Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

View Poll Results: Földleadás gátlása (részleteket találsz a 19. oldalon, lap alján)
Minimum föld 5 5.00%
Minimum föld + az újrázás után is megmaradó minimum föld 5 5.00%
Minimum föld + az újrázás után is megmaradó minimum föld + baráti mallusz 51 51.00%
Anarchista csoportba áthelyezés 22 22.00%
J.K.SZ. bejelentő 26 26.00%
Újrázási lehetőségek lekorlátozása 14 14.00%
Földvesztés 20 20.00%
Katonai morál romlása 16 16.00%
Gyújtogatás erősödése 20 20.00%
Multiple Choice Poll. Voters: 100. You may not vote on this poll

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1101  
Old 01-03-2008, 17:17
It(AZ:)) It(AZ:)) is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Veszprém-budapest
Posts: 82
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Hát nekem is már csak egy kérdésem lenne.Tekinthető ez az ítélet precedensnek, avagy:
a szabi alól kijön csupasz,top 2000 kört látott,elhasználódott ori,beütik öt sereggel,visszamegy pár perc múlva,néhányszor ezt folyamatot( 3 naponként,karácsonyi szünetben gyakrabban) megismételve móka nem lesz büntetve,esetleg egyeseknek lesz büntetve?
Sponsored Links
  #1102  
Old 01-03-2008, 18:46
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by AndrewB View Post
Már csak az az egy kérdésem maradt, hogy miért törölt, amikor épp ment rá egy nagyobb 'idegen' sereg, ami fordította a baráti seregeket? Miért volt gond, amikor egy másik ori ment rá? Az miért nem üthette be? De akkor miért kellett megvárnia, amíg a 'baráti' orik 4-5 seregekkel beütötték? Kérdem én, mi ez, ha nem bizonyíték?

Nekem szintén nincs sok kérdésem.
Az első: Tuvalu miért ment anarchba, ha közben ilyeneket lehet csinálni?

Asszem úgy megy ez, mint Magyarországon általában. Sikkassz el 100k ft-t és 5 évre sitten vagy. Sikkassz 1 mrd-t és te vagy a király, a bíró épp csak kezet nem csókol...
__________________
"Véres kardot hoztam
Őseink véres kardját"
  #1103  
Old 01-03-2008, 19:03
NorB NorB is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Budapest
Posts: 322
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by AndrewB View Post
Már csak az az egy kérdésem maradt, hogy miért törölt, amikor épp ment rá egy nagyobb 'idegen' sereg, ami fordította a baráti seregeket? Miért volt gond, amikor egy másik ori ment rá? Az miért nem üthette be? De akkor miért kellett megvárnia, amíg a 'baráti' orik 4-5 seregekkel beütötték? Kérdem én, mi ez, ha nem bizonyíték?
na látod, ez ostobaság volt részükről, mert azt mégsem állíthatja senki, hogy véletlenül törölt
ebből is látszik, hogy van köztük kifejezetten gyenge játékos is, aki nem tud értelmes döntéseket hozni
én visszaléptem volna a rúnát kitenni, és nem foglalkoztam volna a 2 beütő sereggel, sok hekit nem visz, és még jó a jksz kiabálók ellen is ellenpéldának
  #1104  
Old 01-03-2008, 19:07
eper eper is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 8
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by NorB View Post
na látod, ez ostobaság volt részükről, mert azt mégsem állíthatja senki, hogy véletlenül törölt
ebből is látszik, hogy van köztük kifejezetten gyenge játékos is, aki nem tud értelmes döntéseket hozni
én visszaléptem volna a rúnát kitenni, és nem foglalkoztam volna a 2 beütő sereggel, sok hekit nem visz, és még jó a jksz kiabálók ellen is ellenpéldának
3 sereg, a törléses belépés is plusz 1 sereg volt
tehát Ati szerintem sem csalás, de javaslom, hogy a törölt országbol a seregek kapják meg a földet
  #1105  
Old 01-03-2008, 19:21
It(AZ:)) It(AZ:)) is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Veszprém-budapest
Posts: 82
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by NorB View Post
na látod, ez ostobaság volt részükről, mert azt mégsem állíthatja senki, hogy véletlenül törölt
ebből is látszik, hogy van köztük kifejezetten gyenge játékos is, aki nem tud értelmes döntéseket hozni
én visszaléptem volna a rúnát kitenni, és nem foglalkoztam volna a 2 beütő sereggel, sok hekit nem visz, és még jó a jksz kiabálók ellen is ellenpéldának

hát épp ez az,hogy nagyon jó döntés volt.ha be tudjuk ütni,most nem 19 környi szakadék tátongana az utolsó nagy területű ori és közöttünk,és mehettünk volna feljebb a lépcsőn,legalábbis sokkal több esélyünk lett volna
  #1106  
Old 01-03-2008, 19:24
Harcosok's Avatar
Harcosok Harcosok is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 752
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Ja és más csalása nem mentség senkire.
Ez nagyon gyenge védekezés
__________________
Mi Atyánk, aki a mennyekben vagy, szenteltessék meg a te neved, jöjjön el a te országod, legyen meg a te akaratod, amint a mennyben, úgy a földön is. Mindennapi kenyerünket add meg nekünk ma, és bocsásd meg vétkeinket, miképpen mi is megbocsátunk az ellenünk vétkezőknek, és ne vigy minket kísértésbe, de szabadíts meg a gonosztól.
  #1107  
Old 01-03-2008, 19:28
Harcosok's Avatar
Harcosok Harcosok is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 752
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by w-synthar View Post
Igazad van
Kérem Synket anarchba helyezni
De vele együtt kérd a mostaniakat is
__________________
Mi Atyánk, aki a mennyekben vagy, szenteltessék meg a te neved, jöjjön el a te országod, legyen meg a te akaratod, amint a mennyben, úgy a földön is. Mindennapi kenyerünket add meg nekünk ma, és bocsásd meg vétkeinket, miképpen mi is megbocsátunk az ellenünk vétkezőknek, és ne vigy minket kísértésbe, de szabadíts meg a gonosztól.
  #1108  
Old 01-03-2008, 19:29
Andrew's Avatar
Andrew Andrew is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: Tatabánya/Szeged
Posts: 2,796
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Ha szabad kérdeznem, ezt miért csak most adtad elő? És miért nem akkor amikor aktuális volt? Netán arra vártál, hogy amikor jksz-el gyanúsítanak - ohh, bocsáss meg, azt sem tudjuk ki vagy - gyanúsítják őket, akkor előhozzad figyelemelterelés céljából?
  #1109  
Old 01-03-2008, 19:29
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by w-synthar View Post
Igazad van
Kérem Synket anarchba helyezni
Kérem az X topját anarchba rakatni meg stb. stb. stb. vannak itt még érdekes figurák akiket anarchba lehetne tetettni ....
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
  #1110  
Old 01-03-2008, 19:30
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by AndrewB View Post
Ha szabad kérdeznem, ezt miért csak most adtad elő? És miért nem akkor amikor aktuális volt? Netán arra vártál, hogy amikor jksz-el gyanúsítanak - ohh, bocsáss meg, azt sem tudjuk ki vagy - gyanúsítják őket, akkor előhozzad figyelemelterelés céljából?
ha regelek új nicket én is fikázhatok bárkit ?
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 07:47.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu