Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 04-15-2006, 07:05
BeeLord's Avatar
BeeLord BeeLord is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ceglédbercel
Posts: 889
Activity: 0%
Longevity: 99%
Lightbulb Varázslók kat.morálja

Na igen. Bizony varisként komoly gonddal küszködök, mert nem tudom magasan tartani a katmorálom. Ezt kéne valahogy megoldani. Az egyszeri ember rögtön rávágja, hogy tartsak elitet tornyos íj helyett, de ennek több buktatója is van. Igazán világmegváltó ötlet most nem jut eszembe, de mondjuk az aranyalma helyett el tudnék képzelni egy katmorál javító varázslatot, ami a varázslók számának arányában javítaná a katmorált. A másik esetleges megoldás, hogy az ártóvarázslatok is növelnék a katmorált. De így még több lenne a névtelen mókás földrengetés. Tehát ez sem a legtutibb. Szóval erre várnám a kreatív megnyílvánulásokat
Sponsored Links
  #2  
Old 04-15-2006, 07:32
Predi
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Post

Varisként nekemis gyenge a katmorálom és én támogatnám a katonai morál vatázslatot ..
  #3  
Old 04-15-2006, 07:51
Artúr
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Tartsatok pár darab lovast vagy elitet (mondjuk 20 db-ot ), és ha tuti célpontra mennek a hadisok vigyék őket is. Ez talán a legyegyszerűbb.
  #4  
Old 04-15-2006, 08:19
Never Never is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 462
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Tudtommal,ha csak segítesz a támadásban,nem javul,vagy romlik a katmorálod
  #5  
Old 04-15-2006, 09:28
Cassandra Cassandra is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,146
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Szerintem a morálnövelő varázslat nem a legjobb ötlet mert tényleg erősen vissza lehet élni vele.Nem tudom mi a baj a varisokkal, én is az vagyok, a kat.morálom mégis 96%, egyszerü a megoldás, ne csak varázslókat és íjakat tarts, hanem egy kisebb, de ütőképes sereget is!
Tudom hogy ezt nem akartad itt olvasni, de szerintem ez a leg kézenfekvőbb.

Last edited by Cassandra; 04-15-2006 at 09:35..
  #6  
Old 04-15-2006, 09:57
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Talking

Quote:
Originally Posted by Cassandra
Szerintem a morálnövelő varázslat nem a legjobb ötlet mert tényleg erősen vissza lehet élni vele.Nem tudom mi a baj a varisokkal, én is az vagyok, a kat.morálom mégis 96%, egyszerü a megoldás, ne csak varázslókat és íjakat tarts, hanem egy kisebb, de ütőképes sereget is!
Tudom hogy ezt nem akartad itt olvasni, de szerintem ez a leg kézenfekvőbb.
hát... ezt tudom mondani én is... elég 20% templom akit nem gömbözöl azt a tolis méri fel, akihez egyikőtök sem fér be azt 2-3 sereggel földre leveritek
  #7  
Old 04-15-2006, 11:34
Csokibácsi Csokibácsi is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,442
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by BeeLord
Na igen. Bizony varisként komoly gonddal küszködök, mert nem tudom magasan tartani a katmorálom. Ezt kéne valahogy megoldani. Az egyszeri ember rögtön rávágja, hogy tartsak elitet tornyos íj helyett, de ennek több buktatója is van.
Persze, buktató. Beütnek. De ha full toronyíj vagy, akkor is beütnek ha akarnak.
Ha meg nem az vagy, legalább Te is tudsz támadni és még a katmorálod is emelkedhet.
Elhiszem én, hogy kényelmesebb lenne egyhelyben ülni és varázsolgatni magas katmorált, de ez a játék nem erről szól.
Sokszor voltam varis, de se anyagi gondom (nem a szövik tartottak el), se katmorál gondom nem volt, soha.

Csatlakozom Cassandra és Senki kommentjéhez, nem támogatom.
__________________
Sorry, this account has been suspended
  #8  
Old 04-15-2006, 12:07
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Talking

ha meg az kell hogy magas legyen a morálod, akkor ne adj pénzt a seregednek, a morálod lezuhan nagyon és visszajön 2 nap múlvára 100% fölé, és ott adsz pénzt és ha mákod van ütsz is sikereset, mert kiment egy full elites gyagya melletted mindenével, akkor be is akasztod 4-8 napig is akár 95% fölé. sokféle módszer létezik
  #9  
Old 04-15-2006, 13:54
BeeLord's Avatar
BeeLord BeeLord is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ceglédbercel
Posts: 889
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Jogos, végülis csak kényelmi megoldás lenne ez a varázslat. Ugyanakkor 40-45% templom mellett nem egyszerű valamire való támadó csapatot tartani. Úgyhogy egy adag szerencse még mindig kell, hogy találjak valami szerencstélent, aki kitámadt mindennel.
  #10  
Old 04-15-2006, 17:12
Csokibácsi Csokibácsi is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,442
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by BeeLord
Jogos, végülis csak kényelmi megoldás lenne ez a varázslat. Ugyanakkor 40-45% templom mellett nem egyszerű valamire való támadó csapatot tartani. Úgyhogy egy adag szerencse még mindig kell, hogy találjak valami szerencstélent, aki kitámadt mindennel.
Kevesebb templom, több sereg, jól szervezett szövi.
Nem katmorált varázsolgatunk, hanem támadunk (bátrabbak hintáztathatnak is).
A magas katmorál ügyes dolog, így a kevesebb templom végül nem lesz hátrány (ha a gabonapusztító varázslókat nézem, még jól is jár az ember).

Lényeg, hogy a magas morálért meg kell dolgozni, nem hullik az öledbe, nem kérhető kölcsön a szövitől karavánnal, nem lopható tolikkal, szóval nem adják ingyen, de még juszufnál sem vásárolható meg akciós áron.
Ugyanígy ne is legyen varizható.
__________________
Sorry, this account has been suspended
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Varázslók készültségének csökkentése Ink@ Elvetett javaslatok 16 06-14-2006 07:57


All times are GMT +1. The time now is 10:11.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu