Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #21  
Old 10-01-2013, 09:58
Toti Toti is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Location: Bp. Újpest
Posts: 549
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

és például mi történik, hogyha 27 órára áll le a hód? mivel a körváltások rendben lezajlanak, de ugyebár senki sem tud belépni, ezért senki sem tud vásárolni. Én kirakom az áruim eladható áron, de mivel nincs kereslet, nyilván mert nincs vevő, akkor elbukom mindenem?
__________________
Én pedig lesújtok majd Te reád hatalmas bosszúval...és rettentő haraggal...és amazokra is akik Testvéreim ármányos elpusztítására törnek! És majd megtudjátok, hogy az én nevem az Úr...amikor szörnyű bosszúm lesújt rátok!" / Ponyvaregény
Sponsored Links
  #22  
Old 10-01-2013, 10:15
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 6%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Toti View Post
és például mi történik, hogyha 27 órára áll le a hód? mivel a körváltások rendben lezajlanak, de ugyebár senki sem tud belépni, ezért senki sem tud vásárolni. Én kirakom az áruim eladható áron, de mivel nincs kereslet, nyilván mert nincs vevő, akkor elbukom mindenem?
Nem eladható áron tetted ki az árudat, hanem raktárként használtad a piacot. Nem arra való.

Idézem a piac súgó vonatkozó részét:

"A piac nem raktár. Csak akkor tegyél a piacra árut, ha azt valóban el szeretnéd adni, és csak olyan áron, amennyiért reális kereslet van az adott árura."
__________________
Hódító * Queosia
  #23  
Old 10-01-2013, 10:18
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Nem eladható áron tetted ki az árudat, hanem raktárként használtad a piacot. Nem arra való.

Idézem a piac súgó vonatkozó részét:

"A piac nem raktár. Csak akkor tegyél a piacra árut, ha azt valóban el szeretnéd adni, és csak olyan áron, amennyiért reális kereslet van az adott árura."
Te is nagyon jól tudod, Ati, hogy ez csak elméletben van így. És bármennyire is hajtogatod a piac nem raktár dolgot, tisztában vagy vele, hogy de igen, AZ. Vagy tenni kell ellene, hogy ne legyen az, vagy el kell fogadni, hogy az.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
  #24  
Old 10-01-2013, 10:25
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 6%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Te is nagyon jól tudod, Ati, hogy ez csak elméletben van így. És bármennyire is hajtogatod a piac nem raktár dolgot, tisztában vagy vele, hogy de igen, AZ. Vagy tenni kell ellene, hogy ne legyen az, vagy el kell fogadni, hogy az.
Attól, hogy sokan arra használják, az még rendeltetésellenes használat. Meg lehet tenni, de minden esetben benne van a kockázat, hogy azokat az árukat el fogod bukni. Mert nem arra való. Ezen után ha TÉNYLEG elbukod, akkor az teljesen normális.
__________________
Hódító * Queosia
  #25  
Old 10-01-2013, 11:14
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Attól, hogy sokan arra használják, az még rendeltetésellenes használat. Meg lehet tenni, de minden esetben benne van a kockázat, hogy azokat az árukat el fogod bukni. Mert nem arra való. Ezen után ha TÉNYLEG elbukod, akkor az teljesen normális.
az egy dolog, hogy benne van a kockázat, hogy elbukjuk más játékosok drágább illetve olcsóbb árujai miatt, de hogy kiraksz full pénzért rúnát drágakövet nyersit teljesen mind1 mit nem veszik meg, mert alád pakolnak, másnap vissza akarod rakni olcsóbban de nem tudsz belépni mert nem elérhető a játék... szerintem ez nem helyénvaló...
The Following User Says Thank You to Merengő For This Useful Post:
  #26  
Old 10-01-2013, 11:15
Sucó Sucó is offline
Member
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 295
Activity: 0%
Longevity: 78%
Default

És mi van azzal akinek éppen visszért áruja a piacról, mert nem tudta eladni?
ht nem volt egység meg ment a levesbe.
vagy pont abban a körökben volt tekercskopása amikor nem lehetett elérni a játékot?
gondolom így jártak.
remek hozzáállás!
  #27  
Old 10-01-2013, 11:53
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by Sucó View Post
És mi van azzal akinek éppen visszért áruja a piacról, mert nem tudta eladni?
ht nem volt egység meg ment a levesbe.
vagy pont abban a körökben volt tekercskopása amikor nem lehetett elérni a játékot?
gondolom így jártak.
remek hozzáállás!
Te mindig abban a körben veszed újra a tekercset, amikor bekopik?
Szerintem kb nincs olyan, aki pont a leállás alatt bukott tekikopás miatt egységet, úgy hogy ha nincs leállás akkor nem bukik..
__________________
same old song..
  #28  
Old 10-01-2013, 12:02
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 6%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Sucó View Post
ht nem volt
A helytartó végig működött. Ha nem működött volna, akkor más lenne az egész helyzet.
__________________
Hódító * Queosia
  #29  
Old 10-01-2013, 12:16
vajling vajling is offline
Junior Member
 
Join Date: Jun 2009
Location: Szentendre
Posts: 14
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
A helytartó végig működött. Ha nem működött volna, akkor más lenne az egész helyzet.
És ha valakinek nincs VIP-je az így járt?
  #30  
Old 10-01-2013, 12:26
LuciFero LuciFero is offline
Junior Member
 
Join Date: Oct 2011
Posts: 46
Activity: 0%
Longevity: 68%
Default

Azért szerintem ez egyáltalán nem volt fair...Majdnem egesz ejjel fenn voltam, hogy a támadás úgy jöjjön ki ahogy kell és tudjam intézni a hazajövo hekiket és katonákat.

A seregek hazaindulása után eltunt a hod...Mire visszajott, a sereg jó része dezertált, mert pont ezido alatt jöttek haza a piacról, az eladásra, kitett lovak is. Amit ha lett volna hod meg tudtam volna oldani: ismet kitenni a piacra.

Magyarul: általam nem befolyásolható tényezok miatt hátrányba kerültem a többi játékossal szemben...
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Feljutás probléma Sequator Segítség 9 08-28-2013 19:16
VIP probléma Paliking Segítség 2 01-09-2012 16:42
1A-ból szintlépés probléma Survivor Segítség 27 12-18-2010 23:37
probléma a varázslataimmal Gangrel Segítség 12 07-12-2007 12:25
Figyeljen mindenki a belépési adatainak titokban tartására! Ati Fontos bejelentések 0 04-12-2007 08:36


All times are GMT +1. The time now is 17:54.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu