Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #21  
Old 03-28-2007, 18:25
Davalon's Avatar
Davalon Davalon is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Körmend - Szombathely
Posts: 705
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Már olyan sokszor leírjátok hibásan, könyörgöm, az ÍJÁSZ vagy ÍJAS, egy j-vel, nem látjátok naponta a Hódítóban???
Sponsored Links
  #22  
Old 03-28-2007, 19:02
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by bimmbimm View Post
Azért nem szólok hozzá, mert nem követtem annak a topic-nak a hsz-ei és nem akarom visszaolvasni mindet... De továbbra is azt mondom, hogy egy védekező oriban mi a jó? Hehe olyan beton vagyok hogy nem tudnak beférni, de én sem tudok kimenni mert ahhoz hurka vagyok, nah akkor gyüjtök tekit meg pénzt, és akkor én hú de nagy ász vagyok... Kell több féle személyiség, de sztem egy védekező személyiség nem célravezető olyanoknak akik kezdők és nem tudják mik legyenek.

A kezdők a lehető legritkább esetben választanak védekező személyiséget. Harcos, Tábornok, és Kereskedő a sláger. Fajnak pedig az ember és a hulla. Szal a kezdőkre hivatkozó érvet elég izésnek tartom.
A védekező ori meg védekező ori, és kész, hadd tegye. Van aki szeret játszani, de nincs túl sok ideje rá, annak tökéletes. Ismerek olyat is, aki haladgat szépen bebetonozva, mert alapvetően a fórum miatt játszik, annyira nem verekedő fajta. Mindenki úgy játszik ahogy akar, nyilván a ráfordított idő és energia tükröződik majd az eredményein is.

Olyan új személyiséget, ami elég táp ahhoz, hogy elsőnek beválasszam, semmiképp nem támogatok. A klánom érdekszférájába tartozik kis hetes és kis ötös játékos is. Valahogy kialakult egy olyan általános vélemény, hogy akinek sok kékje van, az nem tud játszani, és különösebb tapasztalata sincs, merthogy eddig átszáguldott a szinteken. Ehhez képest ők kifejezetten aktívak, agresszívak, és semmiképp nem merném tapasztalatlannak se nevezni őket 5-6 év folyamatos hadakozás után. Ha adunk nekik egypár olyan ütős személyiséget, amit bárki beválasztana elsőnek a tudós helyett, akkor biztos vagyok benne, hogy komoly jksz nélkül nem lehetne legyőzni őket. Azt meg nem szeretném.

Tudom, akinek most egy személyisége van szeretne még egypár full-tápost amiből választhat, hogy keményebb legyen, de ezek a sokszemesek mindet felveszik hirtelen, aztán nyílnának a topicok, hogy gyengítsük már a személyiségeket...
  #23  
Old 03-29-2007, 13:27
BimmBimm's Avatar
BimmBimm BimmBimm is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Hódmezővásárhely
Posts: 1,448
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
A kezdők a lehető legritkább esetben választanak védekező személyiséget. Harcos, Tábornok, és Kereskedő a sláger. Fajnak pedig az ember és a hulla. Szal a kezdőkre hivatkozó érvet elég izésnek tartom.
A védekező ori meg védekező ori, és kész, hadd tegye. Van aki szeret játszani, de nincs túl sok ideje rá, annak tökéletes. Ismerek olyat is, aki haladgat szépen bebetonozva, mert alapvetően a fórum miatt játszik, annyira nem verekedő fajta. Mindenki úgy játszik ahogy akar, nyilván a ráfordított idő és energia tükröződik majd az eredményein is.
Ez a kezdős rész érdekes... a kezdők alapvetően azt sem tudják melyik faj mire jó, mert lusták súgót olvasni és ilyenkor jelennek meg (számos esetben) az élőhalott varázsló országok... Vannak akik úgy szeretnek játszani, hogy csak védekeznek, tegyék, nem gond, de ne akarjuk már őket mégtovább erősíteni...
__________________
Mert ott van az erő, az egyszerű magyarban
Egyenes derékkal, áll minden viharban

BimmBimm (#233333)

Éplista számító
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Kinek tetszik Ati új stílusa ? Dragi Egyéb 26 12-06-2006 03:03
A mostani változtatások hátulütői, írd le mi nem tetszik... Pool Elvetett javaslatok 1 11-29-2006 22:06


All times are GMT +1. The time now is 08:01.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu