Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megbeszélések
Register Stats Members List Today's Posts

Megbeszélések Itt lehet felvetni a javaslatokat, gondolatokat

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #81  
Old 10-03-2006, 23:21
Etyekwood's Avatar
Etyekwood Etyekwood is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 275
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by LiverPool View Post
Honnan ismerős ez? Szerintem meg az lehetne a megoldás, ha a zéró starthoz hasonlóan 1 évben csak egyszer lehetne újrázni, nem hiszem, hogy sokan megvárnák, akármekkora vagyonuk lenne újra. Na, jó, legyen fél év, az is marha sok idő, 4380 kör normálban, elunja az életét, ha arra vár
Ha jól emléxem, Te is újráztál, a 3 ban anno! ))
Te sem vártál vele fél évet)

Last edited by Etyekwood; 10-03-2006 at 23:24..
Reply With Quote
Sponsored Links
  #82  
Old 10-03-2006, 23:29
Etyekwood's Avatar
Etyekwood Etyekwood is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 275
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Én úgy gondolom, hogy azért mert sokan csak pörögnek körbe, és nincs szükségük az újrázásra, mert a játékban eltöltött idő alatt olyan sok országot ismertek meg a játékban eltöltött idő következtében,hogy kevesebb támadásra számíthatnak, és már nem is emlékeznek mien az amikor senkit nem ismernek, és szét kapják az orijukat...

Ellentétben azokkal az először feljebb kerülő, lépő orikkal, akik ismerettség híján nem tudnak taplra állni (pl. gondolok a piaci utalásokra ), és olyan szinten szedték szét Őket, amikor egyértelműen jobb, ha újráznak, és fel sem merül bennük, hogy azért, mert akkor megduplázhatják a tőkéjüket.
Régebben egy másik topicban Ati olyasmit írt, hogy a piaci utalás a játék része aki tud vele élni éljen, aki tudja, akadályozza meg, így az újrázásra is ez vonatkozhatna...
Aki nem sajnál több ezer kört tekit írni, aki nem sajnálja az 500 kört meg várni az újrázásra, annak ez a jutalma, a játék része , BÁRKI MEGTEHETNÉ, aki nem csak a személyiségekre gyúr...

A szint vesztés egy baromság, több egyértelmű okból is ami olyan egyértelmű, hogy le sem kell írni...


Szerintem teljesen jó így, ahogy van!
Nem hiszem, hogy kell a változtatás!
Reply With Quote
  #83  
Old 10-04-2006, 01:04
jack herrer jack herrer is offline
Banned
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 130
Activity: 0%
Longevity: 99%
Thumbs down

ez is egy olyan tipikus ujitas lenne ami az uj jatekosokat hozza hatranyba sztem
ami megadatott a regieknek azt a lehetoseget nem kene elvenni az ujabb jatekosoktol
a strategia resze nem lenne jo otlet kivenni sztem
Reply With Quote
  #84  
Old 10-04-2006, 01:32
jack herrer jack herrer is offline
Banned
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 130
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

ha az ember nem sajnalja ra az idot egy eleg jo strategia az ujrazas
egy nagyob szovihaboruban neha milliardok tudnak elmenni a katonakra& tekik potlasara
miert gond az hogy egyesek szeretnek folkeszulni mindenre?
hogy ne az legyen hogy amig alszik legyakjak utana meg mar eselytelen az egesz harc...
igy esetleg konnyebben potolhatjak a piacrol a vesztesegeiket es az donthet hogy ki a jobb nem az hogy kinek sikerult meglepnie a masikat es elonyt szereznie vele
vicces is lenne ha 1 hadi-gazgasagi-strategiai jatekban az dontene hogy ki tamadott eloszor es kivolt aznap tobbet a gepnel
Reply With Quote
  #85  
Old 10-04-2006, 06:44
Cassandra Cassandra is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,146
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Mennyivel néz ki jobban az, ha egy szöviháborúban "megveszed" a győzelmet, mintha a meglepetés miatt győznél?
Lehet ez is egy stratégia, meg az is, hogy XY hajnali háromra beállítja az ébresztőt, csak hogy meg tudjon támadni. És míg az első akciónál ott az esélye annak, hogy a szöviből kiszúrja valaki és hazakiséri Józsikát, de egy milliárdokat, a fenti módon összeszedett szövetséggel szemben szegény Józsika abszólút tehetetlen.
Ha meg mindenki ezt csinálná, a játék az eddigieknél is jobban beállna. Mindenki "éveket" töltene egy-egy szinten... Ez mennyivel jobb?

Ui.:Egykori szövijeim most épp ezt csinálják, ezért is hagytam ott őket.
__________________
"Csak keresed magad,
Hogy mire vagy jó?
Csak kérdezed magad,
Hogy mire vagy jó?
Ha a szíved cserben hagy,
Mire vagy jó?
Ha a dühöd elragad,
Mire vagy jó?"

Last edited by Cassandra; 10-04-2006 at 06:49..
Reply With Quote
  #86  
Old 10-04-2006, 18:57
wand wand is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,144
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

itt már 1x volt egy kialakult javaslat miszerint csoporonként csak 1x lehessen újrázni a jelenlegi feltételekkel

én továbbra is ezt támogatnám.

lévén akit 2x rommá vernek és képtelen felállni az vagy nem érett arra a csopira, vagy olyan rossz orzsággal lépett fel ami akárhány újrázás után sem lesz jobb.

esetleg ki klehet egészíteni azzal, hogy ha valaki félévet eltöltött a csopiban a 2. újrázása után az akár kaphat még1 lehetőséget is.

az újrázással való pénz és tekercsgyártás pedig értelemszerűen irreális dolog.

ha valaki 1 éven át megír 5 millió tekercset annak ha megint kell 5 millió teki az ne 500 körönként újrázzon hanem írjon megint 1 évig tekit és meglesz
Reply With Quote
  #87  
Old 10-04-2006, 19:15
Bogár Bogár is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Csíkszereda
Posts: 1,312
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

szerintem magyarban (vagy angolban és románban vippel) újrázás nélkül is túl lehet élni 1 csopit.

írtam már asszem, támogatom én is a szintenkénti max 1 újrázást.
__________________
"To be
the eyes
and ears
and conscience
of the Creator of the Universe,
you fool.
"

Reply With Quote
  #88  
Old 10-29-2006, 08:11
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by wand View Post
itt már 1x volt egy kialakult javaslat miszerint csoporonként csak 1x lehessen újrázni a jelenlegi feltételekkel

én továbbra is ezt támogatnám.
Én is emellett vagyok, csak el ne felejtődjön ez a dolog!
Reply With Quote
  #89  
Old 03-22-2007, 10:49
casper
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Talking

igaz hogy ez egy elég régi téma már de akkor értem már fegya miért is volt olyan a topicomon...
ez egy olyan lehetőség amit mindenki megtanulhat és fel is használhat ugyan ez hogy akkor aki 3k hekin irja a tekit azokna is kellene valami szabály mert akkor az is nagyon nagy elönyhöz jutattja a másik embereket ...
és ha visszaesne egy szintet az miért lenne jó és aki arra használja hogy tényleg ujrakezdeni akarná a szintet az is visszaesne és a szöviének meg várnia kellene 1k kört mive a szövitagja visszamászna hozzájuk???
szal nem értem hogy ebben mi a rossz erröl rengetegn olvasnak itt is és játékon belül és végülis mindenki megteheti én szerintem ez jó ahogy van
Reply With Quote
  #90  
Old 03-22-2007, 10:52
Szecsa
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Eloszor azt irod, hogy kellene vmi szabaly azokra, akik 3k hekin irjak a tekiket, masfelol az ujrazassal duplazhato vagyont pedig elutasitod.
Kerdezem en, mindenkinek adott, hogy 3k hekin termelhessen (több-kevesebb idoraforditassal ES kapcsolatokkal) akkor miert nem teszi mindenki?
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Kérdezz! Felelünk? :) Toto Segítség 795 07-12-2006 22:01
Újraindulás Josh Segítség 18 03-21-2006 09:56


All times are GMT +1. The time now is 17:41.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu