Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

View Poll Results: Földleadás gátlása (részleteket találsz a 19. oldalon, lap alján)
Minimum föld 5 5.00%
Minimum föld + az újrázás után is megmaradó minimum föld 5 5.00%
Minimum föld + az újrázás után is megmaradó minimum föld + baráti mallusz 51 51.00%
Anarchista csoportba áthelyezés 22 22.00%
J.K.SZ. bejelentő 26 26.00%
Újrázási lehetőségek lekorlátozása 14 14.00%
Földvesztés 20 20.00%
Katonai morál romlása 16 16.00%
Gyújtogatás erősödése 20 20.00%
Multiple Choice Poll. Voters: 100. You may not vote on this poll

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1081  
Old 01-03-2008, 05:49
It(AZ:)) It(AZ:)) is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Veszprém-budapest
Posts: 82
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Az X a kedvenc betűm, erre rájöttem.Csak könyörgöm,ha leütitek a pórnép közé a toposokat,legalább ne rakjátok vissza szabira,(hogy tényleg mindenki elérhesse őket)nem akarok fedezgetni,míg megint letelik a 2000 topkörötök
Sponsored Links
  #1082  
Old 01-03-2008, 07:20
It(AZ:)) It(AZ:)) is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Veszprém-budapest
Posts: 82
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Hóhér View Post

nincs valakinek elmentett pont listája ütés előttökről , hogy bontott e közelebb most vajon?

sajna csak nagy intervallumban
dec 28
[SZ] S... 129.607 3.701 53kör
jan2 tegnap ütés előtt
[SZ] S... 106.663 3.701 37kör

ez a természetes kopás,avagy bontás,avagy megütötték-e pár nap alatt,fogalmam sincs(gyújtogatás nem,mert "szinte" végig szabin volt.

Ok,elfogadom,érinthetetlenek,felesleges szájtépés,de legalább azzal ne vicceljünk,hogy bárki által üthetőek,mert akkor tényleg indítani kell egy topicot a segítség új játékosoknak kategoriában,Hogyan védhetőek a 30-60 kör távolságú ütések? címmel
  #1083  
Old 01-03-2008, 07:43
eper eper is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 8
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by It(AZ:)) View Post
sajna csak nagy intervallumban
dec 28
[SZ] S... 129.607 3.701 53kör
jan2 tegnap ütés előtt
[SZ] S... 106.663 3.701 37kör

ez a természetes kopás,avagy bontás,avagy megütötték-e pár nap alatt,fogalmam sincs(gyújtogatás nem,mert "szinte" végig szabin volt.

Ok,elfogadom,érinthetetlenek,felesleges szájtépés,de legalább azzal ne vicceljünk,hogy bárki által üthetőek,mert akkor tényleg indítani kell egy topicot a segítség új játékosoknak kategoriában,Hogyan védhetőek a 30-60 kör távolságú ütések? címmel

tényleg lemented a pontlistát?
egyébként nekem mindegy hogy 60 körröl lebont-e 30 körre ugyis szabin van 1 perc kivételével.
  #1084  
Old 01-03-2008, 08:59
NorB NorB is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Budapest
Posts: 322
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

[quote=Kutyuleee;148244]
amúgy sztem megoldhatjátok a helyzetet magatok is... ahogy nézem vagytok egy páran tapasztalt vén rókák a csopiban. ha nem is 1hét alatt, de fellehet menni oda ahol fent vannak és ellehet lehetleniteni őket,mert vagy átépülnek és megharcolnak a "nehezen megszerzett" földért (amit sztem nem fognak), vagy szabiznak és szépen jönnek lefele körönként.
QUOTE]
természetesen le tudjuk verni őket
sok előnyük van, de kell hozzá vagy 20 ori, fél év, és nincs is hova menekülniük
csakhogy én attól tartok, hogy mi anarchan fogunk kikötni, ők meg majd folytatják, mint eddig
olyan hátszelük van, mintha megvették volna a csopit
az utalások, földadások itt már nagyon régóta gátlástalanul mennek
nekem csak és kizárólag az a bajom ezzel, hogy a kis kék kilences orijaink majd így mehetnek majd a kukába (vagy anarchba), mert a jelenlegi körülmények között reménytelen szabályosan játszani a csoportban
a 2.,3.,4. szinteken nincs gond, mindegyik jól működik
  #1085  
Old 01-03-2008, 11:54
sema034 sema034 is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 60
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Nem mintha a téma ezzel meg lenne oldava, de miért pont olyan csopiba fordultok le (9)-es orival ahonnan tudjátok hogy esélytelen továbblépni?
  #1086  
Old 01-03-2008, 12:46
Gala Gala is offline
Junior Member
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 20
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Na a mesém újra előadom tegnap sajnos nem írtam le jól

Na hol volt hol nem volt volt egyszer egy X csopi ott volt 4(5) uralkodó személy az első 4(5) helyen. De egyszer csak jött egy szabály egy csúnya gonosz szabály ami nekik nem kedvezett.
Hát ugy döntöttek mostmár az uralkodásuknak ilyen néven egy ideig vége szakad. De a hekit azért mégsem akarták bebukatni(nem mintha nekik tétel lenne annyit befedezni annyi idő termelés után...)
Hát jött 4 másik ori ők voltak a világ legjobb figyelői. Feljött az egyik ori (tudjátok a mesehős)szabiról 1percre a figyelő mesterek észrevették de csak az egyik. Aztán feljött újra amikor már bevágták (elött eminek jönne?)ekkor észrevette egy másik.Ő mindig csak feljött szabiról nem csinált semmit csak feljött körülnézett mintha be se vágták volna elötte. Ez a kör így ment tovább míg a mesehős olyan távba nem esett ,hogy annak 4orinak ne érje meg őt ütni.
Jött aztána mesehős régi/mostani szövije. Ő is pont ugyanígy járt őt se érdekelte,hogy bevágták amikor visszapillanatot szabi alól. Szépen ő is csinálta ezt amig eláég közel volt a 4 szuper figyelőhöz. utána már nem is csinálta addig cisnálta amig a figyelőknek érdemes volt figyelni:P
Jött a harmadik. Ő is haqsonlóan járt.
annyi különbséggel,hogy valódi figyelők kezdtek el figyelni És egyszer aztán rá tudtka küldeni egy nagyobb sereget ami lefordította a 4szuper figyelő közül az egyiknek a seregét(minden seregét). Aztán a 3. számú ki törölte magát nehogy már beüssék mások.
És most elkezdődött a 4. meséje.


Nem azért de 4 ember ,hogy lehet ilyen egyforma? Hogy csak felkukkant,hogy nem érdkeli ha beütik őt aztán ha már a figyelőktől távol van akkor már abbahagyja ezt....
És ezeka világhírű figyelők is akik nicnsenek egy szövibe sose mennek egyszerre
Azta msot,hogy így leírtam már én se látok benne csalást

Abba már nem folyok bele,hogy voltak itt utalások is raktam ki fogót hát nem cicáztam
  #1087  
Old 01-03-2008, 13:10
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by sema034 View Post
Nem mintha a téma ezzel meg lenne oldava, de miért pont olyan csopiba fordultok le (9)-es orival ahonnan tudjátok hogy esélytelen továbblépni?

Pl mert a súgóban fel vannak sorolva a csoportok ahova lefordulhatsz, de nincsenek feltüntetve azok amikben szabadon dolgozhatnak bizonyos multisok, és nincs egyéb figyelmeztetés sem, hogy kerüld el ezt a csoportot.

Amúgy meg nagyon hülye kérdés volt ez, már bocs... Jó darab ideje nem adtam pirost, de neked ezért kijár.
__________________
"Véres kardot hoztam
Őseink véres kardját"
  #1088  
Old 01-03-2008, 13:16
-Fegya-'s Avatar
-Fegya- -Fegya- is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,590
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by -Fegya- View Post
A minimum természeresen a csoportmaximumon menne túl, mert csak így van értelme. Ez szerintem elég jól véd a földleadás ellen. Pillanatnyilag úgy látom, hogy csak úgy lehetne kijátszani, hogy alsóbb szinten, amikor szigorodnak a feltételek, akkor átadja a földjét egy "barátnak", töröl, majd újraindul. Ha a "barátnak" is sok lesz már a top köre, akkor az visszaadja a földet és ő töröl.
Hát ezt 2007 augusztus 17-én írtam. Sajnos pont ez következett be.
__________________
Egér a sajton... (#3744)
  #1089  
Old 01-03-2008, 13:22
Gala Gala is offline
Junior Member
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 20
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by -Fegya- View Post
Hát ezt 2007 augusztus 17-én írtam. Sajnos pont ez következett be.
Látom te is jós vagy ezerrel
És arra egy ötlet,hogy ne következzen be?
  #1090  
Old 01-03-2008, 13:52
Arwyl szelleme's Avatar
Arwyl szelleme Arwyl szelleme is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Mezőberény vagy Ildeenél Szegeden :-)
Posts: 861
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Gala View Post
Látom te is jós vagy ezerrel
És arra egy ötlet,hogy ne következzen be?
Szerintem ez nem olyan gyakori eset hogy ne lehessen adminkának manuálisan megvizsgálni...
__________________
Egy: törj az égig!
Kettő: tarts ki végig!
Három: nevess, ha fáj!
Négy: üss, ha muszáj!
Öt: tartsd a várat!
Hat: védd a társad!
Hét: tiéd a hit!
Nyolc: a zászlót vidd!

Egészséges Fejbőr : Skinhead nyolcparancsolat
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 04:21.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu