én továbbra se foglak sértegetni Téged, nem az én stílusom, ezt meghagyom Neked. Kis 5ödik :P
Az nem sértegetés, hogy leírom az igazat, hogy hazudtál, Te meg még el is ismered. .
__________________
ELFeledett Vidék (#437487)
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Elfi For This Useful Post:
Sponsored Links
  #562  
Old 01-10-2010, 08:34
Tom's Avatar
Tom Tom is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2010
Location: Erdőkertes
Posts: 77
Activity: 0%
Longevity: 78%
Default

úgy gondolom ennek a témának nyitni kéne egy külön fórumot, ide meg olyanokat kéne írni ami esetleg mást is érdekel vagy felkelti egy-két ember érdeklődését az aréna iránt, ami nem lenne gond mert szerintem a legfőbb probléma a létszám
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Tom For This Useful Post:
  #563  
Old 01-10-2010, 12:09
Szesy Szesy is offline
Member
 
Join Date: Aug 2009
Location: Mitchelstown
Posts: 322
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Quote:
Originally Posted by Tom View Post
úgy gondolom ennek a témának nyitni kéne egy külön fórumot, ide meg olyanokat kéne írni ami esetleg mást is érdekel vagy felkelti egy-két ember érdeklődését az aréna iránt, ami nem lenne gond mert szerintem a legfőbb probléma a létszám
Szerintem is lekéne zárni ezt a témát!
Bobesz bá úgy sem fogja feltenni a kezét és azt mondani, hogy igazatok van, vagy legalább is részben....
szélmalom harc ez Elfi

a létszámnak azt tett jót hogy Ati kiírta a kezdőlapra a novemberi indulást.
20 feletti volt az induló ország, de sokan feladták, kiszáltak.
Reply With Quote
  #564  
Old 01-10-2010, 12:15
Elfi Elfi is offline
Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Pécs-Budapest
Posts: 304
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Quote:
Originally Posted by Tom View Post
úgy gondolom ennek a témának nyitni kéne egy külön fórumot, ide meg olyanokat kéne írni ami esetleg mást is érdekel vagy felkelti egy-két ember érdeklődését az aréna iránt, ami nem lenne gond mert szerintem a legfőbb probléma a létszám
Nem hiszem, hogy külön témát kellene nyitni, "Általános beszélgetések Hódítós témákban - Aréna" teljesen jó helyen van. Az hogy egy témán belül nem minden hozzászólás érdekel valakit az rendben van, és nem is zárja ki, hogy ettől függetlenül írjon olyan hsz-eket, amik más emberek érdeklődését felkeltik az Aréna iránt. Hajrá. .
__________________
ELFeledett Vidék (#437487)
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Elfi For This Useful Post:
  #565  
Old 01-10-2010, 12:18
Elfi Elfi is offline
Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Pécs-Budapest
Posts: 304
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Quote:
Originally Posted by Szesy View Post
Szerintem is lekéne zárni ezt a témát!
Bobesz bá úgy sem fogja feltenni a kezét és azt mondani, hogy igazatok van, vagy legalább is részben....
szélmalom harc ez Elfi

a létszámnak azt tett jót hogy Ati kiírta a kezdőlapra a novemberi indulást.
20 feletti volt az induló ország, de sokan feladták, kiszáltak.
A téma le lesz zárva magától, nyilván nem erről fogunk beszélni hetekig, de ha úgy is lenne, azzal sem hiszem, hogy probléma lenne, van hely bőven, hogy más dolgok is előkerüljenek. .

Amúgy az ötletek az Aréna népszerűsítésére, pont nem ide való, de engem nem zavar itt sem. .
__________________
ELFeledett Vidék (#437487)
Reply With Quote
  #566  
Old 01-10-2010, 12:21
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Ha a szóbeli mnt nem elég lehet kötni kölcsönös megnemtámadási egyezményt ha ez nem működik nem kell mnt-t kötni hanem mindenkit ütni probléma megoldva ezekután nem fogtok szóbeli mnt-t sem kötni. Nem rínyálni kell hogy jajj milyen sz...ét aljas kancsó vagy hanem tnaulni a hibákból... Rohadtul unalmas már x.-ik napja azt olvasni hogy hazug vagy cslatál szemét vagy ütöttél nem ütöttél beszéljétek meg privibe ha annyira nem bírjátok ki ...
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
  #567  
Old 01-10-2010, 12:29
Elfi Elfi is offline
Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Pécs-Budapest
Posts: 304
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
Ha a szóbeli mnt nem elég lehet kötni kölcsönös megnemtámadási egyezményt ha ez nem működik nem kell mnt-t kötni hanem mindenkit ütni probléma megoldva ezekután nem fogtok szóbeli mnt-t sem kötni. Nem rínyálni kell hogy jajj milyen sz...ét aljas kancsó vagy hanem tnaulni a hibákból... Rohadtul unalmas már x.-ik napja azt olvasni hogy hazug vagy cslatál szemét vagy ütöttél nem ütöttél beszéljétek meg privibe ha annyira nem bírjátok ki ...
1. Nem az MNT-n van a hangsúly, mert hiába kötök MNT-t, attól még ugyanúgy befokozhat. .
Pont ez lett volna a feltétele a meg nem támadásnak, hogy nem ficánkol a végén, ha már nem ütjük. .

2. Senki sem rinyál, ez van, ezt kell szeretni, csak gondoltam mindenki ismerje meg Bob bát, aki esetléeg még nem lett volna olyan szerencsés. .
Sőt, ha úgy tetszik más is tanuljon belőle. .

3. Nem kötelező elolvasni a hsz-eket, ha nem tetszik olvass mást, én sem oltalak le más topikban, hogy nem érdekel amiket írsz. .
__________________
ELFeledett Vidék (#437487)
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Elfi For This Useful Post:
  #568  
Old 01-10-2010, 12:42
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Elfi View Post

3. Nem kötelező elolvasni a hsz-eket, ha nem tetszik olvass mást, én sem oltalak le más topikban, hogy nem érdekel amiket írsz. .
a többire nem válaszolok Ha tőlem azt látod hogy 3 oldalon keresztül ugyanazt írom le 2 hsz.-enként akkor majd szólj rám nyugodtan hogy ugyan álljak már le merrt unalmas.
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
  #569  
Old 01-10-2010, 12:46
Elfi Elfi is offline
Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Pécs-Budapest
Posts: 304
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
a többire nem válaszolok Ha tőlem azt látod hogy 3 oldalon keresztül ugyanazt írom le 2 hsz.-enként akkor majd szólj rám nyugodtan hogy ugyan álljak már le merrt unalmas.
Az első kettőre is válaszolhattál volna, mert érdekelne a véleményed.

Ha majd tőlem azt látod, hogy 3 oldalon keresztül ugyanazt írom le 2 hsz-enként, akkor majd Te is rám szólhatsz nyugodtan, addig ne, köszi. .
__________________
ELFeledett Vidék (#437487)
Reply With Quote
  #570  
Old 01-10-2010, 12:53
Tom's Avatar
Tom Tom is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2010
Location: Erdőkertes
Posts: 77
Activity: 0%
Longevity: 78%
Default

ha ezt tudom, nem szólók hozzá a témához akkor lehet már senki se beszélne róla
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Tom For This Useful Post:
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Aréna szabadság Kutyuleee Általános beszélgetés Hódítós témákban 3 03-15-2007 06:05
Aréna Nikol Segítség 19 03-02-2007 15:44
Piaci belépések nullázása, Aréna fordulózárása Ati Fontos bejelentések 0 10-30-2006 12:23
1/A aréna -Fegya- Elvetett javaslatok 32 08-15-2006 14:56


All times are GMT +1. The time now is 11:02.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu