Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #7841  
Old 03-02-2010, 06:33
csabi's Avatar
csabi csabi is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Location: widnes
Posts: 1,633
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by Iron View Post
Wolfi! Én régen is mondtam, és a mai napig is kiállok mellette, Téged és Forestot nem támadlak, asszem sosem támadtalak meg, ha nem léptetek ellenem.
ez a "mai nap" is elmúlt..
__________________
"Holnapi előrejelzés: szitáló zsenialitás, heveny végítélet."
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to csabi For This Useful Post:
Sponsored Links
  #7842  
Old 03-02-2010, 06:48
-Fegya-'s Avatar
-Fegya- -Fegya- is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,590
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Legnagyobb egyéni foglalás tegnapról az 1. szinten:
2010-03-01 00:01:15Arcodba lépek! (#363027) elfoglalt 560 hektárt Karaj mi??? (#305748) országától.
Én is gratulálok!
__________________
Egér a sajton... (#3744)
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to -Fegya- For This Useful Post:
  #7843  
Old 03-02-2010, 06:53
Wolfi Wolfi is offline
Member
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 205
Activity: 0%
Longevity: 79%
Default

Wolfi! Én régen is mondtam, és a mai napig is kiállok mellette, Téged és Forestot nem támadlak, asszem sosem támadtalak meg, ha nem léptetek ellenem. Nekem egy ori kell és az Vityu.
Ezt eddig is így gondoltam és most is így gondolom, persze a te oldaladat is meg lehet érteni...de én most is így érzem, aki a klánom tagja volt és tett érte, hogy nagyobb legyen és kiépített ott valamit, azt én nem ütöm! Ennyi... Lehet megkövezni

Legnagyobb egyéni foglalás tegnapról az 1. szinten:
2010-03-01 00:01:15 Arcodba lépek! (#363027) elfoglalt 560 hektárt Karaj mi??? (#305748) országától.


No comment Ettől függetlenül gratulálok de...
Megkérlek Iron, hogy a későbbiekben ne fárasztd magad a feljebb beollózott kis szösszenetek beírásával, mert semmiféle valóságtartalma nincsen akkor meg minek! Különben is elég negatív képet alkotsz így magadról a többiek előtt (bár nem hinném, hogy eddig is túl sokan szerettek volna)!
Én fel mertem vállani a véleményemet az éppen kialakult helyzetről. Te váltig állítottad az ellenkezőjét és lám láss csodát... Bár számomra nem volt meglepő Tőled, ezért nem is haragszom és ezért kísértem huntert 1 sereggel, mert számítottam a kedves látogatásodra Meg ez amúgy sem egy olyan játék ahol egy ellenfélnek bármit is feltétlen el kellene hinnem. Arra vannak más helyek
Lényeg a lényeg nincs harag, mert ez így normális de ha már hülyeségeket irogatsz a fórumra annyit megérdemelsz, hogy picit leoffoljalak
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Wolfi For This Useful Post:
  #7844  
Old 03-02-2010, 07:15
Janesz Janesz is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 21
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Olyan dejavuee érzésem van ezzel kapcsolatban!
Ezt a nem támadlak dolog mintha rémlene még a másik országgal! Alszom reggel erre jön a teló, hogy egy kenyérsütő jön felém
Na mondom fasza, láttam hogy ott lófrál a környéken, mondom én sem piszkálom akkor ha nem piszkál. Erre belednyomja a kést
És a story megismétlődik, csak most klántársam kapta!
Biztos úgy gondolta kettőnket nevezett meg, nehogy már kivételezve legyen vki, durr ő is kap a jóbol. Lol
Amúgy így reggel olvasva jókat röhögtem
Iron túl sok benned a feszkó, vezesd le az asszonyon:P
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Janesz For This Useful Post:
  #7845  
Old 03-02-2010, 07:24
Iron's Avatar
Iron Iron is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 686
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Igen ezt beszéltük és örülök, hogy nem maradt el az off
Amúgy meg jah, igazatok van, itt haver nem létezik, max olyan aki még MNT-vel van fűszerezve, a többi célpont, lehet az bármilyen, ha ezek után berág rágjon, alkalmazkodok én is, és nem fogok berágni ha bármi havernak gondolt leüt...

Elgondolkodtam az írásodon Wolfi amit múltkor írtál és úgy érzem én is, aki veled van klánban az számít a többi már nem.

Amúgy meg ez egy ilyen játék, van aki megkedvel idővel, van aki megútál, ez vele jár.
__________________
***Pékek*** (#4247)1/A klán
Arcodba lépek! (2) (#363027) 1/A
Járvány (#321676) 3/G
Iron (#486000) 2/B
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Iron For This Useful Post:
  #7846  
Old 03-02-2010, 07:28
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Iron View Post
Én meg örülök, hogy se a Dragon se a Gun se az Olumpos haverjai nem vagyunk, nem úgy mint ők egymásnak, erre legyetek büszkék, hogy könnyebb a topban levő orik klánjával jóban lenni mint harcolni! Mi harcolunk. Megőrülnék ha azt kellene csinálnom mint itt a 90%-ának, lesni és várni hátha kimegy valaki...Én merek, és csinálom is, az más kérdés, hogy néha hogy jön össze.

Amúgy szívesen meghallgatom valamelyik nagypofájút, hogy hogyan lépne példáúl a helyzetemben, vagy a helyzetünkben, hogy ne veszítsünk területet szándékosan és még pozitívan is jöjjünk ki.
Rengeteg az okos, lássak egy kis helyzetképet ők hogyan tennék!!

Tény igazatok van, egyszerűbb lenne, kimenni valakire, kapni 5 hiénát és letudni az egészet és belátni nem lehet áttörni a "falat" amit 2 klán támaszt. De az nem most lesz mikor mi végleg feladjuk...

Na most ez höööörrrrr Te tényleg nem szoktál soha se teljest nézni ?
Kicsit utána kéne nézned a dolgoknak mielőtt hülyeségeket beszélsz nem gondolod ? Az Olumpos a feljövő 3 Biggesnél talán már mind3uknál járt emlékeim szerint Ahogy a Black Dragon több tagját is ütöttük már, így nem érzem jogosnak a szavaidat hogy bármiféle baráti viszony állna fent a játékban! Az hogy én nekem Von nagyon szimpatikus volt Monró talin az más kérdés illetve Xepit is bírom vele is találkoztam már De itt a kérdés nem erről szól hanem a játékról Játék tehát játszunk! Tedd meg hogy a napi 2 szétbontás között nézzél néha teljest is
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
The Following 4 Users Say Thank You to Dragi For This Useful Post:
  #7847  
Old 03-02-2010, 08:11
Iron's Avatar
Iron Iron is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 686
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Le is írtad amire kíváncsi voltam
__________________
***Pékek*** (#4247)1/A klán
Arcodba lépek! (2) (#363027) 1/A
Járvány (#321676) 3/G
Iron (#486000) 2/B
Reply With Quote
  #7848  
Old 03-02-2010, 09:09
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Iron View Post
Remy mégsem látlak téged annyira röhögni, miért van ez, ha Te így csinálnád, és mégsem így csináljátok? Nem szeretnek a többiek ha röhögsz, mi?
Hogy mi? Igy fogjuk csinalni, ha folottunk leszel, hidd el.
(Persze jelen allas szerint, ha jol szamolom, ahhoz hogy folottunk legyel 40% uressel, kb 12k hekin kellene lenned, szal hajra, mindent bele!)

Most azert nem csinaljuk, mert mi nem szeretjuk szetbontani az orszagainkat.

A fricska nem is hozzad szolt, nem tudom, miert kaptad fel a vizet, hanem a kornyeken levo emberekre, akik nem vettek a batorsagot, hogy egy (akkoriben) 40% uressel rendelkezo orszagot szetcsapjanak. Ennyi. Amugy az altalad emlitett klanokkal is harci helyzetben vagyunk, sot, effektive majdnem minddel. Csak azert nyilvan szazfele harcolni sem eri meg minden helyzetben, ezert nyilvan nem osszevissza utunk, egyszerre 5-6 klant megtamadva...


Ja, es amikor Xepi pusztitott rajtad 7 hekit, Te meg leturtal 7000-et, kinevettem magam egesz evre...
__________________
Remedy

Last edited by Remedy; 03-02-2010 at 09:24..
Reply With Quote
The Following 8 Users Say Thank You to Remedy For This Useful Post:
  #7849  
Old 03-02-2010, 11:07
Iron's Avatar
Iron Iron is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 686
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Bárcsaj jós lehetnék
Megjósoltam volna, hogy pusztítani jön a társad, ha ezt tudom akkor 0-ára bontok
__________________
***Pékek*** (#4247)1/A klán
Arcodba lépek! (2) (#363027) 1/A
Járvány (#321676) 3/G
Iron (#486000) 2/B
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Iron For This Useful Post:
  #7850  
Old 03-02-2010, 11:14
Iron's Avatar
Iron Iron is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 686
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Amúgy meg lehet Remy ott fenn már könnyebben mosolyog az ember, mikor veszteni való nincs, van 7 ország aki csak termel, 3 harcol, és mosolyogva nézed, hogy szenved a 3 oritokkal egy klán akinek töredéke a pénze hozzátok képest. Hát tényleg nagyon elmosolyogtató...
__________________
***Pékek*** (#4247)1/A klán
Arcodba lépek! (2) (#363027) 1/A
Járvány (#321676) 3/G
Iron (#486000) 2/B
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Iron For This Useful Post:
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 6 (0 members and 6 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 18:11.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu