Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > MUD > Ötletek, javaslatok

Ötletek, javaslatok Ha új ötleted, javaslatod, kérésed van, akkor azt ide írd meg.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 08-26-2009, 21:30
RRRrrr RRRrrr is offline
Member
 
Join Date: Aug 2009
Location: Miskolc (a fények városa:))
Posts: 389
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Ha ilyesmi bekerülni a játékba (ami szerintem remek ötlet) akkor viszont valahogy korlátozni kéne,hogy más ne tudjon csak ugy "ingyen" szaladgálni az emberekkel, mert akárhogyis, elég sok hajós kari van,és többnyire még mindig eljutott mindenki másik szigetre aki kérte. Igy ha ez az ötlet bekerülne, valószinü kihasználatlan maradna a sok lelkes kapitány miatt,akik semmiféle ellenértéket nem számítanak fel egy-egy útért.
Sponsored Links
  #12  
Old 08-30-2009, 09:33
rumec rumec is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 29
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Quote:
Originally Posted by RRRrrr View Post
Ha ilyesmi bekerülni a játékba (ami szerintem remek ötlet) akkor viszont valahogy korlátozni kéne,hogy más ne tudjon csak ugy "ingyen" szaladgálni az emberekkel, mert akárhogyis, elég sok hajós kari van,és többnyire még mindig eljutott mindenki másik szigetre aki kérte. Igy ha ez az ötlet bekerülne, valószinü kihasználatlan maradna a sok lelkes kapitány miatt,akik semmiféle ellenértéket nem számítanak fel egy-egy útért.
Ezt en nem tartom remek otletnek. Meg is mondom, h miert, aki akar hajokazni az csak tanuja meg vagy csinajon hajos karit, ha nincs turelme varni mig el viszik, mert akor a kovetkezokbe a karakterek tobnyire egyformak lesznek, jo par tanulas kiesne a jatekbol.
  #13  
Old 09-01-2009, 06:05
RRRrrr RRRrrr is offline
Member
 
Join Date: Aug 2009
Location: Miskolc (a fények városa:))
Posts: 389
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Nem értek veled egyet, bár bizonyára csak a magyar tanárod akartad sírva fakasztani ezzel a kommenteddel
Miért esne ki tanulás a játékból? Odaáig még elmegy, hogy tanulja meg, vagy csináljon magának hajós karit, de most sztem arról van szó, hogy aki ezeket nem akarja, az pénzért tudjon utazni...
  #14  
Old 09-01-2009, 13:44
NATO's Avatar
NATO NATO is offline
Junior Member
 
Join Date: Jun 2009
Location: Budapest
Posts: 50
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

Szerintem is jó ötlet, de véleményem szerint lehessen ingyen is szállítani utasokat.
Egy hajós maga dönthesse el az út díját, ami lehet nulla is.
Ezen kivül véleményem szerint elöny lenne, ha lenne erre szakosodott gépi karakter (révész, vagy komp), ami versenytársa a fuvarozó vállalkozóknak.
Igy az árak nem szaladhatnak az égig és valóban kapitalista módon müködhetne a dolog.

Last edited by NATO; 09-01-2009 at 14:41..
  #15  
Old 05-28-2010, 14:11
RRRrrr RRRrrr is offline
Member
 
Join Date: Aug 2009
Location: Miskolc (a fények városa:))
Posts: 389
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Nem épp a hajózás árára vonatkozik, de régebben már említettem csak éppen nem találtam sehol.
Szerintem még mindig hiba, hogy mikor szekérrel együtt követek egy karaktert, aki éppen hajón visz valahová, mikor ő kiköt akkor az én karakterem 1kockára a parttól "száll ki" szekerestül, mindenestül, és nem tud mozogni csak áll a vizen.
Igazán lehetne, hogy a parton szálljon ki, mindenkivel együtt (akiknél nincs szekér) és onnan ne tudjon mozdulni, ha még mindig nála van a taliga.
  #16  
Old 05-29-2010, 12:32
RRRrrr RRRrrr is offline
Member
 
Join Date: Aug 2009
Location: Miskolc (a fények városa:))
Posts: 389
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Quote:
Originally Posted by RRRrrr View Post
Nem épp a hajózás árára vonatkozik, de régebben már említettem csak éppen nem találtam sehol.
Szerintem még mindig hiba, hogy mikor szekérrel együtt követek egy karaktert, aki éppen hajón visz valahová, mikor ő kiköt akkor az én karakterem 1kockára a parttól "száll ki" szekerestül, mindenestül, és nem tud mozogni csak áll a vizen.
Igazán lehetne, hogy a parton szálljon ki, mindenkivel együtt (akiknél nincs szekér) és onnan ne tudjon mozdulni, ha még mindig nála van a taliga.


Tudom, hogy nem élvez prioritást semmivel szemben, és nincs is játékos, de talán majd lesz
Pont most haltam meg emiatt a bug miatt
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
5. TESZT: Hajózás, obeliszkek, visszatérés Ati Tesztelés 43 04-27-2009 13:48


All times are GMT +1. The time now is 10:16.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu