Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

View Poll Results: Szerinted? (ötletek a nyitó írásban)
1. ötlet 14 16.47%
2. ötlet 8 9.41%
3. ötlet 27 31.76%
4. ötlet 3 3.53%
5. ötlet 4 4.71%
Más ötlet (írd le) 13 15.29%
Maradjon így, ahogy most van 16 18.82%
Voters: 85. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #731  
Old 07-25-2010, 18:50
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 4%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by richardka View Post
minek pazaroljam az idöt arra hogy még az 1-be 2000-ről 5000-ig feljussak??

ugyse kapok érte semmit se hogy értelme legyen.
De kapsz érte. Plusz egy személyiséget az országnak.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
  #732  
Old 07-26-2010, 13:04
richardka richardka is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 702
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Takanohana View Post
Ati azt is leírta már párszor, hogy ez a javaslat azokat célozza, akik nem szeretnek, vagy idő hiányában, vagy bármi más okból nem tudnak aktívan játszani A-ban. A 2B max földhatárának tologatása mennyiben segít rajtuk?

A fix határ után rögtön kék szám, na azt én is támogatnám, de azért lássuk már be, hogy a plusz szemért tenni is kell valamit. Aki aktív, és szeret A-ban játszani, az azt, hogy teljesíti a feltételeket, a többiek meg valami formában szívjanak már, ne hulljon ölükbe a kék szám, na ez lenne a kétszer körbemenetel.

ha valaki amikor a 2B-ből fellép mondjuk 1900-2400 heki között attol még nem kap kék számot. Ezért mondtam a fix hekit egy 6000-re és ha azt eléri akkor hajrá fordulhat
oda azért el is kell jutni. és egy átlagos orit számolva fedezve sokba lesz neki
és ütve se egyszerü.
meg közbe le is verhetikD

2x fordulni hogy legyen egy kék számom?? Ennyire előre nem tekintek ki tudja hogy fél év mulva éppen hol leszek.

Pont én beszélek aki lazán letörli az oriját ha olyan a kedve akár az 1A topjába van akár a 2-be
de itt nem rolam van szo, hanem aki kicsi is meg árva is, meg nincs aki adjon neki enni

majd erre a tenni valamit majd irok, de most rohanok, mert idő van
Reply With Quote
  #733  
Old 08-01-2010, 21:58
RicsiPi RicsiPi is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 63
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Láttatok már futóversenyt?
... csak akkor kezdenek el sprintelni ha már látják a célszalagot.
Egy ilyen változtatás jót tenne az 1A-nak, többen mernének aktívan játszani. Kicsit felpezsdülne a játék.
A fix hektárat támogatom, a kezdő javaslatok közül.
A többit még átolvasom, mert van még 1-2 ötletem, de nem akarom ugyanazt beírni amit már más megtett.
Reply With Quote
  #734  
Old 08-02-2010, 20:44
fáy fáy is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 112
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

9000 heki most itt tartunk.
Nehéz , de kitartó munkával hozható , én inkább az 1 be töltött időt maximálnám , igy késztetve haladásra a haladni vágyókat.
Sajna első fordulásnál 5000 haki elég volt , most 9000 kell , a heki változik , egy dolog nem változik az orik neve az első 100 ban
Reply With Quote
  #735  
Old 08-02-2010, 22:34
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by fáy View Post
egy dolog nem változik az orik neve az első 100ban
Aki szeretne A-ban játszani, ne kelljen lefordulnia. Én 2,5 éve ott vagyok a 30. hely környékén, és max csak felfelé akarok menni.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to vityu For This Useful Post:
  #736  
Old 08-03-2010, 00:01
Xeper Xeper is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pécs/Bp
Posts: 2,240
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by fáy View Post
9000 heki most itt tartunk.
Nehéz , de kitartó munkával hozható , én inkább az 1 be töltött időt maximálnám , igy késztetve haladásra a haladni vágyókat.
Sajna első fordulásnál 5000 haki elég volt , most 9000 kell , a heki változik , egy dolog nem változik az orik neve az első 100 ban
Nem igaz, hogy ugyanazok az országok vannak fenn, egy jó játékosnak van esélye magasra jutnia. Nem két nap, de lehet haladni szépen (nem vagyok a legjobb, de kb 3/4 év játékkal 710k pontra sikerült felkúsznom). A játék tetején igazán kiélezett a verseny, ott lehet igazán jókat csatázni, ne kényszerítsünk senkit a lefordulásra!
__________________
"A tanult szerencsét hívják tudásnak"
Eben a mondatba három hiba van.
Reply With Quote
The Following 7 Users Say Thank You to Xeper For This Useful Post:
  #737  
Old 08-03-2010, 17:26
fáy fáy is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 112
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Aki szeretne A-ban játszani, ne kelljen lefordulnia. Én 2,5 éve ott vagyok a 30. hely környékén, és max csak felfelé akarok menni.
oké ,ez is teljesen érthető.

Jó haladást
Reply With Quote
  #738  
Old 08-03-2010, 17:28
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 4%
Longevity: 100%
Default

Nem értem miért jön újra és újra elő, hogy forduljanak le a gonoszok, akik az A topjában vannak. Hányszor kell leírni, hogy nem lesz ilyen módosítás ahhoz, hogy ez tudatosuljon? :-/
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Ati For This Useful Post:
  #739  
Old 08-04-2010, 10:28
reichz's Avatar
reichz reichz is offline
Member
 
Join Date: Sep 2008
Location: DOROG
Posts: 126
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

A jelenlegi rendszer egyértelműen nem kedvez azoknak akik csak fel akarnak jutni a topba és fordulni, semmi nem támogatja "a játékot" ebben a csoportban. Ez egy Elf paradicsom.
A pénz java a fenti régiókban lévő oriknál van akik úgy játszanak a piaccal ahogy nekik tetszik , egy vagyonba kerül a sereg építkezni szintén egy vagyon.
Simán meg lehet 1000 kör alatt csinálni a topba jutást ha valahonnét van egy soha ki nem fogyó pénz készleted,ebben az esetben teljesen mindegy is miféle fajjal játszol, e-nélkül azonban katasztrófa.
Semmiképpen ne forduljon le kényszerből az aki itt szeret játszani, de jó lenne élni hagyni azokat is akik nem szeretnének ebben a csoportban ülni és naponta egyszer benézni ,hogy beért-e a fedezés.A többi csopi már lassan dögunalomba fullad csak várjuk az idő leteltét és persze kuporgatjuk a pénzt amit majd ide kell felhozni ,hogy valameddig legalább eljuthass.Egy rakás 2000 körös ori vár B ben a jégben arra hogy felérjen a madár itt a topba és utánna soha többet ne kelljen bejárnia az utat.
Meg kellene húzni a határt valahol ami nem változik egyre feljebb.
Azok a hsz-ek meg egyszerűen nevetségesek hogy ha én vért p..tam akkor más is p..jon vért mire felér , kiváncsi lennék hány hekiig kellett szenvedni annó érte gondolom nem 9-10 k ig és az árakról akkor még nem is beszéltem.
__________________
urungurung(3) (#543543) [2/B]
Obelix(7)(#100001) [3/G]
Game Over(4) (#100002) [1/A]
Corvina (2)(#100003) [4/L]
Legszebb öröm a söröm! (#4885)
----------------------------------------------------------------------------
Reply With Quote
  #740  
Old 08-05-2010, 18:59
richardka richardka is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 702
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

ahogy látom jopáran a fix hekit támogatják
és mi lenne az hogyha valaki 6000 hekin lefordul az megkapja a kék számot, de az újrázási lehetőség zérózik??? azaz nem tud ujrázni, csak ha teljesit 1 szintett


igy kap is valamit, de közbe el is veszit valamit, ergo ha elszurja az 5-ös szintett hiába kék számos ujrázni nem tud max zérozni, de ugye akkor a kék szám elveszik (remélem jol tudom, mert ha nem akkor most égek mint a brikett)

nagyon hülye ötlet??
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Anarchba való fordulás megváltoztatása! Stoky(Gárdi) NEXUS Megvalósult javaslatok 309 11-24-2012 18:30
A felfedezés könnyítése. Serg Megbeszélések 29 03-01-2010 16:07
Román 1/A könnyítése ErdelyMagyaria Általános beszélgetés Hódítós témákban 26 12-07-2007 11:33
Román 1/A könnyítése Robin Általános beszélgetés Hódítós témákban 7 07-25-2007 18:16
2B-ből való fordulás Milán™ Elvetett javaslatok 1 05-16-2006 16:12


All times are GMT +1. The time now is 03:06.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu