Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #21  
Old 10-05-2010, 04:20
sifu sifu is offline
Junior Member
 
Join Date: May 2007
Posts: 34
Activity: 0%
Longevity: 92%
Red face

bocsi előbb írtam azután olvastam hogy mi van...köszi
The Following User Says Thank You to sifu For This Useful Post:
Sponsored Links
  #22  
Old 10-05-2010, 16:10
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Úgy látom, hogy egész gördülékenyen megy az azonosítás. Ha bármi kérdés van még ezzel kapcsolatban, jöhet nyugodtan.
__________________
Hódító * Queosia
  #23  
Old 10-06-2010, 09:25
Tomas-bpm's Avatar
Tomas-bpm Tomas-bpm is offline
Junior Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 45
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Van egy olyan problémám, hogy törölve lett az orim, holott a figyelmesztető e-mail megkapása után, elküldtem a support irányába, hogy fagyasztva van az ország, azonosító kóddal, belépési adatokkal, mindennel... mivel még a határidőt is szem előtt tartottam, légyszives állítsátok vissza az országomat fagyasztott állapotába, ha már egyszer nem sajnáltam rá az időt hogy anno felépítsem a több személyiséget, most emiatt nem szeretném elveszíteni.
  #24  
Old 10-06-2010, 09:32
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Tomas-bpm View Post
Van egy olyan problémám, hogy törölve lett az orim, holott a figyelmesztető e-mail megkapása után, elküldtem a support irányába, hogy fagyasztva van az ország, azonosító kóddal, belépési adatokkal, mindennel... mivel még a határidőt is szem előtt tartottam, légyszives állítsátok vissza az országomat fagyasztott állapotába, ha már egyszer nem sajnáltam rá az időt hogy anno felépítsem a több személyiséget, most emiatt nem szeretném elveszíteni.
A törlések előtt minden kérés fel lett dolgozva, ami a supportra ezügyben érkezett. Delet írtunk az utolsó figyelmeztető levelekben, ennek ellenére még jópár órát rátettünk, hogy biztosan mindenki tudja azonosítani az országát, vagy legalábbis jelezni felénk, hogy fagyasztott országot szeretne azonosítani.
__________________
Hódító * Queosia
  #25  
Old 10-07-2010, 12:34
Tomas-bpm's Avatar
Tomas-bpm Tomas-bpm is offline
Junior Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 45
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

félreértés ne essék, nem az utolsó pillanatban írtam az e-mailt, hanem az első figyelmeztető e-mail után még szeptember végén, majd még 2 alkalommal elküldtem ugyanazt, hogy biztos odaérjen.... de mégis törölve van, nem az én hibámból, ha visszaenged azonosítom de mivel 2 ori van azon a szinten, mind2 szabadságolva, és a pálya elején, ezért nem tudtam tenni semmit sem azon kívül hogy követem az e-mailben leírtakat és e-mailben jelzem a support felé, mivel ez nem hozott eredményt, jöttem ide...
  #26  
Old 10-07-2010, 12:40
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Tomas-bpm View Post
félreértés ne essék, nem az utolsó pillanatban írtam az e-mailt, hanem az első figyelmeztető e-mail után még szeptember végén, majd még 2 alkalommal elküldtem ugyanazt, hogy biztos odaérjen.... de mégis törölve van, nem az én hibámból, ha visszaenged azonosítom de mivel 2 ori van azon a szinten, mind2 szabadságolva, és a pálya elején, ezért nem tudtam tenni semmit sem azon kívül hogy követem az e-mailben leírtakat és e-mailben jelzem a support felé, mivel ez nem hozott eredményt, jöttem ide...
Szerintem az a baj, hogy nem olvastad el. Nem emailban kellett volna ezt jelezni, hanem a webes feluleten, ami tuti le volt irva a valaszlevelben, amit az emailra kaptal.
__________________
Remedy
  #27  
Old 10-07-2010, 13:31
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Tomas-bpm View Post
félreértés ne essék, nem az utolsó pillanatban írtam az e-mailt, hanem az első figyelmeztető e-mail után még szeptember végén, majd még 2 alkalommal elküldtem ugyanazt, hogy biztos odaérjen....
Az e-mailekre azonnal választ kapsz, amiben le van írva a további teendő. Ha nem követed az ott leírtakat, akkor a leveled nem jut el senkihez.
__________________
Hódító * Queosia
  #28  
Old 10-11-2010, 09:41
idegenvezeto's Avatar
idegenvezeto idegenvezeto is offline
Member
 
Join Date: Jul 2010
Location: Budapest, V. kerület
Posts: 277
Activity: 0%
Longevity: 75%
Default

Sziasztok!

Jobb híján ide írok, mert ez az egyetlen dolog, ami eszembe jutott.


Érdekes dologra lettem figyelmes az egyik csoportban.
Egy országot 3 napja (10.09., 10.10., 10.11.) figyelek és 3 napja teljesen ugyanúgy néz
ki.
Ugyanannyi egysége van (nem 0), ugyanúgy nulla a gabonája. Ez
eddig rendben van. Csakhogy van neki emberhiánya, ami szintén
nem változik, a pénze sem változik és egyik morálja sem.

Arra jutottam, jutottunk, hátha az azonosítási "moratórium" nem működik megfelelően. (a sorszáma szerint még azonosítandó országról lenne szó.)

Megírhatom itt a csoportot és az ország sorszámát?
  #29  
Old 10-11-2010, 09:54
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by idegenvezeto View Post
Sziasztok!

Jobb híján ide írok, mert ez az egyetlen dolog, ami eszembe jutott.


Érdekes dologra lettem figyelmes az egyik csoportban.
Egy országot 3 napja (10.09., 10.10., 10.11.) figyelek és 3 napja teljesen ugyanúgy néz
ki.
Ugyanannyi egysége van (nem 0), ugyanúgy nulla a gabonája. Ez
eddig rendben van. Csakhogy van neki emberhiánya, ami szintén
nem változik, a pénze sem változik és egyik morálja sem.

Arra jutottam, jutottunk, hátha az azonosítási "moratórium" nem működik megfelelően. (a sorszáma szerint még azonosítandó országról lenne szó.)

Megírhatom itt a csoportot és az ország sorszámát?
Ez egy teljesen normális jelenség, a leállt országok mind így viselkednek. A leállást sokminden okozhatja, az azonosítás hiánya csak az egyik ilyen lehetőség (ami viszont csak holnaptól lesz ismét élesítve). Okozhatja ezt hosszabb inaktivitás, de akár kitiltás is. Ez utóbbi esetben nem is biztos, hogy a kitiltás az utóbbi napokban történt, lehetséges, hogy szabadság alatt lett az ország kitiltva, és hónapokkal később belépve kezd el a kitiltás ideje számolódni.
__________________
Hódító * Queosia
  #30  
Old 10-11-2010, 10:02
idegenvezeto's Avatar
idegenvezeto idegenvezeto is offline
Member
 
Join Date: Jul 2010
Location: Budapest, V. kerület
Posts: 277
Activity: 0%
Longevity: 75%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ez egy teljesen normális jelenség, a leállt országok mind így viselkednek. A leállást sokminden okozhatja, az azonosítás hiánya csak az egyik ilyen lehetőség (ami viszont csak holnaptól lesz ismét élesítve). Okozhatja ezt hosszabb inaktivitás, de akár kitiltás is. Ez utóbbi esetben nem is biztos, hogy a kitiltás az utóbbi napokban történt, lehetséges, hogy szabadság alatt lett az ország kitiltva, és hónapokkal később belépve kezd el a kitiltás ideje számolódni.
Akkor így értem, köszi.
Csak furcsa volt így elsőre
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
2010-es túrák Never Túrák 13 11-08-2010 17:58
Közeleg a 2010-es őszi azonosítás Ati Fontos bejelentések 11 09-30-2010 11:08
Foci VB 2010 Dél-Afrika Pool Szabadidő, Sport 148 07-16-2010 07:07
Hódítós díjátadó 2010.02.27. Tsobi Bulik 160 04-02-2010 07:57
2010 Ati Egyéb 6 01-04-2010 16:04


All times are GMT +1. The time now is 10:52.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu