Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

View Poll Results: Földleadás gátlása (részleteket találsz a 19. oldalon, lap alján)
Minimum föld 5 5.00%
Minimum föld + az újrázás után is megmaradó minimum föld 5 5.00%
Minimum föld + az újrázás után is megmaradó minimum föld + baráti mallusz 51 51.00%
Anarchista csoportba áthelyezés 22 22.00%
J.K.SZ. bejelentő 26 26.00%
Újrázási lehetőségek lekorlátozása 14 14.00%
Földvesztés 20 20.00%
Katonai morál romlása 16 16.00%
Gyújtogatás erősödése 20 20.00%
Multiple Choice Poll. Voters: 100. You may not vote on this poll

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1011  
Old 01-02-2008, 11:13
It(AZ:)) It(AZ:)) is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Veszprém-budapest
Posts: 82
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Serg View Post
Ha te most azt állítod hogy ezt az X ben művelted magas hekin lévő régi topos orik ellen akkor bizton állíthatom hogy közéjük tartozol ugyanis csak olyannak sikerült beverni ezeket az orikat akinek megengedték. Végig figyeltük a teljes krónikát nem várt esemény nem volt közte...
nem csak olyannak,hidd el.mert hogy nekünk senki nem engedte meg az biztos.bár az is tény,hogy főleg a maradékból csipegethettünk,egyébként ezt már a csoport többi tagja is megteheti,legalább két ori nem ment vissza szabira.
Sponsored Links
  #1012  
Old 01-02-2008, 11:25
Serg Serg is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 916
Activity: 3%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Serg View Post
Ha te most azt állítod hogy ezt az X ben művelted magas hekin lévő régi topos orik ellen akkor bizton állíthatom hogy közéjük tartozol ugyanis csak olyannak sikerült beverni ezeket az orikat akinek megengedték. Végig figyeltük a teljes krónikát nem várt esemény nem volt közte...
Közben rájöttem ki vagy, de te nem ütögettél egy szabis orit se amig le nem esett magas hekiről...
  #1013  
Old 01-02-2008, 11:28
It(AZ:)) It(AZ:)) is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Veszprém-budapest
Posts: 82
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Serg View Post
Közben rájöttem ki vagy, de te nem ütögettél egy szabis orit se amig le nem esett magas hekiről...
igen,nekünk főleg csak a megcsonkolt orik jutottak már
  #1014  
Old 01-02-2008, 12:05
NorB NorB is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Budapest
Posts: 322
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by It(AZ:)) View Post
nem csak olyannak,hidd el.mert hogy nekünk senki nem engedte meg az biztos.bár az is tény,hogy főleg a maradékból csipegethettünk,egyébként ezt már a csoport többi tagja is megteheti,legalább két ori nem ment vissza szabira.
itt vagy nagy mesedélutánt tartasz, vagy közéjük tartozol

az a két ori azóta nincs szabin, hogy elkezdtem itt szövegelni
tőlük már alig lehet bármit is elhozni, amíg fent voltak, kizárólag annak adtak földet, akinek az már előre le volt játszva
és nem csak földet, rúnát, pénzt is

a harmadik most azért van szabin, mert mást egyelőre nem tehet, de onnan is el fog tűnni a rúna és a föld nemsokára
  #1015  
Old 01-02-2008, 13:36
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by It(AZ:)) View Post
nekünk csak az a feladatunk,hogy megsaccoljuk,túlüssük,akinek eredetileg megnyitják az orit,egyébként nem kellett 10-15 körre kitámadni, olyan mintha egy lépcsőt építettek volna fel ezekből a szabis orikból.
bár szép lassan elfogynak

Szerinted hány körről kell táamadni, hogy 5 seregből 4 alulról menjen, és 100 heki felett hozzon darabonként?
A lépcső az igaz. Lépcső van építve a felfele haladó oriknak, akik nemsokára szintén lépcsőt alkotnak majd egy másik kazal orinak, lévén már nem lehet 20k körig topban maradni.

Tudom nem csalás, csak én fantáziálok rosszakat, de legalábbis fura, hogy 15k kör óta 170-190k ponton álló orik hirtelen nem tudják megvédeni magukat ahogy eddig, és hirtelen leesnek 20k alá. Persze, egy idő után bárki hozhat tőlük földet.

Olyan országok mennek felfele üstökösként, amikben 20% vagy kevesebb barakk van. Meg ilyenek...
__________________
"Véres kardot hoztam
Őseink véres kardját"
  #1016  
Old 01-02-2008, 14:22
It(AZ:)) It(AZ:)) is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Veszprém-budapest
Posts: 82
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Szerinted hány körről kell táamadni, hogy 5 seregből 4 alulról menjen, és 100 heki felett hozzon darabonként?
A lépcső az igaz. Lépcső van építve a felfele haladó oriknak, akik nemsokára szintén lépcsőt alkotnak majd egy másik kazal orinak, lévén már nem lehet 20k körig topban maradni.

Tudom nem csalás, csak én fantáziálok rosszakat, de legalábbis fura, hogy 15k kör óta 170-190k ponton álló orik hirtelen nem tudják megvédeni magukat ahogy eddig, és hirtelen leesnek 20k alá. Persze, egy idő után bárki hozhat tőlük földet.

Olyan országok mennek felfele üstökösként, amikben 20% vagy kevesebb barakk van. Meg ilyenek...

nah,nekem az eredeti kérdésem nagyjából arra irányult,hogy lehet-e bajunk belőle,ha nagyjából tudjuk,kik adnak le földet,és megpróbálunk,megpróbáltunk beférni hozzájuk,mi is,mielőtt újból szabiznának.
de nagyjából a reagálásokból leszűrhető, hogy kiszúrni és beütni a földleadókat szerencsés véletlen folytán nem lehet.
mi,akiket láttunk, nem épp 20%barakosok voltak,de teljesen nem vagyok képben,és igazából közöm sincs hozzá,ki hogy boldogul,ettől függetlenül tény,bosszantó, hogy a nagy többség azért megküzd minden hekiért,míg más(1-2-3-...)*5*300 elittel több száz hekit hoz el.
  #1017  
Old 01-02-2008, 14:28
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Amit kaptam eseménylistát privátban, ott az áldozatok nem speciálisan most szabiról visszahozott országok, akik hirtelen kiárultak egy-egy ütés beengedése érdekében... Ezek olyan országok, akik eddig is a topban voltak, és akiknek a leszedésére egy nemrégiben bevezetett módosítás is szolgált. A módosítás működik, az életképtelen országok le vannak szedve a topról, helyüket idővel remélhetőleg életképes országok veszik át.
__________________
Hódító * Queosia
  #1018  
Old 01-02-2008, 14:38
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Amit kaptam eseménylistát privátban, ott az áldozatok nem speciálisan most szabiról visszahozott országok, akik hirtelen kiárultak egy-egy ütés beengedése érdekében... Ezek olyan országok, akik eddig is a topban voltak, és akiknek a leszedésére egy nemrégiben bevezetett módosítás is szolgált. A módosítás működik, az életképtelen országok le vannak szedve a topról, helyüket idővel remélhetőleg életképes országok veszik át.

Ati, ezek speciálisan szabiról visszahozott orik, ezt rajtad kívül mindenki látja. Némelyek azt is, hogy akik beverik őket már eleve szintén életképtelenek, csak olcsó földdel messzire jutnak, és nem lehet beérni őket...
__________________
"Véres kardot hoztam
Őseink véres kardját"
  #1019  
Old 01-02-2008, 14:48
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Ati, ezek speciálisan szabiról visszahozott orik, ezt rajtad kívül mindenki látja. Némelyek azt is, hogy akik beverik őket már eleve szintén életképtelenek, csak olcsó földdel messzire jutnak, és nem lehet beérni őket...
... akkor ne olyan országok eseményeit küldjétek el privátban, akik max az ünnepek miatt mentek el szabadságra, előtte pedig végig játékban voltak, és BÁRMIKOR be lehetett volna ütni őket.

Sajnálom, de amit nekem mutattatok, azok mind olyan országok voltak, akik eddig is rendesen játékban voltak, nulla darab védőegységgel. Most valakinek eszébe jutott beütni őket. Nagyon helyes.
__________________
Hódító * Queosia
  #1020  
Old 01-02-2008, 15:13
Serg Serg is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 916
Activity: 3%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
... akkor ne olyan országok eseményeit küldjétek el privátban, akik max az ünnepek miatt mentek el szabadságra, előtte pedig végig játékban voltak, és BÁRMIKOR be lehetett volna ütni őket.

Sajnálom, de amit nekem mutattatok, azok mind olyan országok voltak, akik eddig is rendesen játékban voltak, nulla darab védőegységgel. Most valakinek eszébe jutott beütni őket. Nagyon helyes.
Hmmm ne haragudj de nem értem miért véded őket ezeket az országokat amiket bevertek földi halandó el nem érte volna mivel mindössze 40-60 körre voltak a csoport 600 hekis részétől
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 11:31.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu