Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > MUD > Ötletek, javaslatok

Ötletek, javaslatok Ha új ötleted, javaslatod, kérésed van, akkor azt ide írd meg.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #21  
Old 10-09-2009, 14:51
hondabarna hondabarna is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 9
Activity: 0%
Longevity: 80%
Thumbs up

Quote:
Originally Posted by Arty View Post
Sziasztok!

Tetszene egy olyan dolog is, ha napi szinten x darab meglepetés ládika lenne szétszórva mindenfelé. Tartalma az 1000 aranytól az x1000 tp ig, robbanásos sebzéstől az 1 napos átokig, extra fegyverektől a 20 hiénáig bármit tartalmazhat. Némelyik csak zárnyitással nyitható, a többi akárhogy. Aki meri kinyitja, aki nem ...
Eddig az összes ötlet nagyon tetszett, de ez valami állat a meglepi láda nagy ötlet!!!!!
Sponsored Links
  #22  
Old 10-09-2009, 14:54
Arty Arty is offline
Junior Member
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 45
Activity: 0%
Longevity: 79%
Default

Ami még jó lenne, ha adott küldetésben ha eltelik egy nap és nincs kész, visszamenvén a küldetés adó lényhez adna egy kis segítséget. Akkor eszemben nem lenne nagy karakterek segítségével lezavarni.

Pl Robert és lánya: Ha nem találom a térképet vagy a lányt bizonyos ideig, akkor megmondja merre keressem. Pl az erdő északi részében voltam gombát szedni, akkor eshetett ki...

Ja és vannak ezek a szerepjátékos regény félék, ahol eldönthetjük merre tovább, lehetne a küldetésben választási lehetőség mit válaszolunk a küldit adó emberkének. Attól függene merre küld tovább. Megszivat vagy segít...
The Following 3 Users Say Thank You to Arty For This Useful Post:
  #23  
Old 10-09-2009, 15:30
rumec rumec is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 29
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Ez az üzenet kifejezetten tetszett a következő fórumozóknak: Rumec
  #24  
Old 10-09-2009, 21:25
Serg Serg is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 916
Activity: 7%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by rumec View Post
Ez jó, csak azt szeretném kérdezni,hogy"egész napos küldetés"? Az elsönek, aki rájön, a többinek már csak egy fél óra lenne Az ötletet támogatom,szerintem is a "tapasztalati pontokat" ,"tapasztalat" alapján is lehessen szerezni,ne csak (öles-küldi)-ben.
Az egész naposnál arra gondoltam(nem amire rájövünk a megoldásra)hanem hogy egy küldetés több részfeladatból állna és nem lehetne fél óra alatt lezavarni.
  #25  
Old 10-09-2009, 21:33
Ildee Ildee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2009
Location: Szeged & Budapöst
Posts: 1,140
Activity: 0%
Longevity: 83%
Default

Quote:
Originally Posted by Serg View Post
Az egész naposnál arra gondoltam(nem amire rájövünk a megoldásra)hanem hogy egy küldetés több részfeladatból állna és nem lehetne fél óra alatt lezavarni.
Ilyenek vannak, csak sajnos nagyonnagyon kevés
__________________

---Ainhoa--- (#662939) [5/U]
Szitakötő (#494949) [4/L]
---Aphrodité--- (#645869) [4/N]
Boszorkány (#645731) [3/I]
  #26  
Old 10-10-2009, 16:46
Arty Arty is offline
Junior Member
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 45
Activity: 0%
Longevity: 79%
Default

Hali!

Klántársakkal beszélgettük, hogy az sem lenne rossz, ha a küldik nem fix tp-t adnának, hanem a karakter meglévő tp-jéhez % osan viszonyítva. Így elkerülhető lenne a kis karakterek felrángatása
  #27  
Old 10-10-2009, 17:00
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 15%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Arty View Post
Klántársakkal beszélgettük, hogy az sem lenne rossz, ha a küldik nem fix tp-t adnának, hanem a karakter meglévő tp-jéhez % osan viszonyítva. Így elkerülhető lenne a kis karakterek felrángatása
Ez azt eredményezné, hogy a kenyeres, 30 másodperc alatt megcsinálható küldetést nem csinálnák meg első szinten a karakterek, hanem félretennék 50. szintre (most mondtam egy magas számot, teljesen mindegy, a hangsúly a magas szinten van), és ott 30 másodperc alatt egy viszonylag nagy mennyiségű pontot kapnának (hiszen első szinten %-osan sokat kell kapnia).

Erre lett legújabban bevezetve, hogy néhány küldetés (mostantól szerintem a legtöbb ilyen lesz) szinthez van kötve. Így kis karakter nem tudja mégcsak felvenni sem a küldetést. Ezzel megoldható, hogy nagyobb karakterekről lévén szó, magasabb pontmennyiség járjon. Ez egyelőre egy küldetésnél van, még nagyon új lehetőség.
__________________
Hódító * Queosia
  #28  
Old 10-11-2009, 11:35
Serg Serg is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 916
Activity: 7%
Longevity: 99%
Default

Na akkor néhány konkrétum:
fegyverek,vértek ,pajzsok:elf ij 40 es szintől sebzés 125 védelem -5 egyéb bónuszok a mostani rendszer szerint
kelta kard 40-es szintől sebzés 115védelmi bonusz +10 a többi variálva
benszülött bumeráng 25 ös szintől sebzés 50 védelem -5
elátkozott katona vértje 20 szintől védelem 12 a többi variálva
skorpió pajzs 30 as szintől védelem 8 támadás +4
A számok nincsennek kőbe vésve ,de próbáltam úgy alakítani hogy mondjuk amíg egy kardal támadni és védekezni is jól lehet addig az íj és a bumeráng védekezésre alkalmatlan.
Természetesen akinek van még ötlete az ne tartsa vissza magát is írjon
The Following User Says Thank You to Serg For This Useful Post:
  #29  
Old 10-11-2009, 12:14
rumec rumec is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 29
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Olvasgatom, töröm a buksit (ha lenne mit ) , jók az ötletek, de még hiányzik egy pici biztatás Ati részéröl , "jó ötlet" "nehéz megvalositani" stb.
Kezdeném én a biztatással Gyertek emberek, bátrabban az ötletekkel, senki nem harap a fórumon...tegyük már érdekessé a MUD-ot
The Following User Says Thank You to rumec For This Useful Post:
  #30  
Old 10-11-2009, 12:16
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 15%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by rumec View Post
Olvasgatom, töröm a buksit (ha lenne mit ) , jók az ötletek, de még hiányzik egy pici biztatás Ati részéröl , "jó ötlet" "nehéz megvalositani" stb.
Ami már létezik, azt kiemelem, a többibe direkt nem szólok egyelőre bele, kíváncsi vagyok, hogy milyen irányt láttok a szemetek előtt. Ha X témára azt mondom, hogy de jó, Y témára azt, hogy de rossz, akkor azzal óhatatlanul is terelem az ötletáradatot.

Egyelőre minden a "jó ötlet" kategória!
__________________
Hódító * Queosia
The Following User Says Thank You to Ati For This Useful Post:
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
hogyan működik a feltárás? empty Segítség 7 03-12-2009 22:43
hogyan lehet. vityu Segítség 76 01-06-2008 21:36
Hogyan lehet a max és min.-nek megfelelni? hatpeti Általános beszélgetés Hódítós témákban 3 01-01-2008 13:23
Piac,avagy tegyük tisztába a szennyest System Stratégia & Tippek 6 04-28-2007 22:47
Hogyan használjam? Ati Országlisták 9 01-30-2006 14:18


All times are GMT +1. The time now is 13:47.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu