Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #261  
Old 03-27-2007, 17:50
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Zsáni View Post
Egyáltalán nem nagy marhaság...én inkább érdektelenségnek mondanám...
sokan tudnak erről a topicról, de a külső fórumról mindenki, vagy majd mindenki, és nagyon sokakat nem zavarnak ezek a nevek, mert ide se jönnek..tehát a többséget nem érdeklik ezek a nevek..
ez az ÉN értelmezésem...

és nem csak a ti közösségetek számít...
abban az esetben a többséget nem érdekelte a felfedezés módosítás..így Ati döntött...most is ez lesz, kár vitatkozni...

Mikor Ati ezt a topicot megnyitotta úgy vélem a mi közösségünk véleményét várta. Ha nem így lett volna, kimehetett volna a Kossuth térre megkérdezni az Árpád sávos zászlót lengető fiatalokat, hogy őket zavarná-e ha egy internetes játékban a Holocaust jelképe országnév lenne? Nem ezt tette.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #262  
Old 03-27-2007, 17:53
Zsáni's Avatar
Zsáni Zsáni is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,389
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Mikor Ati ezt a topicot megnyitotta úgy vélem a mi közösségünk véleményét várta. Ha nem így lett volna, kimehetett volna a Kossuth térre megkérdezni az Árpád sávos zászlót lengető fiatalokat, hogy őket zavarná-e ha egy internetes játékban a Holocaust jelképe országnév lenne? Nem ezt tette.
na ne nevettesd ki magad kérlek...
természetes, kimehetett volna, és mindenkit megkérdezhetett volna, aki játszik!!!!
Evidens, hogy a játékosokról beszélünk! de nem arról a 10-20-50 emberről, aki ebbe a topicba írogatott...hanem mindenkiről..
és mivel mondom mégegyszer, nem zaklatta fel a társaság nagyobb részét (az összes játékosra gondolok), ezért az ÉN véleményem az, hogy nem zavarják őket ezek a nevek...
__________________
Az élet szar
De szarból is lehet várat építeni
Reply With Quote
  #263  
Old 03-27-2007, 17:55
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Zsáni View Post
na ne nevettesd ki magad kérlek...
természetes, kimehetett volna, és mindenkit megkérdezhetett volna, aki játszik!!!!
Evidens, hogy a játékosokról beszélünk! de nem arról a 10-20-50 emberről, aki ebbe a topicba írogatott...hanem mindenkiről..
és mivel mondom mégegyszer, nem zaklatta fel a társaság nagyobb részét, ezért az ÉN véleményem az, hogy nem zavarják őket ezek a nevek...
Lehet az én szememmel van a baj, de én úgy láttam, a többség itt erősen ellenzi ezt a nevet.
Akit meg egyáltalán nem érdekel az egész topic, annak nyilván értékelhető véleménye sincs ezzel kapcsolatban, szal nem számít a véleménye. Ha majd érdekli, idejön és leírja.
Reply With Quote
  #264  
Old 03-27-2007, 17:58
Zsáni's Avatar
Zsáni Zsáni is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,389
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Lehet az én szememmel van a baj, de én úgy láttam, a többség itt erősen ellenzi ezt a nevet.
Akit meg egyáltalán nem érdekel az egész topic, annak nyilván értékelhető véleménye sincs ezzel kapcsolatban, szal nem számít a véleménye. Ha majd érdekli, idejön és leírja.
szerintem úgy korrekt, ha a többségként a játék összes résztvevőjének a nagyobb részét neveznénk
egyébként pedig így is fel lehet fogni, ez a TE véleményed, ennyi
ÉN nem akarom megvitatni, szabad vélemény nyilvánítás van..
az álláspontom akkor is tartom...
ha valakit zavart valami név eddig, megtalálta a módját, hogy azt jelentse..így nem értem mi szükség van erre... ennyi...
__________________
Az élet szar
De szarból is lehet várat építeni
Reply With Quote
  #265  
Old 03-27-2007, 18:10
Blasi Blasi is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 26
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Szerintem nm közkedvelt nevekkel érdekesebb lehet az illető élete:-)
Engem pl nm nagyon zavarnak az ilyesmik...
Reply With Quote
  #266  
Old 03-27-2007, 18:39
Penge
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

tokomkivanma (#424019) [5/W]
Reply With Quote
  #267  
Old 03-27-2007, 20:17
Gyula's Avatar
Gyula Gyula is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Oroszlány
Posts: 1,738
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by AndrewB View Post
nekem is - ebből érezhető, elolvastam a topicot

borzasztóan elegem van abból, hogy mindenre a Holocaustot hozzák föl, mindenhol azzal védekeznek, azzal dobálóznak
ott az egésszel a gond, hogy egy (meglehetősen elítélendő, és gusztustalan) történelmi eseményből politikai ügyet csinálnak, amit úton útfélen hangoztatnak - ahelyett, hogy gyásszal emlékeznének, ami úgyszintén undorító
megjegyzem, akik tették, azok megkapták büntetésüket, és már egy halom kártérítést is szétosztottak (olyanoknak is,. akiknek egyáltalán nem lenne rá szüksége), ettől függettlenül a mai napig évi 4-5 holocaust megemlékezés biztos van
zanzásan: pénzt és politikai hatalmat nyernek azzal, hogy milliók egy romlott ideológiának az áldozataivá váltak
arról persze mélységes nagy hallgatás van, hogy a szerencsétlen palesztinokat ott írtják és nyomják el, ahol tudják, de legalább ők védekezni sem tudnak világpolitikai szinten -> és ha nem figyelünk, velünk is ez lesz (sajnos így van, csak ezt senki sem meri kimondani)

remélem senki nem gondolja ezután, hogy valami szésőjobbos fanatikus vagyok, csak nem árt megnézni a dolgokat a másik oldalról is
OFF

Igazad van sajnos nem tudok zöldet adni, és tudod úgy érzem hogy aki igy gondolja mint Te meg én és ki is mondják azt leköpik meg megbélyegzik, mintha valami szörnyü emberek lennénk, holott csak más véleményünk van.

Igy van ahogy mondod, meg kell nézn ia dolgokat a másik oldalrol is, nem csak a figyelmet elterelni. Úgy gondolom teljesen helyén való a hozzászólásod.
__________________
Sex, Drog és Rock and Roll

Gyulaword (#79796)
Reply With Quote
  #268  
Old 03-27-2007, 20:17
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Ez itt a névvadász topic, nem az antiszemita vagyok-e vagy sem. A politikai háttértől függetlenül tény, hogy ilyen név nem való egy olyan játékban, ahova ha az ember a belső fórumra kiírja, hogy lecseszett a főnök, azért kitiltás jár...
Reply With Quote
  #269  
Old 03-27-2007, 20:19
Andrew's Avatar
Andrew Andrew is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: Tatabánya/Szeged
Posts: 2,796
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

megjegyzem átpakoltam az általános beszélgetések közti topicba a hsz-emet, úgy érzem ott jobb helye van
és szerintem ezt is rövidesen törlöm
Reply With Quote
  #270  
Old 03-27-2007, 20:22
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Gyula View Post
OFF

Igazad van sajnos nem tudok zöldet adni, és tudod úgy érzem hogy aki igy gondolja mint Te meg én és ki is mondják azt leköpik meg megbélyegzik, mintha valami szörnyü emberek lennénk, holott csak más véleményünk van.

Igy van ahogy mondod, meg kell nézn ia dolgokat a másik oldalrol is, nem csak a figyelmet elterelni. Úgy gondolom teljesen helyén való a hozzászólásod.
Gyulám, miért akarsz mindenképpen mártír lenni, folyton azzal jössz, hogy ha te mindezt elmondod, akkor megbélyegeznek és leköpnek, írt/mondott valaki itt ilyesmit?

Viszont a palesztinokat ne hozzuk ide, a II. világháborúban deportált zsidók nem robbantgattak Németországban, és nem harcoltak fegyveresen a német hadsereg ellen. Szóval semmi köze egyiknek a másikhoz.

Amit viszont mindig elfelejtünk: nem csak zsidókat deportáltak, de nyomorékokat, homoszexuálisokat, másként gondolkodókat, cigányokat, mindenkit, aki valamiért nem felelt meg a rendszernek.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 17:39.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu