Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Stratégia & Tippek
Register Stats Members List Today's Posts

Stratégia & Tippek Stratégiák megbeszélései, tippek, trükkök az egyes fajokhoz, személyiségekhez

View Poll Results: Te miben tartod a felesleges penzed?
Gabonába 10 3.08%
Nyersanyagba 19 5.85%
Rúnába 36 11.08%
Tekercsekbe 216 66.46%
Katonai egységbe 90 27.69%
Szövetségesnek küldöm át karavánnal 17 5.23%
Bent gyűjtöm az országba 49 15.08%
Multiple Choice Poll. Voters: 325. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #21  
Old 02-10-2006, 08:42
Artúr
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Penya
Szted ki tartja az oriban? Max egy gnóm de az se mert kopik ugye. Azt h mikor jön vissza a piacról nem tudod kiszámítani, mert teljesen rendszertelen és ha nem vagy gép előtt akkor jön egy tolis és lenyúlja de majd rájössz ha neked lopják ki. Volt h éjfélkor raktam ki a tekit és hajnal 3kor kozták vissza, de volt olyan is h a 24 óránál előbb hozták vissza, szval ez teljesen véletlen
Lopták már ki.
24-27 óra amíg visszajön a cucc a piacról. Többé kevésé ki tudom számolni gép előtt vagyok-e. Ha nem, nem. Nálam is előfordul, hogy pár körig bent van a teki. Nem vagyok fanatikus, ezért nem kelek fel hajnalban. A lényeg hogy a tekik minél kevesebbet legyenek az oriban. Ha nem tekivédős fajjal vagy pl orkal, akkor valahogy oldd meg. Ezért is mondják hogy időigényes vele a játék. Tuti van olyan aki százmiliókat (milliárdokat) forgat tekiben és nem gnóm vagy óriás. Meg tudja oldani.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #22  
Old 02-10-2006, 09:30
Tank Tank is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 61
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Ha 200 heki alatt vagy akkor otthon sem kopik a teki, csak legyel gnom folyamatos könyvtarkulccsal és írhatod piacolás nélkül. A legtöbb csoportban nemigazan lehet a tekivel túlzottan nyereségesen biznicelni, de a pénz tárolására a legalkalmasabb. Rúnát a mai napig tápolásra használják piacon keresztül, mint ahogy ált a támadó-védőt is. Bár nem vagyok nagy tapasztalattal bíro A-ban, de ott érdemes nyersben, katiban tartani; a helytarto a visszajött plussz nyerset úgyis bedobja a klanrakiba, az íj-lovat a helytarto szintén megoldja. katinál ha szabira akarsz menni, akkor kiárulsz előtte, de A-ban ritka a szabi
Reply With Quote
  #23  
Old 02-10-2006, 10:31
Szecsa
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Artúr
Tuti van olyan aki százmiliókat (milliárdokat) forgat tekiben és nem gnóm vagy óriás. Meg tudja oldani.
pl. a tolis fel-elfek vagy emberek

199 hekin vippel es helytartoval lehet irni a vegtelensegig a tekit egy gnommal
Reply With Quote
  #24  
Old 02-10-2006, 12:18
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Penya
Szted ki tartja az oriban? Max egy gnóm de az se mert kopik ugye. Azt h mikor jön vissza a piacról nem tudod kiszámítani, mert teljesen rendszertelen és ha nem vagy gép előtt akkor jön egy tolis és lenyúlja de majd rájössz ha neked lopják ki. Volt h éjfélkor raktam ki a tekit és hajnal 3kor kozták vissza, de volt olyan is h a 24 óránál előbb hozták vissza, szval ez teljesen véletlen
olyan tuti nincs, hogy 24 oranal elobb hozzak vissza... :P
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #25  
Old 02-12-2006, 17:55
függő!!
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

én pl orkal is nagyon jól meg tudom oldani a tekikben tárolást és nem pár száz misit hanem több miliárdot
Reply With Quote
  #26  
Old 02-13-2006, 22:09
Lepidus
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Talking

attól függ ki mennyit van gépnél..
Reply With Quote
  #27  
Old 02-14-2006, 12:06
Szecsa
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Lepidus, ha vippelt orival tartasz katonat a piacon, akkor szerintem ez elhanyagolhato...es szabizas elott atteszed tekibe 1 nap erre boven eleg..5 piacbelepo, kiteszed olcsobban a katit, az nagy esellyel elfogy...S veszel erte tekercset..majd szabi Szerintem 12 ora ossz-vissz 3-4 szerezes belepessel az ido alatt (Persze abba a korben kezded el, amikor visszajonnek epp a piacrol a katonai egysegek)
Reply With Quote
  #28  
Old 02-14-2006, 13:07
director
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Post

Quote:
Originally Posted by Szecsa
Lepidus, ha vippelt orival tartasz katonat a piacon, akkor szerintem ez elhanyagolhato...es szabizas elott atteszed tekibe :) 1 nap erre boven eleg..5 piacbelepo, kiteszed olcsobban a katit, az nagy esellyel elfogy...S veszel erte tekercset..majd szabi :) Szerintem 12 ora ossz-vissz 3-4 szerezes belepessel az ido alatt :) (Persze abba a korben kezded el, amikor visszajonnek epp a piacrol a katonai egysegek)
jaja, katiban is lehet jól tárolni, de tény hogy egy kicsit több odafigyelést igényel.. és katival szépen lehet keresni is, ha jól csinálod:)
Reply With Quote
  #29  
Old 02-14-2006, 18:29
Lepidus
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Talking

én pl orkal is nagyon jól meg tudom oldani a tekikben tárolást és nem pár száz misit hanem több miliárdot--erre válaszoltam szecsa..
Reply With Quote
  #30  
Old 02-14-2006, 21:55
Csokibácsi Csokibácsi is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,442
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by függő!!
én pl orkal is nagyon jól meg tudom oldani a tekikben tárolást és nem pár száz misit hanem több miliárdot
Neked könnyű, Te függő vagy
__________________
Sorry, this account has been suspended
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 16:57.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu