Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #551  
Old 01-04-2010, 20:17
Elfi Elfi is offline
Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Pécs-Budapest
Posts: 304
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Quote:
Originally Posted by Bobesz bá View Post
Köszönöm szépen újfent az elismerő szavakat.
Elfi hidd el nekem nem volt ez egyszerű, a sok gépeléstől még most is inhüvejgyuladásom van

Annyit azért hozzá tennék, hogy beütöttetek az ígérettől független.
És ebben a Te kezded volt főleg benne. Ezért gondoltam, úgy hogyha már ott a az internet, tűzijátéknak is vége, mér ne próbálnám meg Ez se volt egyszerű feladat, mert nem hogy mindegyik betűből láttam 13at hanem már eleve a monitorból is.
-Ejj az a sok wiskey
Be tudtam volna fokozni Viktor elé is, de nem akartam.
Füles elé sikerült is, vissza kellett bontanom 20 házat, csak Te eléd szerettem volna beérni, mert úgy éreztem megérdemlem.
És az tény, hogy nem ígértem meg senkinek sem, hogy nem teszem meg :P


Tudom, hogy csak engem akartál megelőzni, mert több pontnyit is fokozhattál volna. .

Ezzel nem nekem okoztál csalódást, mert én tudtam, hogy ez lesz. .
Ha beleképzelem most magam a szövetségeseim helyébe, akik elérték, hogy ne támadjunk, elég kellemetlenül érezném magam, és kicsit bántana, hogy nem támadtunk téged, ennek pedig az egyik szövetséges látta kárát. .

Persze, ha nem így van, semmi gond, nekem nem kellett bemutatkoznod, mert én már ismertelek. .

És igen, bevertünk az "ígéret" ellenére, egyetlen egyszer tudtam rávaenni a szövimet, mert láttam, hogy pofátlanul ütöd a tök utolsót 5 sereggel és teljesen ránk jössz, és Te megtetted volna, hogy befokozol mindenki elé, ha azzal nyerhetsz, hiába ilyen emberek is vannak. .
__________________
ELFeledett Vidék (#437487)
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Elfi For This Useful Post:
Sponsored Links
  #552  
Old 01-04-2010, 20:37
Bobesz bá Bobesz bá is offline
Member
 
Join Date: Dec 2008
Location: Balatonalmádi
Posts: 523
Activity: 0%
Longevity: 84%
Default

Quote:
Originally Posted by Elfi View Post


Tudom, hogy csak engem akartál megelőzni, mert több pontnyit is fokozhattál volna. .

Ezzel nem nekem okoztál csalódást, mert én tudtam, hogy ez lesz. .
Ha beleképzelem most magam a szövetségeseim helyébe, akik elérték, hogy ne támadjunk, elég kellemetlenül érezném magam, és kicsit bántana, hogy nem támadtunk téged, ennek pedig az egyik szövetséges látta kárát. .

Persze, ha nem így van, semmi gond, nekem nem kellett bemutatkoznod, mert én már ismertelek. .

És igen, bevertünk az "ígéret" ellenére, egyetlen egyszer tudtam rávaenni a szövimet, mert láttam, hogy pofátlanul ütöd a tök utolsót 5 sereggel és teljesen ránk jössz, és Te megtetted volna, hogy befokozol mindenki elé, ha azzal nyerhetsz, hiába ilyen emberek is vannak. .
Kedves Elfi!

Erősen sarkítasz, és kiemelsz olyan részeket, amik szerintem lényegtelenek
+ Ellentmondasz saját magadnak
Nem szereltem volna be elsőnek, ennek több oka is volt.
1ik, hogy magamnak tettem ígéretet, és nem nektek, és azt be is tartottam.
Másik, hogy elértem a célomat abban az Arénában, amit mondtam is Nektek, és Neked is.
Én jól szórakoztam az ebben a két hónapban. Rettenetesen elvertetek, és még utánna jó páran, kemény munka volt onnan vissza jönni, és ez nem csak annak volt köszönhető, hogy kegyelmet kaptam Tőletek.
Mint Ati is emlegette, sokan szeretnek ott engem, és ezt a szeretet éreztem rendesen ebben az időben
Reply With Quote
  #553  
Old 01-04-2010, 20:59
Szesy Szesy is offline
Member
 
Join Date: Aug 2009
Location: Mitchelstown
Posts: 322
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

És igen, bevertünk az "ígéret" ellenére

Nem volt igéret, csak egymást közt (szövin belül) beszélgettünk erről.
ő sem igérte meg, hogy nem fog fokozni de nem volt szép, hogy befokozott eléd annak tükrében, hogy ha akarjuk akkor 5-6-7 körökre tartjuk magunktól.

ebböl is tanultunk
Reply With Quote
  #554  
Old 01-04-2010, 22:23
Bobesz bá Bobesz bá is offline
Member
 
Join Date: Dec 2008
Location: Balatonalmádi
Posts: 523
Activity: 0%
Longevity: 84%
Default

Quote:
Originally Posted by Szesy View Post

ebböl is tanultunk
Ahogy a jó pap is holtáig
Reply With Quote
  #555  
Old 01-05-2010, 18:05
Bobesz bá Bobesz bá is offline
Member
 
Join Date: Dec 2008
Location: Balatonalmádi
Posts: 523
Activity: 0%
Longevity: 84%
Default

Hely # Országnév Érték
1 439476 GSX Colonia 10.599
2 349446 Ferrokov 10.078
3 485399 azország 9.989
4 550999 Runner 9.961
5 411732 Freedomland999 9.844
6 570264 Kornélia 9.686
7 16 Füleslandia 9.704
8 354142 kecsek 9.667
9 610870 Bob bá visszatért 9.681
10 160521 Pool 9.545
11 553158 Jetilábnyom 9.418
12 603179 Apollo13 8.506

Elkezdődtek a csaták, de még sorrendet nem nagyon kell figyelni, folyton ugrál mindenki
De legalább már 12en vagyunk
Nem akar valaki 13adik lenni?
Reply With Quote
  #556  
Old 01-08-2010, 12:17
Tom's Avatar
Tom Tom is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2010
Location: Erdőkertes
Posts: 77
Activity: 0%
Longevity: 78%
Default

Én első akarok lenni , nem 13.
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Tom For This Useful Post:
  #557  
Old 01-09-2010, 20:50
Bobesz bá Bobesz bá is offline
Member
 
Join Date: Dec 2008
Location: Balatonalmádi
Posts: 523
Activity: 0%
Longevity: 84%
Default

Quote:
Originally Posted by Szesy View Post
És igen, bevertünk az "ígéret" ellenére

Nem volt ígéret, csak egymást közt (szövin belül) beszélgettünk erről.
ő sem ígérte meg, hogy nem fog fokozni de nem volt szép, hogy befokozott eléd annak tükrében, hogy ha akarjuk akkor 5-6-7 körökre tartjuk magunktól.

ebből is tanultunk
Nem ígéret volt, ez tény, mert ígéretet az ember a másik embernek tesz, és ti nem mondtatok semmit.
Volt egy ki nem mondott megegyezés. Ezt Te és Elfi felrúgtátok, akkor nem értem, hogy miről beszélünk?
Akkor ki milyen ember?
Én még így is betartottam, pedig mehettem volna a második helyig.
Az meg hogy a végén nem ütöttetek be annak köszönhető, hogy fogtam volna a seregeteket :P
Csak most jó dolog másra kenni, hogy nem tudtatok együtt maradni.
Nem tehetek róla, hogy én annyira tökéletes vagyok, és becsületes, nem voltam mindig ilyen, de fejlődök, csak már azt nem tudom hova
Reply With Quote
  #558  
Old 01-09-2010, 20:55
Bobesz bá Bobesz bá is offline
Member
 
Join Date: Dec 2008
Location: Balatonalmádi
Posts: 523
Activity: 0%
Longevity: 84%
Default

Quote:
Originally Posted by Tom View Post
Én első akarok lenni , nem 13.
Nem gond az se.
Jössz
Belépsz.
Játszol 10 napig. (izgi lesz hidd el)
Azt csak egy kis szerkesztés kell, és tükrözöd a pont listát, és kész
Reply With Quote
  #559  
Old 01-09-2010, 22:14
Elfi Elfi is offline
Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Pécs-Budapest
Posts: 304
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Quote:
Originally Posted by Bobesz bá View Post
Nem ígéret volt, ez tény, mert ígéretet az ember a másik embernek tesz, és ti nem mondtatok semmit.
Volt egy ki nem mondott megegyezés. Ezt Te és Elfi felrúgtátok, akkor nem értem, hogy miről beszélünk?
Akkor ki milyen ember?
Én még így is betartottam, pedig mehettem volna a második helyig.
Az meg hogy a végén nem ütöttetek be annak köszönhető, hogy fogtam volna a seregeteket :P
Csak most jó dolog másra kenni, hogy nem tudtatok együtt maradni.
Nem tehetek róla, hogy én annyira tökéletes vagyok, és becsületes, nem voltam mindig ilyen, de fejlődök, csak már azt nem tudom hova
Na, akkor nézzük hogyan is volt. .

A sorrend mi négyen, aztán Te és a többiek. Runi fölényesen vezetett, nem volt az utolsó 3 hétben már ellenfél miután Bab, Pool is feladta.

A szövetségünk úgy határozott, hogy a veled fentartott közvetlen viszony (vagyis, hogy benyaltad magad náluk) más néven a szimpatikus játékod miatt nem támadunk téged.

Ezt megírtam neked, hogy úgy néz ki nem támadunk többet. Erre két lehetséges válasz jöhet, oké és nem oké. Az oké, nálam azt jelenti, hogy tudod hol a helyed, ha már nem támadunk. A másik válasz, nem oké, játszunk.

Te nem válaszoltál, hanem elkezdtél pofátlanul az utolsó orira menni 5 sereggel folyamatosan, tudtad, hogy Füles, Jimy és Runi vannak annyira lelkiismeretesek, hogy ha megígérik nem fognak téged támadni, gyakorlatilag fentről nem kellett támadástól tartanod, így simán feljöttél ránk.

Ekkor sem volt semmi gond, mondtam a többieknek, hogy ha vagy annyira gerinctelen simán befokozhatsz a 2. helyre, éppen ezért írtam neked, hogy légy szíves nyilatkozzál a terveidről. .

Ekkor is kitértél a válasz elől, mint egy igazi simlis, ezért mondtam a többieknek, hogy be kell verni téged, ez meg is történt.

Ez után elkezdtél sírni a szövijeimnél, aminek az lett az eredménye, hogy nem támadunk többet, ettől függetlenül szintén ütés után azt mondtad nekem, hogy mivel bevertünk megtennéd, hogy befokozz, de szilveszterkor lesz jobb dolgod meg amúgysem a te stílusod. .

És láss csodát, az eredmény ismert.

Az utolsó 2 napban már valóban nem tudtunk volna beverni, ha akarunk sem, mivel addigra szépen bevédted magad.

Nem kell ezt túlragozni, csaló, hazug ember vagy, ennyi.
Nem véletlen, hogy párszor már átraktak anarchba, érdekes velünk ez még nem fordult elő, ennyi. .
__________________
ELFeledett Vidék (#437487)
Reply With Quote
  #560  
Old 01-10-2010, 00:11
Bobesz bá Bobesz bá is offline
Member
 
Join Date: Dec 2008
Location: Balatonalmádi
Posts: 523
Activity: 0%
Longevity: 84%
Default

Nem érzem magam csaló hazug embernek.
Csak eléd fokoztam be.
1. Leszerelt orikat ti ugyan úgy ütöttétek, mint bárki más, Nektek az az előnyötök megvolt, hogy nagy sereggel tudtok menni, nekem meg hogy közelebb voltak, és figyeltem, mikor mehetek mikor nem.
2. Nem tudhatod mit tettem volna és mit nem. Rég nem érdekelt a helyezés már, csak akkor kezdtem el gondolkozni, hogy megoldható e a leszerelés vagy nem, miután mégis támadtatok.
Ti ha nem támadtok az "JKSZ", ha én nem teszek meg mindent az előre jutásért, az is "JKSZ".
Ergo nem tudom miről beszélünk?
Abban az Arénában többet kaptam mint bárki más, onnan álltam fel, ahonnan más nem biztos hogy erőltette volna. GSX, és 21es még utána is folyamatosan ártózott, kecseg is lopott, és Azor is betámadt.
Nem csak a Ti kegyelmeteken múlt hogy oda jutottam.
Őszinte leszek, nem a 4edik hely volt a fontos nekem, hanem hogy előtted legyek, és ezzel bosszantsalak kicsit, de ezt Te is tudod nagyon jól
De én továbbra se foglak sértegetni Téged, nem az én stílusom, ezt meghagyom Neked. Kis 5ödik :P

Last edited by Bobesz bá; 01-10-2010 at 00:33..
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Aréna szabadság Kutyuleee Általános beszélgetés Hódítós témákban 3 03-15-2007 06:05
Aréna Nikol Segítség 19 03-02-2007 15:44
Piaci belépések nullázása, Aréna fordulózárása Ati Fontos bejelentések 0 10-30-2006 12:23
1/A aréna -Fegya- Elvetett javaslatok 32 08-15-2006 14:56


All times are GMT +1. The time now is 06:57.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu