Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #81  
Old 05-21-2007, 21:03
jura jura is offline
Member
 
Join Date: May 2007
Posts: 105
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Quote:
Originally Posted by A.S.o.T. View Post
Az üzenetek tartalmának jelentgetését nem lehet fórumon eldönteni, nyílván azért sem lehet bemásolni az üzenet tartalmát.
igen, pl. azért
Reply With Quote
Sponsored Links
  #82  
Old 05-21-2007, 21:06
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by A.S.o.T. View Post
Gondolom a topic-ot nem azért nyitotta hogy érveljen az üzenet jelentése mellett. (ugye Invisible?)
Ez akkor sem arról szól, hogy mi legyen azzal az országgal. Az üzenetek tartalmának jelentgetését nem lehet fórumon eldönteni, nyílván azért sem lehet bemásolni az üzenet tartalmát.

Szerintem Ati nemrég beírta miért nem lehet zöldeket ide bemásolni...
Reply With Quote
  #83  
Old 05-21-2007, 21:12
Kubbi Kubbi is offline
Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veszprém
Posts: 1,171
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Engem ért sérelem, bár nem ilyen jellegű.
Egy kezdő, még hulla koromban, 2-3 fosztás után fenyegetet hogy feljelent, mert hogy honnan tudtam, hogy mennyivel kell mennem ha mf-vagyok, és biztos kértem havertől gömböt...
Persze ő is hulla volt, hogy szöviben-e, azt nem tudom...
No mind 1 még fél nap irogatott, hogy küldjek mnt-t vagy jelent. És át leszek rakva. Majd váltott üzi stílust, és visszaszámolni kezdett. hogy még 53 percem van, és repülök... Még 48perc...
Ezek után adtam neki pár pusztítást, de már nem volt ugyanolyan a játék.

Mellesleg, zöldben, nincs az az írás, ami megbántana. Ha olyan ostoba volt, hogy csúnyát ír, hát jelentem.
Ha nem ír csúnyát, akkor meg azért nem bánthat meg.
__________________
Sose félj valami újat csinálni. Emlékezz, hogy egy magányos amatör készítette a Bárkát, és egy halom szakértő a Titanicot.
Reply With Quote
  #84  
Old 05-21-2007, 21:17
Csokibácsi Csokibácsi is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,442
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Goldy View Post
hmmm fincsi flame party....

popcorn-t vki?
Köszi, van
__________________
Sorry, this account has been suspended
Reply With Quote
  #85  
Old 05-21-2007, 21:19
invisible
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Arrow

Quote:
Originally Posted by A.S.o.T. View Post
Gondolom a topic-ot nem azért nyitotta hogy érveljen az üzenet jelentése mellett. (ugye Invisible?)
Ez akkor sem arról szól, hogy mi legyen azzal az országgal. Az üzenetek tartalmának jelentgetését nem lehet fórumon eldönteni, nyílván azért sem lehet bemásolni az üzenet tartalmát.
Kedves én ezt a topicot azzal a céllal nyitottam, hogy akit ilyen, vagy hasonló sérelem ér a játékba azok itt elmondhassák, megbeszélhessék ezt a problémát és ne a játékba kelljen levezetni a felhalmozódott feszültségünk, mert nem lenne jó ha a játék elvesztené a varázsát vagy máson csattanbna az ostor egy két ilyen gazenber miatt.
Reply With Quote
  #86  
Old 05-21-2007, 21:31
invisible
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Arrow

Quote:
Originally Posted by Kubbi View Post
Engem ért sérelem, bár nem ilyen jellegű.
Egy kezdő, még hulla koromban, 2-3 fosztás után fenyegetet hogy feljelent, mert hogy honnan tudtam, hogy mennyivel kell mennem ha mf-vagyok, és biztos kértem havertől gömböt...
Persze ő is hulla volt, hogy szöviben-e, azt nem tudom...
No mind 1 még fél nap irogatott, hogy küldjek mnt-t vagy jelent. És át leszek rakva. Majd váltott üzi stílust, és visszaszámolni kezdett. hogy még 53 percem van, és repülök... Még 48perc...
Ezek után adtam neki pár pusztítást, de már nem volt ugyanolyan a játék.

Mellesleg, zöldben, nincs az az írás, ami megbántana. Ha olyan ostoba volt, hogy csúnyát ír, hát jelentem.
Ha nem ír csúnyát, akkor meg azért nem bánthat meg.
Látod pont az ilyenekről beszélek, miért nem lehet a játék, játék???
Miért kell a játékba személyes érzelmeket is belevinni.
Milyen jó lenne ha megmaradnának a játékosok ellenfeleknek és nem válnának ellenségekké...
Reply With Quote
  #87  
Old 05-21-2007, 21:36
Kubbi Kubbi is offline
Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veszprém
Posts: 1,171
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by invisible View Post
Látod pont az ilyenekről beszélek, miért nem lehet a játék, játék???
Miért kell a játékba személyes érzelmeket is belevinni.
Milyen jó lenne ha megmaradnának a játékosok ellenfeleknek és nem válnának ellenségekké...
Ez igaz
Eddig én a legjobbat 5/X-ben háborúztam, 200hekin.
Közben jól elbeszélgettünk.
__________________
Sose félj valami újat csinálni. Emlékezz, hogy egy magányos amatör készítette a Bárkát, és egy halom szakértő a Titanicot.
Reply With Quote
  #88  
Old 05-21-2007, 22:08
jura jura is offline
Member
 
Join Date: May 2007
Posts: 105
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Quote:
Originally Posted by invisible View Post
Miért kell a játékba személyes érzelmeket is belevinni.

Azért amikor felgyújtotta 2 ori (rajtam bosszulták meg szövetségesem akcióját)
a házaim majd felét, akkor valahogy érdekes módon érzelmek támadtak bennem, pedig nem vittem bele azokat, lehet hogy én vagyok fura, de valahogy azon nem tudtam volna velük ellevelezgetni valahogy így:

"Hali, baró volt a mai házgyújtás!
Hogy tudtatok ilyen ügyesek lenni?
Na majd holnap én jövök (csak azt tudnám hogyan, amikor szétverték a hetek alatt felépített országomat)"

Érzelmek igenis hozzátartoznak a játékhoz, csak esetleg nem kell nagyobb jelentőséget tulajdonítani neki,mint ami - túl kell lendülni rajta!

Tehát nem írogattam nekik,nem vinnyogtam ,nem könyörögtem, nem fenyegetőztem...
restart és később elkaptam az egyiket...türelmes játékkal

Last edited by jura; 05-21-2007 at 22:19..
Reply With Quote
  #89  
Old 05-21-2007, 22:44
dumdum's Avatar
dumdum dumdum is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2006
Location: Pécs
Posts: 5
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by invisible View Post
Ha az vagy akire gondokok akkor a kijelentésem okát meg is indokoltam azzal hogy mikor szöviztünk megigérted mindenbe támogatsz majd amikor segítséget kértem egy ori ellen tőled mint szövitársamtól te elmondtad a véleményed és hátatfordítottál nekem és a szövinek s nem segítettél.
Ugye így volt????
Nos akkor már meg is indokoltam az akkori kijelentésem....
Ha valaki megigéri a szövi társának, hogy segít a bajban és segít összetartani a szövit majd utánna ezt a szavát megszegi akkor vajon minek nevezzem???
Ha már felvetetted ezt a témát itt akor, hogy mások is lássák miről van szó a másik dolog ez volt: szöviben mindenki mindenét 50% -ra állította, hogy ha baj van akkor bár ki tudjon a másiknak a maximálisan segíteni.
Szóltam, hogy légyszives te is tedd ezt.
Te nemet mondtál és egyedül te húztál ki a szöviből, pedig megigérted segítesz összetartani a szövit és csak ezért léptem be a szövibe mert mindenbe számítottam rád.
Hát cserben hagytál és megszegted az adott szavad!
Ha nem így volt javits ki....

Batuval elég rég játszok eggyüt.(Talán még énis lehet hogy ott voltam abban a szöviben.Ki tudja...)De az idők folyamán megismertem őt.Sokmindenben eggyütt voltunk,sokmindent lehet mondani róla,de azt hogy nem tartja a szavát azt nem!!!Egyenes, öszinte ember( nem akarlak fényezni Batu)és soha nem hadja cserben a társait!Viszont a fafejüséget nem igazán tolerálja...
Reply With Quote
  #90  
Old 05-21-2007, 22:52
Robin Robin is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 262
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by dumdum View Post
Batuval elég rég játszok eggyüt.(Talán még énis lehet hogy ott voltam abban a szöviben.Ki tudja...)De az idők folyamán megismertem őt.Sokmindenben eggyütt voltunk,sokmindent lehet mondani róla,de azt hogy nem tartja a szavát azt nem!!!Egyenes, öszinte ember( nem akarlak fényezni Batu)és soha nem hadja cserben a társait!Viszont a fafejüséget nem igazán tolerálja...
Amennyiben jól olvastam ez a topic nem Batu és Invisible régi konfliktusának megtárgyalására lett nyitva. Szerintem nyissatok külön topicot neki ha nem tudtok felette napirendre térni
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 18:08.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu