Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > PC (hardver, szoftver, játékok stb.)

PC (hardver, szoftver, játékok stb.) Minden, ami számítógép. Kedvenc játékod megbeszélése, segítségkérés hardverügyben stb.

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 08-29-2007, 19:48
-Ede- -Ede- is offline
Member
 
Join Date: May 2007
Location: Hungary, JNSz, Törökszentmiklós
Posts: 251
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default AmericasArmy

Azért indítom a témát, mert érdekel, h a Hódosok között mennyien ismerik és mennyien játszák ezt a játékot

Azoknak, akik nem ismernék elmondok annyit, hogy ez egy teljesen ingyenes, online FPS, amiben különböző küldetéseken át kell az amerikai hadsereg tagja ként harcolni a terroristák ellen
a játékot a U.S.Army, toborzó játékként, kezdte fejleszteni, azóta egy kiváló grafikájú bonyolult FPS lett belőle

Aki játszik az Americas Army-val az jelezze, mert az is lehet h valamelyik szerveren már összefutottunk, aki meg nem játszott még vele, annak erőssen ajánlom, mert mi magyarok, másokhoz képest, kevesen vagyunk
(a kezdőknek persze szivesen segítek, ha kérdés van, és a www.americasarmy.com-ról többféle formában is letöltheti a játékot)
Reply With Quote
Sponsored Links
  #2  
Old 08-29-2007, 21:10
BeeLord's Avatar
BeeLord BeeLord is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ceglédbercel
Posts: 889
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Egy időben próbákoztam vele, de hamar meguntam. Amúgy nem rossz kis játék, csak az elején a kiképzés hosszadalmas.
__________________
Csak az MTK!

"Végre úgy érzed: tornádó vagy, hurrikán. Így lettél kispolgárból huligán..." Fröccsöntő

"Minden rendetlenség, még meg nem értett rend, a részleges rossz, általános jót jelent, s bármit mondjon is a gőgös értelem, minden jó ahogy van, ez alaptételem." A.Pope
Reply With Quote
  #3  
Old 08-29-2007, 21:14
demian demian is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Location: Zalaegerszeg
Posts: 103
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Kiképzésnél a tesztekhez vannak megfejtések
Amúgy nekem a hülye ejtőrnyős rész tett be mindig
Amúgy jó játék csak már rég játszottam vele ( lassú volt a netem hozzá :S )
Reply With Quote
  #4  
Old 08-30-2007, 09:23
-Ede- -Ede- is offline
Member
 
Join Date: May 2007
Location: Hungary, JNSz, Törökszentmiklós
Posts: 251
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

a kiképzés nem hoszzú, az alapkiképzést kb.15perc alatt meg lehet csinálni, ami kicsit nehézkesebb az az SF kiképzések, ott kell tesztet kitötlteni, meg úgy eljutni a célig a sötétben, h senki ne vegyen észre

igen kicsit net igényes, de az én 1Mbit/sec-os netemmel elmegy(kivéve a gyengébb szervereket) de semmi mást nem csinálhatok közben, szal csak akkor tudok vele játszani amikor bátyám nem lóg a neten
Reply With Quote
  #5  
Old 08-30-2007, 19:13
demian demian is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Location: Zalaegerszeg
Posts: 103
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

1Mbit-tel tényleg játszható úgy csak néha szagatt be, amikor abbahagytam 0,5Mbit-re visszamondtuk a netet azt már sajna nem bírta, lehet újra letöltöm majd mostanság megint kedvet kaptam hozzá

Jah meg még régen a No Camper pályákat bírtam, valahogy hozzám került a távcsöves mittudjam milyen fegyver, azzal meg ugye csak kibiztosítva lehet lőni, erre lefekszem a hidas pályán a lépcsőre azt ki is rúgtak a szerverről
Reply With Quote
  #6  
Old 08-30-2007, 19:30
-Ede- -Ede- is offline
Member
 
Join Date: May 2007
Location: Hungary, JNSz, Törökszentmiklós
Posts: 251
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Quote:
Originally Posted by demian View Post
1Mbit-tel tényleg játszható úgy csak néha szagatt be, amikor abbahagytam 0,5Mbit-re visszamondtuk a netet azt már sajna nem bírta, lehet újra letöltöm majd mostanság megint kedvet kaptam hozzá

Jah meg még régen a No Camper pályákat bírtam, valahogy hozzám került a távcsöves mittudjam milyen fegyver, azzal meg ugye csak kibiztosítva lehet lőni, erre lefekszem a hidas pályán a lépcsőre azt ki is rúgtak a szerverről
most már nincs ilyen,bár én régebben sem találkoztam ilyennel, pedig én ott mindig sniper voltam, habár azért most se szeretik, ha mondjuk egy sarokba behúzódsz és onnan lősz le mindenkit, aki arra megy
nekem bot-ok elleni küzdelem, az ami legjobban teccik, a kedvenc pályáim a Snake Plain, és az Interdiction
egyik sem könnyű, de ha jó a csapat könnyedén meg lehet csinálni, persze szerencse is kell hozzá, de dögivel
Reply With Quote
  #7  
Old 08-30-2007, 19:48
Burning Burning is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,962
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

na már a játék felét letöltöttem szóval a napokban remélem sikerül teljesen és, ha szerencsém van el is indul
Reply With Quote
  #8  
Old 08-30-2007, 21:25
demian demian is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Location: Zalaegerszeg
Posts: 103
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Hajrá

Amúgy hiába vagy sniper, a rutinosak simán leszednek ) én csak nézni szoktam honnan szednek ki nah meg amikor igazi amerikai katonák jönnek az nem semmi
Reply With Quote
  #9  
Old 08-30-2007, 21:41
-Ede- -Ede- is offline
Member
 
Join Date: May 2007
Location: Hungary, JNSz, Törökszentmiklós
Posts: 251
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Quote:
Originally Posted by demian View Post
Hajrá

Amúgy hiába vagy sniper, a rutinosak simán leszednek ) én csak nézni szoktam honnan szednek ki nah meg amikor igazi amerikai katonák jönnek az nem semmi
ha sniper vagy és egy 'rutinos' leszed, akkor nem ő a rutinos hanem vagy te csináltad rosszul, vagy ő is sniper
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 08:05.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu