Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 10-08-2010, 23:35
erosis erosis is offline
Junior Member
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 10
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default Segítség !

Sziasztok !

Had legyen már egy buta kérdésem :
A 3/Gben volt egy orim , csináltam vele egy szbálytalanságot és áttették az anarchba (Admin (#0) - 2010-10-07 10:59:24) , amit meg is értek és erről meg is kaptam az értesítőr mailban is , majd ezután átrakták a 2/B-ben lévő orimat is (Admin - automata üzenet (#0) - 2010-10-07 11:54:28) erről is megkaptam az értesítőr mailben.Mondjuk ezt nem értem hogy miért ,mert a többi orim a rendes játékban maradt. DE ezzel az orimmal nem csináltam semmit.
Vagy ha igen akkor megszeretném kérdezni a supportosokat hogy mit tettem ami miatt átrakták a 2/B-ben lévő orimat az anarchba !?
DE sajnos 36 órája nem tudok velük kapcsolatba lépni az ügyfélszolgálaton keresztűl, semilyen böngészővel ( Explorer, Opera, Firefox ), pedig betarok minden lépést, bemásolom az azonosítómat , beírom az üzit, kilépek a Hódítóból és rákattintok az üzenet kűldésre és egy fehér képernyő jelenik meg. Biztos hogy nem gép hiba mert már próbáltam a munkahelyről , barátnőmtől és itthonról is, és a végeredmény ugyan ez. Attól félek hogy letelik a 3nap és nem fognak foglalkozni a kérelmemmel hogy vizsgálják felűl a 2/B-ből áthelyezett orim ügyét.
Működik most egyáltalán ez az "support.hodito.hu" ügyfélszolgálati rendszer vagy csak én vagyok letíltva róla. Már mindegyik orim azonosítójával próbáltam üzit kűldeni de egyikkel sem ment.

Segítségeteket előre is kösz !

Üdv.: Steve
Sponsored Links
  #2  
Old 10-10-2010, 09:37
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by erosis View Post
Vagy ha igen akkor megszeretném kérdezni a supportosokat hogy mit tettem ami miatt átrakták a 2/B-ben lévő orimat az anarchba !?
Hmm?

Nem az a kérdés, hogy miért került át ez az országod anarchba, hanem az, hogy a többi miért nem. Annak kellene örülni, hogy a többi játékban maradt, és kaptál velük mégegy esélyt arra, hogy hátha a jövőben szabályosan tudsz játszani.

Szétküldözgetted a fél csoportnak, hogy XY épp kitámadt, támadja mindenki őt. Erre anarch. Reklamáltál másik országgal, hogy dehát miért, amikor ezzel a másik országoddal Te magad is rendszeresen kapsz ilyen üzeneteket, és ezáltal bevallottad, hogy rendszeresen és súlyosan szeged meg a szabályokat. Idézlek: "És nem utolsó sorban nem egy ehhez hasonló üzit kaptam én is ( épület listával és gömbbel egyetemben ) és ezáltal igen sok földterületet sikerűlt szerezni"

Ezek után nem értem, hogy miért kérdés, hogy miért kerültél anarchba. Azért, mert súlyosan megszegted a szabályokat, saját bevallásod szerint többször is.
__________________
Hódító * Queosia
The Following 4 Users Say Thank You to Ati For This Useful Post:
  #3  
Old 10-11-2010, 11:00
erosis erosis is offline
Junior Member
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 10
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Hmm?

Szétküldözgetted a fél csoportnak, hogy XY épp kitámadt, támadja mindenki őt. Erre anarch. Reklamáltál másik országgal, hogy dehát miért, amikor ezzel a másik országoddal Te magad is rendszeresen kapsz ilyen üzeneteket, és ezáltal bevallottad, hogy rendszeresen és súlyosan szeged meg a szabályokat. Idézlek: "És nem utolsó sorban nem egy ehhez hasonló üzit kaptam én is ( épület listával és gömbbel egyetemben ) és ezáltal igen sok földterületet sikerűlt szerezni"

Ezek után nem értem, hogy miért kérdés, hogy miért kerültél anarchba. Azért, mert súlyosan megszegted a szabályokat, saját bevallásod szerint többször is.


És nem utolsó sorban nem egy ehhez hasonló üzit kaptam én is ( épület listával és gömbbel egyetemben ) és ezáltal igen sok földterületet sikerűlt szerezni"

Ezeket a gömböket és éplistákat nem Steve Land nevű orimba kapatam,, hanem A Planéta-ba
CSAK sajnaos miután a Planéta-t áthelyeztétek nem tudtam üzit küldeni ezen ország azonosítójával ( bocsi ,de hogy a support rendszer hogyan működik foggalmam nincs ) , ezért küldtem Steve Land azonosítójával, majd áthelyeztétek Steve Land-t is és azóta nem sikerül egyik orim azonosítójával sem elérni a supportot, semmilyen böngészővel (le vannak tíltva az azonosítóim ? , mert sajnos másra nem tudok gondolni, ha már egyszer tudtam üzit kűldeni és utána pedig nem )
És még egy kérdésem lenne a bünti most akkor játékosra vonatkozik vagy országra ???? De akkor ezek szerint játékosra vagy tévedek ?
  #4  
Old 10-11-2010, 11:06
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by erosis View Post
És még egy kérdésem lenne a bünti most akkor játékosra vonatkozik vagy országra ???? De akkor ezek szerint játékosra vagy tévedek ?
Alapvetően játékosra vonatkozik, hiszen ugyanaz a játékos irányítja az összes hozzá tartozó országot. A jóhiszeműség jegyében ettől sokszor eltekintünk, és nem szankcionáljuk az adott játékos összes országát. Súlyos szabályszegés, vagy a játékkal más módon össze nem egyeztethető magatartás esetén élünk csak azzal a lehetőséggel, hogy a szankciót az összes országra kiterjesztjük. Sajnos volt már ilyenre példa.
__________________
Hódító * Queosia
  #5  
Old 10-11-2010, 11:26
erosis erosis is offline
Junior Member
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 10
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Alapvetően játékosra vonatkozik, hiszen ugyanaz a játékos irányítja az összes hozzá tartozó országot. A jóhiszeműség jegyében ettől sokszor eltekintünk, és nem szankcionáljuk az adott játékos összes országát. Súlyos szabályszegés, vagy a játékkal más módon össze nem egyeztethető magatartás esetén élünk csak azzal a lehetőséggel, hogy a szankciót az összes országra kiterjesztjük. Sajnos volt már ilyenre példa.

A legfontosabb:
1.,Akkor még mindig nem értem hogy miért nem tudok a supporttal kapcsolatba lépni egyik orim azonosítójával sem , mert már próbálkoztam otthonról a munkahelyemről és a párom gépéről is Explorer, Firefox és Opera böngészökkel és sehonnan nem sikerűlt???

És akkor most Steve Land-ot kell büntetni azért mert a support rendszere nem fogadta el Planéta azonosítóját???
  #6  
Old 10-11-2010, 11:41
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by erosis View Post
És akkor most Steve Land-ot kell büntetni azért mert a support rendszere nem fogadta el Planéta azonosítóját???
Az azonosító egy változó kód, nem mindig ugyanaz. Lényeges adataid változtatásával, szintlépéssel, de még másik csoportba kerüléssel is megváltozik.

Ha az áthelyezés után a régi, még anarchista csoporton kívüli kóddal próbálkozol, az már nem működik, mert a csoportváltás miatt az azonosító is megváltozott.

Ilyen esetben mindig a friss azonosítót kell beírni. Belépsz az országba, beállítások menüpont, és onnan az aktuálisat kell használni.
__________________
Hódító * Queosia
  #7  
Old 10-11-2010, 11:47
erosis erosis is offline
Junior Member
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 10
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Az azonosító egy változó kód, nem mindig ugyanaz. Lényeges adataid változtatásával, szintlépéssel, de még másik csoportba kerüléssel is megváltozik.

Ha az áthelyezés után a régi, még anarchista csoporton kívüli kóddal próbálkozol, az már nem működik, mert a csoportváltás miatt az azonosító is megváltozott.

Ilyen esetben mindig a friss azonosítót kell beírni. Belépsz az országba, beállítások menüpont, és onnan az aktuálisat kell használni.


Mindig így csináltam : Beállítások menüpont, kijelölés és beillesztés a megfelelő helyre

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Az azonosító egy változó kód, nem mindig ugyanaz. Lényeges adataid változtatásával, szintlépéssel, de még másik csoportba kerüléssel is megváltozik.

Ha az áthelyezés után a régi, még anarchista csoporton kívüli kóddal próbálkozol, az már nem működik, mert a csoportváltás miatt az azonosító is megváltozott.

Ilyen esetben mindig a friss azonosítót kell beírni. Belépsz az országba, beállítások menüpont, és onnan az aktuálisat kell használni.


Az A-ban is van orim több éve és onnansem megy

Last edited by Ati; 10-11-2010 at 11:51..
  #8  
Old 10-11-2010, 11:53
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by erosis View Post
Mindig így csináltam : Beállítások menüpont, kijelölés és beillesztés a megfelelő helyre
Ebben az esetben már az első alkalommal el kellett volna fogadnia a megfelelő országból beírt kódot. Ha nem fogadta el, akkor vagy nem volt helyesen másolva, vagy egy régebbi kódot másoltál be, olyan időből, amikor még nem volt az ország az anarchista csoportban.

Ez utóbbi szokott az inkább jellemző lenni, ezért írtam rögtön ezt.
__________________
Hódító * Queosia
  #9  
Old 10-11-2010, 12:12
erosis erosis is offline
Junior Member
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 10
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Az azonosító egy változó kód, nem mindig ugyanaz. Lényeges adataid változtatásával, szintlépéssel, de még másik csoportba kerüléssel is megváltozik.

Ha az áthelyezés után a régi, még anarchista csoporton kívüli kóddal próbálkozol, az már nem működik, mert a csoportváltás miatt az azonosító is megváltozott.

Ilyen esetben mindig a friss azonosítót kell beírni. Belépsz az országba, beállítások menüpont, és onnan az aktuálisat kell használni.


Mikor változik meg a kód azonnal áthelyezés után vagy van valamennyi átfutási idő mondjuk úgy 3 nap kb ?????
  #10  
Old 10-11-2010, 12:15
erosis erosis is offline
Junior Member
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 10
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ebben az esetben már az első alkalommal el kellett volna fogadnia a megfelelő országból beírt kódot. Ha nem fogadta el, akkor vagy nem volt helyesen másolva, vagy egy régebbi kódot másoltál be, olyan időből, amikor még nem volt az ország az anarchista csoportban.

Ez utóbbi szokott az inkább jellemző lenni, ezért írtam rögtön ezt.


Csütörtök óta legalább 35-ször próbálkoztam , de nehogy azt mondd hogy minden esetben rosszúl másoltam ki a kodot, mert az hülyeség, ezt Te is tudod, 35-ször nem követed el ugyazt a hibát
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Segitség ! (PC) Eke PC (hardver, szoftver, játékok stb.) 5 06-24-2009 08:08
segítség:) gatebi Segítség 15 03-25-2009 14:03
Segitség. fáy Segítség 9 01-30-2009 18:50
Segítség! nemethbalint Segítség 19 03-19-2008 07:21
segítség attila1988 Segítség 28 02-19-2007 16:57


All times are GMT +1. The time now is 10:41.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu