Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #731  
Old 03-03-2009, 20:26
Robin Robin is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 262
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Egyetértek veled, de erről mi beszéltünk kicsit bővebben nem is olyan régen.
Valóban annyi ori kell hogy ne tőlünk függjön a fordulás. Ha teljes létszámmal vagyunk akkor ez annyi amit írtál, de jelenleg csak 7 nagy ori van, tehát kevesebb ori is elég...
Egy valamit azonban szeretnék leszögezni, amit már mondtam Neked a beszélgetésünk alkalmával is.

Aki feljön A-ba és két nap után töröl, anélkül hogy legalább megpróbálná, vagy addíg játszana amíg lejár neki a 90 nap, nos az finoman szólva komp akart lenni de nem komp-lett
__________________
http://wow-desiri.myminicity.com/

kattints rá és nem bánod meg
Na meg nagyon megköszönöm ha megteszed
Reply With Quote
Sponsored Links
  #732  
Old 03-03-2009, 20:33
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

De hidd el hogy az is unalmas egy időn túl hogy az ember szépen felfedezget (mert ütni nincs kit...), és várja, mikor szálltok alá egy kis földért

És ezt nem szemrehányásként mondom, csak megállapítom. Amikor olvastam ebben a topicban a román 1A-s helyzetről, gondoltam, megyek és megnézem. Regisztráltam, felkapaszkodtam az A-ba, aztán elegem lett, annyit nem ért az egész hogy időt (és pénzt) szánjak rá.
Reply With Quote
  #733  
Old 03-03-2009, 20:37
Robin Robin is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 262
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by laci View Post
De hidd el hogy az is unalmas egy időn túl hogy az ember szépen felfedezget (mert ütni nincs kit...), és várja, mikor szálltok alá egy kis földért

És ezt nem szemrehányásként mondom, csak megállapítom. Amikor olvastam ebben a topicban a román 1A-s helyzetről, gondoltam, megyek és megnézem. Regisztráltam, felkapaszkodtam az A-ba, aztán elegem lett, annyit nem ért az egész hogy időt (és pénzt) szánjak rá.
Legfeljebb klánütéssel tudnánk alászállni egy kis földért. És ekkora területen egy ütésért nem biztos hogy megéri a többi orit kitenni... Fedezéssel valóban elég unalmas.
De ha nem lehet feljönni nagy hekire akkor a fordulási határt kell levinni...
Ez pedig a szükséges oriszám elérésével lehet. De sajnos mindenki idő előtt megunja
__________________
http://wow-desiri.myminicity.com/

kattints rá és nem bánod meg
Na meg nagyon megköszönöm ha megteszed
Reply With Quote
  #734  
Old 03-03-2009, 20:46
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Robin View Post
Legfeljebb klánütéssel tudnánk alászállni egy kis földért. És ekkora területen egy ütésért nem biztos hogy megéri a többi orit kitenni...
Azért novemberben még megesett (lásd a 721-es hsz-t ebben a témában), azóta persze már nem tudom, hogyan változott az országaitok mérete.

De amikor egyszercsak azt láttuk hogy összesen 18 ország van a játékban, (ebből 2 szabadságon), és reményünk nincs a top30%-ra (hacsak nem "kéredzkedünk be"), akkor rájöttünk hogy nincs sok értelme a dolognak. Egyáltalán nem volt szórakoztató a csoport, és azért egy játéknál ez alapvető elvárás, különben mire jó?l

De nem töröltem az országomat, csak spájzoltam, időnként belépek és megnézem, mi a helyzet, aztán ha csak egy fikarcnyi reményt látok, újra nyeregbe szállok (és ez még rímelt is itt a végén ).
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to laci For This Useful Post:
  #735  
Old 03-03-2009, 21:02
Peti Peti is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Location: Pusztaszabolcs
Posts: 265
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by laci View Post
Azért novemberben még megesett (lásd a 721-es hsz-t ebben a témában), azóta persze már nem tudom, hogyan változott az országaitok mérete.

De amikor egyszercsak azt láttuk hogy összesen 18 ország van a játékban, (ebből 2 szabadságon), és reményünk nincs a top30%-ra (hacsak nem "kéredzkedünk be"), akkor rájöttünk hogy nincs sok értelme a dolognak. Egyáltalán nem volt szórakoztató a csoport, és azért egy játéknál ez alapvető elvárás, különben mire jó?l

De nem töröltem az országomat, csak spájzoltam, időnként belépek és megnézem, mi a helyzet, aztán ha csak egy fikarcnyi reményt látok, újra nyeregbe szállok (és ez még rímelt is itt a végén ).
Itt lényegében az a baj, hogy kicsi a csopi, s jobban kiéleződik az, hogy A-ban 10 oriból csak 3nak megy a topja, magyarban is 10 oriból is csak 3 orinak megy a topja, csak ott nagyobb a csopi s valahogy megoldható hogy a topban leperegjen az a 336 kör. Ez a 22es csapdájába került a csoport, mert ahhoz hogy többen legyenek több toppos hely kéne, s ahhoz hogy több toppos hely legyen, többen kéne lenni, mert ameddig a top30 10.000 hektár fölött van addig egy olyan ori aki 2400 hekivel feljön B-ből, elég hamar elunja a játékot. Mivel a játékosoknak nincs kedve így visszajönni, esetleg valami engedményt kéne adni a játékosoknak, pl ameddig nem lenne 40-45 fős a csopi addig esetleg a legmagasabb ori hektárjához kéne viszonyítani a dolgokat, vagy egyből 15 toppos helyet biztosítani a csopiban.
Reply With Quote
  #736  
Old 03-03-2009, 21:03
Robin Robin is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 262
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by laci View Post
Azért novemberben még megesett (lásd a 721-es hsz-t ebben a témában), azóta persze már nem tudom, hogyan változott az országaitok mérete.

De amikor egyszercsak azt láttuk hogy összesen 18 ország van a játékban, (ebből 2 szabadságon), és reményünk nincs a top30%-ra (hacsak nem "kéredzkedünk be"), akkor rájöttünk hogy nincs sok értelme a dolognak. Egyáltalán nem volt szórakoztató a csoport, és azért egy játéknál ez alapvető elvárás, különben mire jó?l

De nem töröltem az országomat, csak spájzoltam, időnként belépek és megnézem, mi a helyzet, aztán ha csak egy fikarcnyi reményt látok, újra nyeregbe szállok (és ez még rímelt is itt a végén ).
Most már 2,4 millás klán kell hogy be tudjuk ütni. Ez pedig azért nem olyan gyakori.
Bekéredzkedni a topba? Szerinted mennyi katona kell hogy egyáltalán valaki fedezéssel felérjen a topba?
Az jó SZK-ra mentél. Remélem majd egyszer több ori fog egyszerre visszajönni a játékba
__________________
http://wow-desiri.myminicity.com/

kattints rá és nem bánod meg
Na meg nagyon megköszönöm ha megteszed
Reply With Quote
  #737  
Old 03-03-2009, 21:13
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Robin View Post
Most már 2,4 millás klán kell hogy be tudjuk ütni. Ez pedig azért nem olyan gyakori.
Bekéredzkedni a topba? Szerinted mennyi katona kell hogy egyáltalán valaki fedezéssel felérjen a topba?
Na ez az, már nem is tudtam a pontos értékeket, de most megtudtam

És a felfedezéssel legalább az elvi esélye megvan a topba jutásnak (persze ez megint könnyebb lenne ha több ország lenne stb. stb., de ezt fölösleges mantraként ismételgetni ), mert egyelőre az hogy valaki egyéniben vagy klánban eséllyel felvegye veletek harcot, elég reménytelen dolog. Bár én örülnék a legjobban ha valakinek sikerülne, és nem kárörömből, hanem mert reményt adna nekünk, hitetleneknek
Reply With Quote
  #738  
Old 03-03-2009, 21:16
Robin Robin is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 262
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by laci View Post
Na ez az, már nem is tudtam a pontos értékeket, de most megtudtam

És a felfedezéssel legalább az elvi esélye megvan a topba jutásnak (persze ez megint könnyebb lenne ha több ország lenne stb. stb., de ezt fölösleges mantraként ismételgetni ), mert egyelőre az hogy valaki egyéniben vagy klánban eséllyel felvegye veletek harcot, elég reménytelen dolog. Bár én örülnék a legjobban ha valakinek sikerülne, és nem kárörömből, hanem mert reményt adna nekünk, hitetleneknek
Én is örülnék, mert akkor legalább lehetne játszani
Elég unalmas termelni, termelni és termelni...
__________________
http://wow-desiri.myminicity.com/

kattints rá és nem bánod meg
Na meg nagyon megköszönöm ha megteszed
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Robin For This Useful Post:
  #739  
Old 03-03-2009, 21:19
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Robin View Post
Én is örülnék, mert akkor legalább lehetne játszani
Elég unalmas termelni, termelni és termelni...
Hja, éppen nézem, 10 ország, 2 klán, óriási szakadék
Reply With Quote
  #740  
Old 03-03-2009, 21:58
Andrew's Avatar
Andrew Andrew is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: Tatabánya/Szeged
Posts: 2,796
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

A világért sem szeretnék belebeszélni... de ez a helyzet nem azért alakult ki, mert a felfedezés megdrágult?
És még egy kérdés: a jelenlegi felfedezési költségek mellett lenne-e rá esély, hogy egy frissen indult klánszinten fölmenjen valaki ilyen magasra? (Bár a Legendär alapján nagyon egyszerű a válasz: nem.)

Last edited by Andrew; 03-03-2009 at 22:07..
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 16:13.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu