Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Fantasy, szerepjátékok > Online RPG > Hollószárnyak
Register Stats Members List Today's Posts

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1621  
Old 01-28-2008, 13:32
VérGyöngyTyúk Z VérGyöngyTyúk Z is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ahol épp vagyok
Posts: 917
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Ha a bárdom is közém meg a csonti közé szorult akkor jobbal elengedem a nyelét (leesni úgysem fog és ballal akkor is meg tudom fogni és valamelyest védekezni vele) és jobbal belekapaszkodok a csonti mellvértjének alsó szélébe (ha élesnek érzen a fémet akkor az alkarvédőmet csapom alá, hogy emelni tudjak rajta és a kezemmel hátrébb, a háta felé fogok rá a páncélja fenéklemezeinek szíjjára) és "felszólok" Farkas-nak:
-Emel és balra fordítsdd! dobjuk rá a többire, vagy legalább közéni, pajzsnak!
Teljes erővel próbálom a csontit kissé megemelni és balra forgatni magam (mint tengely) körül, hogy az "újak" és közénk kerüljön.
Gond nélkül meg tudod fogni a mellvértjét, érzékelve az akciódat megpróbál megrúgni, de elvéti, és Farkast találja el mögötted (-3 Fp).

Last edited by Chris; 01-28-2008 at 15:31..
Sponsored Links
  #1622  
Old 01-28-2008, 20:55
Pettyes Pettyes is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 464
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Ahogy Gren kérte, visszapillantok és ha nem látok semmit, egy kicsit vissza megyek és megnézem, hogy a hátvéd megfelelő-e. Ha minden rendben, akkor jelzem Grenéknek, hogy hátul tiszta. Megnézem, hogy a szűk folyosón a harc közepette mennyire mozognak, esetleg lövéseket lehet-e elengedni mellettük, vagy az túl kockázatos lenne.
Hátul úgy tűnik minden rendben van.
Te vagy leghátul, OK, hogy magasabb vagy, de annyira azért nem, hogy ne okozzanak gondot az előtted lévők a célzásban, ahhoz meg nem álltok elég rendezetten, hogy a többiek mellett el tudj lőni. Ráadásul a csontvázak teljesvértben vannak...

Last edited by Chris; 01-28-2008 at 23:21..
  #1623  
Old 01-28-2008, 22:00
naramis naramis is offline
Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Bcs
Posts: 117
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Nem nekem való ez a csata. Csak szentelt vizecskéimet szorongatom. Amíg a két harcos kitart, addig csak szemlélem, hogyan zuzzák a hullá(ka)t, úgy sem férnék oda, nomeg félő hogy esetleg engem zuznak össze, mert összekevernek velük. fárdt vagyok, olyan a mozgásom mint a hulláké Azért készenlében vagyok, hogy ha valamelyikük elesne, vagy átjutna rajtuk valami, azt rögtön helyettesíthessem vagy fogadhasssam.
  #1624  
Old 01-29-2008, 07:06
VérGyöngyTyúk Z VérGyöngyTyúk Z is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ahol épp vagyok
Posts: 917
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Amikor a "csontink" rugdosni próbál, mégjobban igyekszem szorosan "átölelni", hogy a kettőnk közé szorult bárdom, stabilabban "tartsuk", aztán ballal lenyúlok és megpróbálom még a levegőben elkapni a lábát és a karom alá szorítani, hogy ne tudjon érdemben rugdosni és egy lábbal nehezebb magát egy helyben tartani (kevésbbé tud majd ellenállni a "forgatásnak").
A lábát sikerül elkapnod, de a bárdod oldalra dől, és hangosan csattan a kövön.

Last edited by Chris; 01-29-2008 at 10:02..
  #1625  
Old 01-29-2008, 09:17
Massza Rex Massza Rex is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Location: Bp
Posts: 848
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Megpróbálom a csontit eldobni, bele adom minden erőmet.
A dobásnál, még nem tartotok, egyelőre féllábon áll, kéz a kézben veled, Gren az egyik lábát, és a melvértjét szorongatja. Keze lába lefogva, támadás gyanánt elkezdi a köztetek lévő kardját feléd feszíteni, meglepően erős, nehéz tartanod, a penge centiről centire közeledik hozzád.

Alysium: mivel innen egyenes a folyosó kifelé, ellátsz a végéig, és arra leszel figyelmes, hogy a bejárat felőli világosságot egyre másra újabb, és újjabb alakok takatják el, miközben felétek közelednek.

Last edited by Chris; 01-29-2008 at 10:01..
  #1626  
Old 01-29-2008, 12:20
Massza Rex Massza Rex is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Location: Bp
Posts: 848
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Kénytelen vagyok belátni, hogy a szörny erősebb nálam. Haraghullámok öntik el agyamat, engem nem győzhet le egy ilyen temető söpredék.
A düh erőt ad, és sikerül még jobban lelassítanod a penge közeledését, de érzed te hamarabb elfáradsz, mint ő...

A másik kezemmel (amivel nem a fegyvert fogó karját tartom) fegyvert ragadok és azzal próbálom majd hárítani fegyverét.
Előveszed a fegyvered, és nekifeszíted a pengének, hogy távolabb tartsd magadtól. A pengét sikerül megállítani, viszont a dög körmei még jobban a húsodba marnak (-3 Fp).

Last edited by Chris; 01-29-2008 at 12:35..
  #1627  
Old 01-29-2008, 12:52
VérGyöngyTyúk Z VérGyöngyTyúk Z is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ahol épp vagyok
Posts: 917
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Megpróbálom kissé megemelve elfordítani a zombit "súlyilag" nem lehet olyan nagy gond és végre közénk és a többi közé fordítani. Így is köztetek, és a többi között van... Közben hátraszólok a többieknek:
-Tüzet vagy varázst nekik, vagy legalább a bárdom húzza be valamelyiktek!
Nem súlyilag van gond, inkább azzal, hogy Farkassal egymásba kapaszkodnak, és hogy nem igen veszi jó néven, hogy emelgeted, és szorongatod a lábát, és kapálózik, ahogy bír.

Last edited by Chris; 01-29-2008 at 18:09..
  #1628  
Old 01-29-2008, 14:26
Pettyes Pettyes is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 464
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Jelzem a többieknek, amit látok.
- Jó lesz igyekezni, mert egyre többen vannak, már a kijáratot is alig látom. Találjunk ki gyorsan valamit, mert a dögök beszorítanak minket. Ha valamelyikötök elfáradt, akkor váltson Hyassal, ő még friss, vagy akinek van, az vesse be aljas trükkjeit.

Last edited by Chris; 01-29-2008 at 18:09..
  #1629  
Old 01-30-2008, 07:52
VérGyöngyTyúk Z VérGyöngyTyúk Z is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ahol épp vagyok
Posts: 917
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quintar-nak hátraszólok:
-Gyűjtsdd be a bárdom és aztán kezdd el megáldani a folyosót, vagy valamivel, a szenteltvízzel vagy tűzzel, kezdd el lassítani a többit. Lassan hátráljon mindenki és amilye van próbálja bevetni!
A csontit, magunk és a többi között tartva jelzek Farkas-nak, hogy ha mögöttünk kissé szabad a tér és nem tudjuk ellökni a "csontinkat" akkor kezdjünk lassan együtt hátrálni a többiekkel.

Last edited by Chris; 01-30-2008 at 14:31..
  #1630  
Old 01-30-2008, 13:40
Massza Rex Massza Rex is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Location: Bp
Posts: 848
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Megpróbálok kiválni a szórításból. Most, hogy már ellentartok a fegyverrel elengedem a csonti fegyveres kezét és immáron szabad jobbomba is fegyvert ragadok. Ő még mindig lelkesen szorongatja a kezedet, és nem engedi, hogy ráfogj a fegyveredre két kézzel. Viszont a fegyvert forgató keze szabad lett, így a kardmarkolattal ismétcsak rásóz Gren fejére (-4 Fp).

- Purrá zúzlak te fíreg. (ugatom a csonti felé, dühtől fröcsögő hangon)

Last edited by Chris; 01-30-2008 at 14:31..
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 17:51.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu