Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #51  
Old 03-14-2011, 18:21
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ez semmilyen elmenetelt nem jelent, hiszen ez a verzió már most is működik.
Ertem ez alatt, hogy semmi hajlandosagot nem mutatsz ennek a problemanak a megoldasara, esetleg Te tenyleg nem is tartod problemanak.
__________________
Remedy
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Remedy For This Useful Post:
Sponsored Links
  #52  
Old 03-14-2011, 18:35
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Na szamoltam kicsit.

Az elsonek 21.504 kort kell a csoport elejen toltenie, majd jon a masodik 5376 korig, majd a harmadik 1344 korig, majd a 4. 336 korig.

Ugye ez esetben az elso-nel eltelik 7056 kor, akkor 21.168 topkort veszit, marad neki 336.

A masodiknal eltelik 1680 kor, akkor O 5040 kort veszit, marad neki 336.

A harmadiknal eltelik 336 kor, 1008 kort veszit, marad neki 336.

A negyedik vegul 336 kort marad, epp meglesz a topkore.

Ekkor az egesz szovetseg a csoportban 28.560 korig volt, egymast valtogatva az 1-4 helyen, kozben szabi kizarva, harc kizarva a tobbi szovivel kulonben dugaba dol az egesz terv.

Ha jol szamolom ez 3.5 ev egy csoporta azert, hogy egyutt tudjatok haladni.

Ati, ez igy normalis nehezites szerinted?
__________________
Remedy
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Remedy For This Useful Post:
  #53  
Old 03-14-2011, 18:38
jani jani is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 30
Activity: 3%
Longevity: 83%
Default

Igazatok van,hogy szólhat hozzá egy nem vérprofi majd ti páran eldöntitek a szabályokat. Hisz rólatok szól a játék. Többet nem is írok ide mint ahogy javasoltátok. Hiszen ez is csak nektek van fenntartva, nekem és még sokunknak véleményünk sem lehet kösz hogy megtűrtök és még játszhatok.
Reply With Quote
  #54  
Old 03-14-2011, 18:48
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 8%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by jani View Post
Igazatok van,hogy szólhat hozzá egy nem vérprofi majd ti páran eldöntitek a szabályokat. Hisz rólatok szól a játék. Többet nem is írok ide mint ahogy javasoltátok. Hiszen ez is csak nektek van fenntartva, nekem és még sokunknak véleményünk sem lehet kösz hogy megtűrtök és még játszhatok.
Véleményed lehet, de csak azért, mert mi korábban kezdtük a játékot, miért is kell szívni?

Quote:
Originally Posted by jani View Post
Sziasztok,most nem értem a problémát ti kezdtétek gyüjteni a kékszámokat ismertétek a szabályokat nem? Vagy a szabályokat mindíg hozzátok igazítják ha szükségetek van rá?
Viszont ha meg nem érted a problémát, akkor milyen véleményed lehet?
Reply With Quote
  #55  
Old 03-14-2011, 18:48
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by jani View Post
Igazatok van,hogy szólhat hozzá egy nem vérprofi majd ti páran eldöntitek a szabályokat. Hisz rólatok szól a játék. Többet nem is írok ide mint ahogy javasoltátok. Hiszen ez is csak nektek van fenntartva, nekem és még sokunknak véleményünk sem lehet kösz hogy megtűrtök és még játszhatok.
Felesleges ez a melodrama, minden jatekos szamara nyitott a lehetoseg, hogy javaslatokat vessen fel, Neked is, ezaltal Te is tudod "alakitani" a jatekot.

Egy javaslatnal sosem azt nezik, ki tette, hanem hogy milyen otlet.

De ha mar a temahoz hozzaszolsz, elarulhatnad, hogy csak azert, mert szamodra ez nem tunik lenyeges problemanak jelenleg, miben lenne Neked hatranyodra? Eppen lehet, hogy majd megszereted a hoditot, lesz 3 olyan szovid, akikkel az eletben is baratsagot sikerult kotnod, es majd nem szeretned oket otthagyni, vagy evekig szenvedni egy csoportban, jutalmul azert, hogy ilyen sokaig kitartoan jatszottatok ezzel a jo jatekkal.
__________________
Remedy
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Remedy For This Useful Post:
  #56  
Old 03-03-2012, 14:54
Sami Sami is offline
Banned
 
Join Date: Apr 2008
Location: Beregszász
Posts: 617
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Át kéne megint beszélni ezt a javaslatot sztem, mert nem sokára tudtommal több szöviben is aktuális lesz a téma.
Remy első bejegyzése jónak tűnik. Nem olvastam végig a topic-ot, nem tudom végül milyen irányba volt elmozdulás a javaslatban, ha volt egyáltalán.
Reply With Quote
  #57  
Old 03-05-2012, 09:34
Sami Sami is offline
Banned
 
Join Date: Apr 2008
Location: Beregszász
Posts: 617
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Bocs, akkor ne beszéljük.
Reply With Quote
  #58  
Old 03-05-2012, 11:00
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Igazabol sokminden beszelnivalo szerintem nincs rajta. Egesz egyszeruen egy nem atgondolt problemara nyujtana megoldast, megpedig, hogy nincs 2(4) db elso hely egy csoportban. Egesz egyszeruen a regota egyutt jatszo embereknek nyujtana segitseget abban, hogy ha elerik tobben is a 9 szemelyiseget, ne kelljen emiatt szetbomlania a regi megszokott szovetseguknek. Senkinek semmi baja nem lenne a javaslat megvalosulasa miatt. Arrol nem is beszelve, hogy uj szovetsegek sem tudnak alakulni emiatt a jovoben, amiben tobb 9+ szemelyisegu ember van.
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #59  
Old 03-05-2012, 11:05
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Senkinek semmi baja nem lenne a javaslat megvalosulasa miatt.
Most abba nem megyek bele, hogy egy szövetségnek könnyebb haladnia, mint egy MF-nek, erről sok helyen voltak már elvi beszélgetések.

A felmerült javaslat szerint egy sokszemélyiségű egyedül játszónak kötelező az első hely, egy szövetség tagjának (aki eleve könnyebben halad) pedig elég a negyedik hely is a lépéshez.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #60  
Old 03-05-2012, 11:12
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Most abba nem megyek bele, hogy egy szövetségnek könnyebb haladnia, mint egy MF-nek, erről sok helyen voltak már elvi beszélgetések.

A felmerült javaslat szerint egy sokszemélyiségű egyedül játszónak kötelező az első hely, egy szövetség tagjának (aki eleve könnyebben halad) pedig elég a negyedik hely is a lépéshez.
Nem tudom, mennyire vagy tisztaban a mostani jatekviszonyokkal, de korulbelul 5-6 szemelyiseg folott keptelenseg mf-el jatszani, ugy, hogy topban is maradsz, ha nem sikerul az egesz csoporttal mnt-t kotnod. (2., 3. szinten)
__________________
Remedy
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Remedy For This Useful Post:
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Írjunk együtt Bingókönyvet! Pool Chat 265 02-15-2011 10:56
A magyar net javarészével együtt a Hódító is elérhetetlen volt délután Ati Fontos bejelentések 1 07-18-2009 20:58
Kötelező haladás Liza itt is... Elvetett javaslatok 27 04-20-2009 18:55
Utáljuk együtt az alkoholt klub Kutyuleee Chat 19 06-29-2008 13:34
Útáljuk együtt Hm-öt! :D Seldon Chat 136 02-02-2008 11:21


All times are GMT +1. The time now is 18:25.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu