Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #21  
Old 07-19-2007, 10:52
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by laziga View Post
Mi értelme? Egyfajta verseny ki tud magasabbra jutni nem fogom nyilván a földet se leadni mivel nem is akarok fordulni.
Ez a verseny az 1/A-ban van, úgyhogy ha még az 5. szinten vagy, akkor elég sokan megelőztek már ebben a versenyben.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
  #22  
Old 07-19-2007, 11:01
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Arwyl szelleme View Post
Végigolvastam és végiggondoltam a marhaságod.
Jah, szerintem is hulyeseg, nyilvan csakis a termeles az egyetlen motivacio ott fenn.
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #23  
Old 07-19-2007, 22:10
Reaktor Reaktor is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 470
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Laziga!

Nem az a játék célja, hogy az 5 szint valamelyik csoportjában basáskodj a kezdők mezőnyében.

Pontosan azt csinálod, amit ez a topik meg akar szüntetni.

Sem kihívás, sem nagy izgalom nincs abban amit csinálsz.
Miért is hódozol akkor? Miért nem lépsz fentebb, hogy ujabb nehézségekkel kerülj szembe?

Valahogy egy olyan hasonlat jut az eszembe, mintha valaki általános iskola 8 osztályában akarna örökre maradni.

Gondold át a játékot, és ne árulj halálpálcát
__________________
Jó Reggelt, jó Mészárlást!
Reply With Quote
  #24  
Old 07-20-2007, 09:55
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ez a verseny az 1/A-ban van, úgyhogy ha még az 5. szinten vagy, akkor elég sokan megelőztek már ebben a versenyben.
Csak ismételni tudnám az elöttem szólót akit beidéztem
Le vagy maradva Laziga és a szörnyű ebben, hogy azt hiszed te vezetsz
Az autókban van egy szerkezet amit ugy hívnak sebességváltó... ebben a játékban ezt a szerkentyűt ugy hívják szintlépés!
Reply With Quote
  #25  
Old 07-21-2007, 07:52
laziga's Avatar
laziga laziga is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Nem, minden szinten az első 4 hely valamelyike kell és ennyi. Csak azért mert nektek ez nem tetszik engem még vonz hogy minden szinten én legyek az első és bevehetetlen atom stabil oriaim legyenek. Ha nem tetszik gyertek üssetek le bármelyik csopiba vagy az aktuális elsőt. Jaj az túl nehéz sok idő nem lehet stb rinya meg nem érdekel ezért akartok szabályt módosítani. Fogadok bárkivel hogy lehet, bár nem vagyok az örökös háborúim miatt túl népszerű de kb 1-1,5év múlva tuti hogy én leszek az első minden csopiba. Ezt minden nagy képűség nélkül mondom.a még csak ilyen amatőr sírós játékosok vannak addig ez kivitelezhető persze ha nem írjátok folyton át a játékot hogy nektek könnyebb legyen
Reply With Quote
  #26  
Old 07-21-2007, 07:59
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by laziga View Post
Nem, minden szinten az első 4 hely valamelyike kell és ennyi. Csak azért mert nektek ez nem tetszik engem még vonz hogy minden szinten én legyek az első és bevehetetlen atom stabil oriaim legyenek. Ha nem tetszik gyertek üssetek le bármelyik csopiba vagy az aktuális elsőt. Jaj az túl nehéz sok idő nem lehet stb rinya meg nem érdekel ezért akartok szabályt módosítani. Fogadok bárkivel hogy lehet, bár nem vagyok az örökös háborúim miatt túl népszerű de kb 1-1,5év múlva tuti hogy én leszek az első minden csopiba. Ezt minden nagy képűség nélkül mondom.a még csak ilyen amatőr sírós játékosok vannak addig ez kivitelezhető persze ha nem írjátok folyton át a játékot hogy nektek könnyebb legyen

Állom a fogadást. Nem kell minden csopiban elsőnek lenned, elég az összes 5-ös szintűben Kíváncsi lennék, hogy csinálod.
Menj fel az első helyre, termelj vagyont magadnak, aztán állj tovább, és legyél első egy magasabb szinten is. És ne úgy legyél első éveken keresztül, hogy a szabályok védenek, mert a haverjaid elléptek mögüled, és messze 100k az eltérés közted meg a második ori között... Pillanatnyilag neked könnyebb a helyzeted, sőt ha lekényszerülnek a topok, könnyebb is marad, mert nem kell 1.5-2 évet áldoznod egy első helyre, hanem 1 év alatt is megcsinálhatod
Reply With Quote
  #27  
Old 07-21-2007, 18:45
laziga's Avatar
laziga laziga is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Állom a fogadást. Nem kell minden csopiban elsőnek lenned, elég az összes 5-ös szintűben Kíváncsi lennék, hogy csinálod.
Menj fel az első helyre, termelj vagyont magadnak, aztán állj tovább, és legyél első egy magasabb szinten is. És ne úgy legyél első éveken keresztül, hogy a szabályok védenek, mert a haverjaid elléptek mögüled, és messze 100k az eltérés közted meg a második ori között... Pillanatnyilag neked könnyebb a helyzeted, sőt ha lekényszerülnek a topok, könnyebb is marad, mert nem kell 1.5-2 évet áldoznod egy első helyre, hanem 1 év alatt is megcsinálhatod
Az tetszene is :P csak az a baj hogy megtartani lesz nehezebb hanem lehetetlen ha minden szabály bekerül meg akik most ülnek ott akkor majd jönnek a hülye szöveggel hogy persze mert ellettek lehetettlenítve. Én így is úgy is megpróbálom .
Reply With Quote
  #28  
Old 07-21-2007, 18:59
Arwyl szelleme's Avatar
Arwyl szelleme Arwyl szelleme is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Mezőberény vagy Ildeenél Szegeden :-)
Posts: 861
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

1 428147 Kovácsvágás 302.968 - 106.374
2 301457 **Timike piciny birtoka** 289.083 - 131.043
3 398809 POGÁNY 273.561 - 37.997
4 447416 ): Kiábrándult 91.160 41.890


Így tudsz csak ott maradni ahol vagy! Ákos felkarolt és most hogy az árnyékában meghúzódtál, és csalással felmentél arcoskodsz itt és vered magad. De remélem nincs már messze a bukásod. Valamilyen módon...
__________________
Egy: törj az égig!
Kettő: tarts ki végig!
Három: nevess, ha fáj!
Négy: üss, ha muszáj!
Öt: tartsd a várat!
Hat: védd a társad!
Hét: tiéd a hit!
Nyolc: a zászlót vidd!

Egészséges Fejbőr : Skinhead nyolcparancsolat
Reply With Quote
  #29  
Old 07-21-2007, 21:55
laziga's Avatar
laziga laziga is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Arwyl szelleme View Post
1 428147 Kovácsvágás 302.968 - 106.374
2 301457 **Timike piciny birtoka** 289.083 - 131.043
3 398809 POGÁNY 273.561 - 37.997
4 447416 ): Kiábrándult 91.160 41.890


Így tudsz csak ott maradni ahol vagy! Ákos felkarolt és most hogy az árnyékában meghúzódtál, és csalással felmentél arcoskodsz itt és vered magad. De remélem nincs már messze a bukásod. Valamilyen módon...
Ja felkaroltak miután 25ször levertek és mindig visszamásztam és ujra meg ujra nekik estem először mnt majd szövi lett belőle. Az hogy nem tudsz játszani nem jelenti azt hogy én csaltam Csók mindenkinek Részemről a téma lezárva mert az ilyen bunkókval nem kivánok vitázni mert agynélküli marha csak veszekedni tud nem vitázni. Személyeskedni meg nem szertek nem az én stílusom nem csipem mikor valakinek nagy a pofája neten keresztül.
Reply With Quote
  #30  
Old 07-21-2007, 21:59
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Mindenkinek felhívnám a figyelmét, hogy ez nem az általános beszélgetések téma, hanem a fejlesztés... Köszönöm.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
szabisok gyengitése a topban! Rém Elvetett javaslatok 2 01-03-2007 22:34


All times are GMT +1. The time now is 14:33.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu