Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > MUD > Kedvcsináló

Kedvcsináló Kedvcsináló a Hódító MUD-hoz

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 04-28-2010, 10:13
Liza itt is...'s Avatar
Liza itt is... Liza itt is... is offline
Member
 
Join Date: Nov 2006
Location: Budapest
Posts: 349
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Ha nem sértelek meg... Ez a játék a sima metin1-re emlékeztet... Az is 2 dimenziós szerepjáték volt.
Csak az idegel nagyon, hogy nem igazán tudom mit csináljak. Nekem kevés a kézikönyv. És nincs bent senki aki segítene:P
Megyek jobbra-balre, néha hozzámvágnak egy küldetést amiről gőzöm sincs mit csináljak. A mozgáspontok miatt körül se tudok nézni rendesen. És rendszertelen az ellenfél sebzése. Néha 3-4 körből levágok valakit, néha 8 kör után engem öl meg, pont mikorra maxra gyűjtöttem a mozgási pontokat.
__________________
"Ha a helyzet értelmetlennek látszik, próbálj legalább te értelmesnek látszani:” Kant
Sponsored Links
  #12  
Old 04-28-2010, 10:17
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 18%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Liza itt is... View Post
Ha nem sértelek meg... Ez a játék a sima metin1-re emlékeztet... Az is 2 dimenziós szerepjáték volt.
Csak az idegel nagyon, hogy nem igazán tudom mit csináljak. Nekem kevés a kézikönyv. És nincs bent senki aki segítene:P
Megyek jobbra-balre, néha hozzámvágnak egy küldetést amiről gőzöm sincs mit csináljak. A mozgáspontok miatt körül se tudok nézni rendesen. És rendszertelen az ellenfél sebzése. Néha 3-4 körből levágok valakit, néha 8 kör után engem öl meg, pont mikorra maxra gyűjtöttem a mozgási pontokat.
Ha mindenképp más játékhoz akarod hasonlítani, akkor valószínűleg sok meglepetés fog érni, és ezért érzed "rendszertelennek". Ne más játék kapcsán legyenek itt elvárásaid. Ha hasonlítani akarod másokhoz, akkor a szöveges MUD-okhoz hasonlítsd, hiszen az az alapötlete, és máris minden logikussá válik.
__________________
Hódító * Queosia
  #13  
Old 04-28-2010, 10:22
Liza itt is...'s Avatar
Liza itt is... Liza itt is... is offline
Member
 
Join Date: Nov 2006
Location: Budapest
Posts: 349
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ha mindenképp más játékhoz akarod hasonlítani, akkor valószínűleg sok meglepetés fog érni, és ezért érzed "rendszertelennek". Ne más játék kapcsán legyenek itt elvárásaid. Ha hasonlítani akarod másokhoz, akkor a szöveges MUD-okhoz hasonlítsd, hiszen az az alapötlete, és máris minden logikussá válik.
Nem akarom én semmihez hasonlítani. Csak mivel nagy metines vagyok/voltam, így automatikusan ez ugrott be. Gondolom a MUD (nem ismerem) hasonlít a mágushoz, ahol kockával dobálnak ki mindent. Ha ezt vesszük alapul, akkor nem meglepő ez a "rendszertelenség".
Mindegy, nem adom fel. Küzdök. Már 5ös szintű vagyok. Még nem tudom mi mire való, de remélem sikerül majd összehozni.
Azért még fejlődik majd a kézikönyv?
__________________
"Ha a helyzet értelmetlennek látszik, próbálj legalább te értelmesnek látszani:” Kant
  #14  
Old 04-28-2010, 10:26
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 18%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Liza itt is... View Post
Gondolom a MUD (nem ismerem) hasonlít a mágushoz, ahol kockával dobálnak ki mindent. Ha ezt vesszük alapul, akkor nem meglepő ez a "rendszertelenség".
Mindegy, nem adom fel. Küzdök. Már 5ös szintű vagyok. Még nem tudom mi mire való, de remélem sikerül majd összehozni.
Azért még fejlődik majd a kézikönyv?
Ha úgy vesszük, akkor hasonllít rá. A csirke-tojás elméletbe most ne menjünk bele.

A kézikönyv szerintem nem nagyon fejlődik, az alapok bennevannak, a többit pedig játék közben kell/lehet összerakni. Az alap küldetések is ezt a célt szolgálják a fővárosban. Érdemes a fórumokat végignézni, de küldetések leírásait nem fogod itt megtalálni.
__________________
Hódító * Queosia
  #15  
Old 04-28-2010, 10:29
Liza itt is...'s Avatar
Liza itt is... Liza itt is... is offline
Member
 
Join Date: Nov 2006
Location: Budapest
Posts: 349
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Elképzelhető... De mikor pl a borszőlőknél találkozok egy emberrel akinek pipát kéne keresnem a folyóparton... Végigjárom a folyót és semmi. Ez így nem oké. Fél órán át jártam a folyókat!:P
__________________
"Ha a helyzet értelmetlennek látszik, próbálj legalább te értelmesnek látszani:” Kant
  #16  
Old 04-28-2010, 10:31
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 18%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Liza itt is... View Post
Elképzelhető... De mikor pl a borszőlőknél találkozok egy emberrel akinek pipát kéne keresnem a folyóparton... Végigjárom a folyót és semmi. Ez így nem oké. Fél órán át jártam a folyókat!:P
Most vagy marha régen játszottam már én is a játékkal, vagy ez valahol máshol volt... Pipa a folyóparton?
__________________
Hódító * Queosia
  #17  
Old 04-28-2010, 10:33
Liza itt is...'s Avatar
Liza itt is... Liza itt is... is offline
Member
 
Join Date: Nov 2006
Location: Budapest
Posts: 349
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Vagy patak... Tök mindegy, valamit kell keresni a patak mellett. Meg a kisfiú is akar valamit a csatornából.

Hát az úgy nem jó, ha még te se játszol azzal amit csináltál!
__________________
"Ha a helyzet értelmetlennek látszik, próbálj legalább te értelmesnek látszani:” Kant
  #18  
Old 04-28-2010, 10:37
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 18%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Liza itt is... View Post
Vagy patak... Tök mindegy, valamit kell keresni a patak mellett. Meg a kisfiú is akar valamit a csatornából.
A kisfiú az stimmel.
__________________
Hódító * Queosia
  #19  
Old 04-28-2010, 10:48
Liza itt is...'s Avatar
Liza itt is... Liza itt is... is offline
Member
 
Join Date: Nov 2006
Location: Budapest
Posts: 349
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Ati. Olyan nincs, hogy banki átutalásos fizetés? Mindig a paypal... Azt sem tudom mi az... Jobb lenne ha adnál egy számlaszámot, én befizetnék egy összeget, aztán adnál annyi VIPet. Hódítóra is. Nincs kedvem rohangászni megint egy új telefonszámért meg feltöltésért, de bankkártyám, internetbankom van, az 2 perc.
__________________
"Ha a helyzet értelmetlennek látszik, próbálj legalább te értelmesnek látszani:” Kant
  #20  
Old 04-28-2010, 10:56
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 18%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Liza itt is... View Post
Ati. Olyan nincs, hogy banki átutalásos fizetés? Mindig a paypal... Azt sem tudom mi az... Jobb lenne ha adnál egy számlaszámot, én befizetnék egy összeget, aztán adnál annyi VIPet. Hódítóra is. Nincs kedvem rohangászni megint egy új telefonszámért meg feltöltésért, de bankkártyám, internetbankom van, az 2 perc.
A PayPal-t lehet banki utalással is használni. A Hódítóban le van írva ennek a menete.

VIP súgó -> Hogyan lehetek VIP tag? -> 4. Banki átutalás PayPal rendszeren keresztül

Bankkártyát is lehet használni ugyanitt, ha bízol az online használatban.

Hódítóban van lehetőség közvetlen banki utalásra is, de az 1 hónap feletti átfutási idő miatt igazából nem előnyös.
__________________
Hódító * Queosia

Last edited by Ati; 04-28-2010 at 10:58..
Sponsored Links
 

Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
A játékot megnyitottuk! :) Ati Általános beszélgetések 2 07-01-2009 14:12
A játékot megnyitottuk! :) Ati Tesztelés 0 07-01-2009 13:52


All times are GMT +1. The time now is 03:27.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu