Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Szabadidő, Sport
Register Stats Members List Today's Posts

Szabadidő, Sport Szabadidő és minden, ami sport

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #61  
Old 04-21-2006, 16:06
Gyula's Avatar
Gyula Gyula is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Oroszlány
Posts: 1,738
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by FEO
Igenis okozhat a légfegyver is halálos sérülést. Szemen átjutva elég érzékeny dolgokat is roncsolhat, igaz ennek nem nagy az esélye de van.


Gyula: Ha a kaliber magazinnal kapcsolatban kérdésed van keresd telefonon a főszerkesztőt Vass Gabit aki megadja a Bokros doki elérhetőségét ia akár. Vagy küldj egy üzit és megadom a számát.


FEO

FEO: Azért elég kevés esélyt látok egy olyan balesetre ahol rendes normális 7.5 joule alati légfegyver véletlen elsül, véletlen szemen talál és ráadsul halált is okoz. De az esély meg van, ahogy mondod.

Köszönöm, azt hiszem annyira nem volt fontos amit kartam hogy ezért telefonon hivagassam őket.

Öszintén szólva kis idő hiányban szenvedek, de azért ha valakit érdekel még a téma szerintem beszélgessetek itt

Gyula
__________________
Sex, Drog és Rock and Roll

Gyulaword (#79796)
Reply With Quote
Sponsored Links
  #62  
Old 04-21-2006, 19:21
puma's Avatar
puma puma is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Veszprém
Posts: 471
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Légpuskával már én is találkoztam egyszer
Csak azután előkerült a bikacsök.Az csúnyább sebet ejtett a gyereken mint rajtam a légpityu
__________________
sose mond hogy sose!
Reply With Quote
  #63  
Old 04-22-2006, 10:17
Gyula's Avatar
Gyula Gyula is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Oroszlány
Posts: 1,738
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by puma
Légpuskával már én is találkoztam egyszer
Csak azután előkerült a bikacsök.Az csúnyább sebet ejtett a gyereken mint rajtam a légpityu

Aham, javaslom a bikacsök viselését és használatát engedélyhez kötni )
__________________
Sex, Drog és Rock and Roll

Gyulaword (#79796)
Reply With Quote
  #64  
Old 08-23-2006, 22:06
Cece Cece is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Vajdaság
Posts: 855
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Sziasztok
Elég sok fegyverrel volt dolgom életem során, a legkissebbektől a legnagyobbakig.
Valójában soha nem értettem azokat az embereket akik fegyvert vásárolnak, csak azért, hogy legyen. Mit lehet azon szeretni?
Túl sokat nem tudok hozzátenni a topichoz, esetleg csak annyit, hogy aki fegyvervásárláson gondolkodik inkább vegyen valamit a kisfiának/kislányának, vigye el a kedvesét vacsorázni vagy hívja meg a haverokat sörözni... szal neeeee, nem jó az semmire. Minél több fegyver kerül legálisan eladásra, annál több lessz a fekete piacon is, ami egyenesen arányos a fegyveres bűncslekmények elkövetésével. Ha nem venne senki fegyvert -> nem lenne kinek eladni -> kevesebbet gyártanának -> a fekete piacon is kevesebb lenne. Bőven elég ami a rendőrséghez és a sereghaz kerül ... talán sok is.
Reply With Quote
  #65  
Old 09-07-2006, 21:40
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Savaria View Post
Demokráciába élünk, ha akarok, fegyvert tartok!
OFF: Szerintem erősen kevered a fogalmakat. Demokráciában élünk, igen. Nem anarchiában. A demokráciában nem azt csinálsz, amit akarsz.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #66  
Old 09-08-2006, 08:29
Arwen's Avatar
Arwen Arwen is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: New York
Posts: 309
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Talán nem kéne összekeverni Kanadát (v USA-t) és Magyarországot.
Teljesen más az emberek mentalitása.

Ha megölik egy hozzátartozódat egyből fegyvert rántasz?
Attól még nem fog felkelni, max a hátralévő életedet teszed vele tönkre.
Szemet szemért, fogat fogért, buta reakció.
Tanulj meg gondolkodni, és a történések mögé látni.
Reply With Quote
  #67  
Old 09-08-2006, 08:46
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Arrow

az a baj, hogy elsőre nekem is tettszene a fegyvertartás szélesebb hozzáférhetővé tétele, ugyanakkor jobban belegondolva marhára nincs értelme. mindig van egy erősebb, vagy egy jobb. Azért, mert attól félsz, hogy kést rántanak rád az utcán és veszel egy fegyvert, még lehet nálad gyorsabb az ürge,vagy neki is lehet fegyvere akár... értelmetlen. sokkal inkább annak örülnék, hogyha nem a rendőr kapna azért a fejére, mert a munkáját végzi, (pl beperelik rendőri erőszakért, amiért lerúgott a földre egy részeget, arra tojva, hogy az a részeg éppen a bárszékkel verekedett egy kocsmában), ha jobb kiképzést kapnának és nem ők lennének a közröhej tárgyai ezek miatt... valahogy akkor joban érezném magamat. (pedig szeretek lőni fegyverrel, de igazából ez is olyan dolog, hogy nincs rá szükségem csak tettszik... és ugyanúgy nem véd meg, mint bármi más fegyver sem az utcán... )
Reply With Quote
  #68  
Old 09-08-2006, 14:26
Cece Cece is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Vajdaság
Posts: 855
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Savaria View Post
A Kedves Általam Mélyen Tisztel,és becsült, tényleg áldatassék a neve, édesanyád (isten ments hogy megtörténjen) egy fegyveres megöli, 100%-an bizonyíthatóan megvan a tettes, te nem végeznéd ki?
Mert az biztos, hogy én a mocsoknak a fejét lőném cafatokba amiért megtette. sőt utánna a pisztollyal addig ütném,míg a tárfenék elnem kopik,a rohadék hulláján.
Kicsit elszaladt veled a ló.
A családomat semilyen módon ne emlegesd a fórumon, ha megkérhetnélek.
Amúgy meg túll fiatal vagy, hogy legyenek tapasztalataid arról amiket a fent említett 2beírásban összehordtál. Röviden ennyi.
Off.
Reply With Quote
  #69  
Old 09-08-2006, 16:04
Csokibácsi Csokibácsi is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,442
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Savaria, jó példa vagy arra, hogy kis hazánkban miért nem szabad enyhíteni a fegyvertartási szabályokon.
__________________
Sorry, this account has been suspended
Reply With Quote
  #70  
Old 09-08-2006, 16:15
Csokibácsi Csokibácsi is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,442
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Savaria View Post
csokibácsi,igazadvan.egyszerű motorkerékpárlánccal is tud az ember védekezni. sőt ha kérdezik miért van nálam 1xü a válasz, a motoromra kell.és nem vált ki egyből agresszivítást ha észreveszik. csokibácsi,megnyitottad elöttem a fényes megvilágosulásra vezető utat!
Nincs mit.
Mindösszesen 150000 Ft (+ÁFA) lesz ez a remek világmegváltó útmutatás, melynek fontosságát és eredményességét figyelembe véve, ez egy baráti ajándék tőlem. A számlaszámot privátban küldöm.
__________________
Sorry, this account has been suspended
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 05:28.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu