Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Chat
Register Stats Members List Today's Posts

Chat Általános chat-be torkollott témák... :)

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #2051  
Old 08-14-2013, 04:56
Garfield2's Avatar
Garfield2 Garfield2 is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 17
Activity: 0%
Longevity: 77%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Én nem írtam neki. Ő írt egy olyat, hogy ne támadjuk 3 hétig, mert oda ért, hogy fordíthat. Én írtam, hogy 2 hét kell, jelezte, hogy 3 hét, mert egy fagyis országot is fordítana, amire jeleztem, hogy majd szóljon, mert nagy mellénnyel írta, hogy nem menekül el a harcok elől. Ez után SEMMI TÖBBET VELEM NEM BESZÉLT.

Erre fel egy nyitott térkapu után (vagy gömb, már nem emlékszem) leszabizott, majd kilépett kisklánba, és NEM földleadással beverte 3 régebbi ELF klántársát 3-5 sereggel. Hát rohadjak meg, ha azt feltételezem, hogy ez nem volt tiszta. SŐT rohadjak meg, hogy azt merem rá mondani, hogy egy nagyszájú CSALÓ, aki kihasználva a klántársai jószándékát, rajtuk felverve magát lefordul. Persze biztosan azért léptek ki az elfek kisklánba, hogy feljebb üssék magukat, és igazából az egész klán utálta egymást, és a törpe ezért verte be az orkkal is nehezen átüthető elf kisklánokat 3-5 sereggel, mert tudta, hogy mikor nincsenek gép előtt.

Nézd, nézzétek hülyének azt, aki hülye.



Valóban nem te írtál, a klántársad kérte számon a 3 hét leteltét. És megint túlzol, nem volt semmi nagy mellény, normális hangvételű, tárgyilagos levél volt.
Úgy látom nagyon felpaprikáztad magad, tele a hozzászólásod nagybetűvel. Ez teljesen felesleges, te is tudod, én is tudom, mindenki tudja, hogy mennyit sumákol a klánod. Úgyhogy nekem ne játszd itt el szűzkislányt, nem vagy az. És nem kell kiakadni megint , nem azt mondtam, hogy te csaltál.
Egyébként meg hajtjátok itt a földleadást, nézzetek már szét a saját házatok táján is... Éééés most lehet megsértődni, szájat habozni, így van és ennyi.
Kár, hogy nincs mindenki anarchba? Ja. Pl aki oda került, az nem vett részt semmiben ami szabálytalanságra utalhatna. Akkor hogy is van ez? Tökmindegy mi volt, csak valakit vágjunk ki akármilyen indokkal? Mert úgy tűnik ez történt.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #2052  
Old 08-14-2013, 05:13
Garfield2's Avatar
Garfield2 Garfield2 is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 17
Activity: 0%
Longevity: 77%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Ezek anarchba helyezések után oszlottak. Sajnos nincs mindenki ott.
Nagy tévedés, hogy az anarchba kerülés után oszlott mindkét szövi, nézz szét jobban.
Reply With Quote
  #2053  
Old 08-14-2013, 11:34
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Garfield2 View Post
Úgy látom nagyon felpaprikáztad magad, tele a hozzászólásod nagybetűvel. Ez teljesen felesleges, te is tudod, én is tudom, mindenki tudja, hogy mennyit sumákol a klánod. Úgyhogy nekem ne játszd itt el szűzkislányt, nem vagy az. És nem kell kiakadni megint , nem azt mondtam, hogy te csaltál.
Egyébként meg hajtjátok itt a földleadást, nézzetek már szét a saját házatok táján is... Éééés most lehet megsértődni, szájat habozni, így van és ennyi.
Ja, tényleg, jól látszik a klánunkon, hogy mennyit "sumákolunk". Sumákhegyek vannak nálunk. Én pl rendszeresen lépek be az összes többi klánba megnézni, hogy mikor üthetjük be őket. Rendszeresen szedem az információkat skype-ról, hogy kinek mi a faja, ki mikor aktív, kit mikor lehet beütni. Csak balszerencsémre olyan szerencsétlen vagyok, hogy 2 baromi nagy ütést is bekaptunk az elmúlt 3 hónapban. De hát én még csalni sem tudok normálisan.
Vagy ott vannak a többiek, akik rendszeresen egymás országából hajtanak végre támadásokat, sőt, ez olyan rendszeres, hogy mindenki másik országban van állandóan, és sosem a sajátjában...
Ezt akarja mindenki hallani, hát leírtam. Én tudom, hogy nem igaz, de úgy látom egyeseknek erre áll fel, hát legyen. Pletykáljatok, gyártsátok az összeesküvés-elméleteket, és mindenkinek jobb lesz.

Sajnálom, hogy szót emeltem egy látható szabálytalanság miatt, de még ha nem is az volt, amit sajnos még most sem hiszek el, akkor is mocskos dolgok zajlottak ott.

Quote:
Originally Posted by Garfield2 View Post
Kár, hogy nincs mindenki anarchba? Ja. Pl aki oda került, az nem vett részt semmiben ami szabálytalanságra utalhatna. Akkor hogy is van ez? Tökmindegy mi volt, csak valakit vágjunk ki akármilyen indokkal? Mert úgy tűnik ez történt.
Ok nélkül nem kerül valaki anarchba, ha pedig mégis, akkor visszakerül. Az adott ország gazdájának semmit sem kell csinálni ahhoz, hogy más ezt megtehesse. Kiadta másnak a belépőjét, aki csinált ott valami? Hát puff neki.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #2054  
Old 08-14-2013, 11:43
Garfield2's Avatar
Garfield2 Garfield2 is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 17
Activity: 0%
Longevity: 77%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Ja, tényleg, jól látszik a klánunkon, hogy mennyit "sumákolunk". Sumákhegyek vannak nálunk. Én pl rendszeresen lépek be az összes többi klánba megnézni, hogy mikor üthetjük be őket. Rendszeresen szedem az információkat skype-ról, hogy kinek mi a faja, ki mikor aktív, kit mikor lehet beütni. Csak balszerencsémre olyan szerencsétlen vagyok, hogy 2 baromi nagy ütést is bekaptunk az elmúlt 3 hónapban. De hát én még csalni sem tudok normálisan.
Vagy ott vannak a többiek, akik rendszeresen egymás országából hajtanak végre támadásokat, sőt, ez olyan rendszeres, hogy mindenki másik országban van állandóan, és sosem a sajátjában...
Ezt akarja mindenki hallani, hát leírtam. Én tudom, hogy nem igaz, de úgy látom egyeseknek erre áll fel, hát legyen. Pletykáljatok, gyártsátok az összeesküvés-elméleteket, és mindenkinek jobb lesz.

Sajnálom, hogy szót emeltem egy látható szabálytalanság miatt, de még ha nem is az volt, amit sajnos még most sem hiszek el, akkor is mocskos dolgok zajlottak ott.



Ok nélkül nem kerül valaki anarchba, ha pedig mégis, akkor visszakerül. Az adott ország gazdájának semmit sem kell csinálni ahhoz, hogy más ezt megtehesse. Kiadta másnak a belépőjét, aki csinált ott valami? Hát puff neki.


Vityu le a kalappal, végre valaki leírta az igazat! Nem tudom mennyire jó a memóriád? A VsV ügyre emlékszel? Én igen.
Reply With Quote
  #2055  
Old 08-14-2013, 11:53
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by Garfield2 View Post
Vityu le a kalappal, végre valaki leírta az igazat! Nem tudom mennyire jó a memóriád? A VsV ügyre emlékszel? Én igen.
Akkor most már te is leírhatod..
__________________
same old song..
Reply With Quote
  #2056  
Old 08-14-2013, 11:55
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Garfield2 View Post
Vityu le a kalappal, végre valaki leírta az igazat! Nem tudom mennyire jó a memóriád? A VsV ügyre emlékszel? Én igen.
de papi ne légből kapott információkkal próbáld elterelni a csalás gyanúját a klánodról hanem kész tényeket tárj elénk mint ahogyan vityu tette....
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Merengő For This Useful Post:
  #2057  
Old 08-14-2013, 12:06
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Ja, tényleg, jól látszik a klánunkon, hogy mennyit "sumákolunk". Sumákhegyek vannak nálunk. Én pl rendszeresen lépek be az összes többi klánba megnézni, hogy mikor üthetjük be őket. Rendszeresen szedem az információkat skype-ról, hogy kinek mi a faja, ki mikor aktív, kit mikor lehet beütni. Csak balszerencsémre olyan szerencsétlen vagyok, hogy 2 baromi nagy ütést is bekaptunk az elmúlt 3 hónapban. De hát én még csalni sem tudok normálisan.
Vagy ott vannak a többiek, akik rendszeresen egymás országából hajtanak végre támadásokat, sőt, ez olyan rendszeres, hogy mindenki másik országban van állandóan, és sosem a sajátjában...
Ezt akarja mindenki hallani, hát leírtam.
A csalással való ironikus vicceskedésekkel szerintem óvatosabban, simán kerültek már át ilyenért anarchba játékosok - még külső fórumos beírás alapján is - emlékeim szerint pl wand is.
__________________
Remedy
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Remedy For This Useful Post:
  #2058  
Old 08-14-2013, 12:15
Garfield2's Avatar
Garfield2 Garfield2 is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 17
Activity: 0%
Longevity: 77%
Default

Quote:
Originally Posted by Merengő View Post
de papi ne légből kapott információkkal próbáld elterelni a csalás gyanúját a klánodról hanem kész tényeket tárj elénk mint ahogyan vityu tette....


Volt egy szóbeli megállapodása Dragon egyik tagja és VsV között, melyet a Dragon akkori vezére, Vityu utasítására felrúgott és megtámadta VsV-t.
Ő ezt szóvá tette levélben az említett orinak. Erre a levélre Vityu válaszolt, neki pedig VsV írt vissza. Ezen levélváltás után VsV-t 5 órára kitiltották a játékból , ezen idő alatt pedg a Dragon és Pool klánja is beütötte összesen 12 sereggel. Aztán csodák csodájára, miután beértek a seregek, VsV fel lett oldva a tiltás alól, még a bünti idő lejárta előtt.
Ennyi a történet none.
Egyébként nem vagyok papi
Reply With Quote
  #2059  
Old 08-14-2013, 12:59
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 8%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Garfield2 View Post
Volt egy szóbeli megállapodása Dragon egyik tagja és VsV között, melyet a Dragon akkori vezére, Vityu utasítására felrúgott és megtámadta VsV-t.
Ő ezt szóvá tette levélben az említett orinak. Erre a levélre Vityu válaszolt, neki pedig VsV írt vissza. Ezen levélváltás után VsV-t 5 órára kitiltották a játékból , ezen idő alatt pedg a Dragon és Pool klánja is beütötte összesen 12 sereggel. Aztán csodák csodájára, miután beértek a seregek, VsV fel lett oldva a tiltás alól, még a bünti idő lejárta előtt.
Ennyi a történet none.
Egyébként nem vagyok papi
erre én nem emléxem, de biztos így volt, egy VsV félét mindig öröm ütni...
a bünti meg gondolom lejárt 5 óra után
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Pool For This Useful Post:
  #2060  
Old 08-14-2013, 15:21
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Garfield2 View Post
Volt egy szóbeli megállapodása Dragon egyik tagja és VsV között, melyet a Dragon akkori vezére, Vityu utasítására felrúgott és megtámadta VsV-t.
Ő ezt szóvá tette levélben az említett orinak. Erre a levélre Vityu válaszolt, neki pedig VsV írt vissza. Ezen levélváltás után VsV-t 5 órára kitiltották a játékból , ezen idő alatt pedg a Dragon és Pool klánja is beütötte összesen 12 sereggel. Aztán csodák csodájára, miután beértek a seregek, VsV fel lett oldva a tiltás alól, még a bünti idő lejárta előtt.
Ennyi a történet none.
Egyébként nem vagyok papi
és ebben hol a csalás??? :OOO
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Hódítós dühöngő :D Never Fontos események 113 08-07-2008 07:04
Hódítós tali Tatabányán Andrew Bulik 521 03-06-2008 13:56
A Prímposta visszautasítja a hódítós értesítőt mit tegyek? BigPi Általános beszélgetés Hódítós témákban 3 08-28-2007 16:41
Pultoslány kerestetik (vagy srác a lényeg, hogy Hódítós legyen!) monro Egyéb 31 06-15-2007 00:12
Szkarabeusz Söröző Heti Hódítós tali és ulti :D monro Bulik 10 10-30-2006 08:31


All times are GMT +1. The time now is 00:17.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu