Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 08-14-2010, 16:29
Olasz Olasz is offline
Member
 
Join Date: Jun 2009
Location: Budapest (Csepel)
Posts: 386
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default országok összekötése

Van 3 orim, a 2. van játékban a többi szabin. Regeltem egy 4-et és össze akartam kötni, a 2-nál bejelentettem, de aztán olvastam, hogy a 3-hoz kellett volna, de még nem fogadtam el vele, ezért a nem-re klikkeltem.
Beléptem a 3-ba, elvégeztem 1-2 teendőt és automatikusan szabira tettem még mielőtt bejelentettem volna benne az új országomat.
(sajnos ilyen hülye vok)

Mit tudok ilyenkor tenni? Töröljem az új orit?
Sponsored Links
  #2  
Old 08-14-2010, 16:31
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Olasz View Post
Van 3 orim, a 2. van játékban a többi szabin. Regeltem egy 4-et és össze akartam kötni, a 2-nál bejelentettem, de aztán olvastam, hogy a 3-hoz kellett volna, de még nem fogadtam el vele, ezért a nem-re klikkeltem.
Beléptem a 3-ba, elvégeztem 1-2 teendőt és automatikusan szabira tettem még mielőtt bejelentettem volna benne az új országomat.
(sajnos ilyen hülye vok)

Mit tudok ilyenkor tenni? Töröljem az új orit?
Bármelyik meglévőből összekötheted. Ha már elkezdted a kapcsolást, akkor lépj be az új országba, ott fogadd el, és kész is. Országlistát ellenőrizz azért, hogy tényleg ott van-e minden ország.
__________________
Hódító * Queosia
  #3  
Old 08-14-2010, 16:36
Olasz Olasz is offline
Member
 
Join Date: Jun 2009
Location: Budapest (Csepel)
Posts: 386
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Bármelyik meglévőből összekötheted. Ha már elkezdted a kapcsolást, akkor lépj be az új országba, ott fogadd el, és kész is. Országlistát ellenőrizz azért, hogy tényleg ott van-e minden ország.
És tényleg működik, köszönöm!

Megzavart ez:
Quote:
...Innen add meg a következő országot, amit másodiknak szánsz. Ezután lépj be ebbe a második országba, az összekapcsoló oldalon kattints rá az IGEN gombra, jelezve, hogy ez valóban a Te országod. Innen (a második országból) add meg a következő országot. Lépj be abba, kattints az IGEN gombra, jeleve, hogy valóban a Tied, és add meg a következőt stb.
Csak az bosszant, hogy a 2.orimon közben lejáróban volt a vip és rányomtam, így elbuktam az új oriról, mert ez miatt a leírás miatt nem mertem bekötni.
  #4  
Old 08-14-2010, 16:40
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Olasz View Post
Megzavart ez:
Fontos a sorrend (mindig csak a végére tudsz hozzáadni országot), ezért jobb, ha az utolsó országból csinálja mindenki. Ha valami közbenső országból csinálja, akkor felmerülhet kérdésként, hogy hova fog kerülni, ez is a lista közepére-e, vagy a végére. (A végére fog.) Ezért jobb, ha a súgó szerint csinálja mindenki, de igazából bármelyik meglevőből lehet.
__________________
Hódító * Queosia
  #5  
Old 08-14-2010, 16:42
Olasz Olasz is offline
Member
 
Join Date: Jun 2009
Location: Budapest (Csepel)
Posts: 386
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Fontos a sorrend (mindig csak a végére tudsz hozzáadni országot), ezért jobb, ha az utolsó országból csinálja mindenki. Ha valami közbenső országból csinálja, akkor felmerülhet kérdésként, hogy hova fog kerülni, ez is a lista közepére-e, vagy a végére. (A végére fog.) Ezért jobb, ha a súgó szerint csinálja mindenki, de igazából bármelyik meglevőből lehet.
Köszi!

U.i.: Utólag már nem lehet kiterjeszteni rá is a vipet?
  #6  
Old 08-14-2010, 16:47
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Olasz View Post
Köszi!

U.i.: Utólag már nem lehet kiterjeszteni rá is a vipet?
Azt automatikusan csinálja a rendszer. Ha már feldolgozta, akkor azt le is zárta.
__________________
Hódító * Queosia
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Országok összekapcsolása Takanohana Segítség 3 04-26-2010 17:10
országok összekapcsolása Kirhal Segítség 6 09-07-2008 18:43
Baráti országok Druida Segítség 114 05-13-2008 08:14
Országok összekapcsolása Synkel Általános beszélgetés Hódítós témákban 24 02-20-2008 13:13
Baráti országok Synkel Segítség 9 10-25-2007 17:01


All times are GMT +1. The time now is 09:17.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu