Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #13461  
Old 06-16-2013, 16:27
Iron's Avatar
Iron Iron is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 686
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Én a 2004-es sakk világbajnokjelöltek csoportkörét szeretném bemásolni, az is elég izgalmas, és bizonyíték mindenre.


Jöhet! Halle luja Lékó
__________________
***Pékek*** (#4247)1/A klán
Arcodba lépek! (2) (#363027) 1/A
Járvány (#321676) 3/G
Iron (#486000) 2/B
Reply With Quote
Sponsored Links
  #13462  
Old 06-16-2013, 16:27
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Iron View Post
Érdekel egy pontlista a 86-os foci világbajnokságról Merengő?
szeretek az ilyen régi dolgokat, szóval jöhet privátban. de csak akkor ha saját mentés nem kiguglizott
Reply With Quote
  #13463  
Old 06-16-2013, 16:29
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Iron View Post
Tudja mindenki, hogy Remy nem véletlen került Anarchba. Tudja mindenki, hogy az az Overdose elleni 5 sereges klánütés igencsak furcsa, és én is tettem már itt furcsa dolgokat, amikből tanultam. Mindenki tagad, mert ha egyszer bevallaná akkor ott minden véget érne. Ezért úgy jó míg mindenki tagad, bár a másik sarazását, köpködését nem igen értem meg, pláne olyanoktól akik már vétettek. Vétettem már én is, vétett Vityu is, és Remy is. Mégis sarazunk, mert védjük magunkat az ócsárolásoktól. Pedig mennyivel jobb lenne elismerni a másik tudását és tanulni tőle, nem azt hallani, hogy de csalt azért ilyen jó....
Csak azt nem értem, hogy mi a fészkes fenéért mindig én vagyok azonosítva egyes emberekkel, akik a klánomban voltak?

Azért, mert egyszer az általam fentebb említett klánban figyelnem kellett a piacot, hogy elcsípjek egy egységutalást? (Ezért is léptem ki abból a klánból)
Azért, mert Zoli egyszer felvette az íjászainkat A-ban szándékosan, amire nem is én kértem meg?
Azért, mert egy általam nem ismert földleadás volt?
Vagy csak azért, mert gyanúsnak ítéltetek meg egy támadást, amiben benne sem voltam?

Ezt utálom ebben a játékban... Mi ez a kollektív bűnösség emberek? Hagyjatok már engem békén... Én sem jövök és csalózom le csempét, sem utit. Nem csempe dolga, hogy Remyt átrakták anarchba, ahogy nem is Utié, hogy Iron is anarchban volt. Az sem pl Morti hibája, hogy Iron megpróbálta megkérni a klántársaimat, hogy vegyünk fel a piacról egységeket, mert nem érték el a sajátjukat.

És ezek után csodálkozik, Iron, hogy kiröhögöm a békeajánlatát, és inkább elvérzünk az ellenük folytatott harcban, mintsem meghunyászkodjunk. Egyszer már volt egy szóbeli mnt, aminek keretein belül békén hagytuk őket, majd megszabták, hogy meddig mehetünk... Köszönjük, még egyszer nem hugyozzuk magunkat szembe.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to vityu For This Useful Post:
  #13464  
Old 06-16-2013, 16:32
Iron's Avatar
Iron Iron is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 686
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Ma vasárnap, ma még kiélheti mindenki a saras kedvét mérsékelten. Nagyon mérsékelten, de inkább ne tegye. Holnap Hétfő, egy új hét kezdete, és remélem egy új sarasmentes hét, remélem hónap kezdete, ahol csak gratulálunk a másiknak, és nem kezdünk el kombinálni. Az ujjacskát pedig nem azért tesszük oda, mert az menő, hanem azért mert egyet értünk a leirtakkal és nem azért tesszük oda a lefele mutató ujjat, mert eleve gyűlölöm a másikat.

Ha betartjátok akkor respect mindenkinek!
__________________
***Pékek*** (#4247)1/A klán
Arcodba lépek! (2) (#363027) 1/A
Járvány (#321676) 3/G
Iron (#486000) 2/B
Reply With Quote
  #13465  
Old 06-16-2013, 16:34
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Merengő View Post
lehet sosem fogjátok elhinni és nem is igazán izgat de az overdose-s ütés teljesen tiszta volot. szerencsés, de tiszta. de a mondandód töbi részével teljes mértékben egyetértek, felfelé kéz csak overdose belekeveredése miatt nem tettem.
Pedig tipikus bort ivós, vizet prédikálós hozzászólás, mivel pont ő is rácsapott az overdose-os ütésre, és amint már megtette valaki, ő is nyomban papírra vetette a gondolatait ezzel kapcsolatban.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #13466  
Old 06-16-2013, 16:34
Iron's Avatar
Iron Iron is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 686
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

[quote=vityu;304015]Csak azt nem értem, hogy mi a fészkes fenéért mindig én vagyok azonosítva egyes emberekkel, akik a klánomban voltak?

...egyszerű, mert Te vagy a vezér. Te testesíted meg a Dragon klánt, ahogy én a Péket. Mi se azt szidjuk aki Orbán mögött áll 10 méterre mögötte, hanem Orbánt. Pedig lehet ő semmit se csinált, csak elviszi a balhét, kiáll a kormány lehet rossz döntése mellett, akit emiatt megköveznek. Nem jó, de ilyenek vagyunk.
__________________
***Pékek*** (#4247)1/A klán
Arcodba lépek! (2) (#363027) 1/A
Járvány (#321676) 3/G
Iron (#486000) 2/B
Reply With Quote
  #13467  
Old 06-16-2013, 16:45
Iron's Avatar
Iron Iron is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 686
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Itt a pár új kommentből is jól látszik sajnos, hogy van aki sosem tud átlépni, túllépni a dolgokon, és mindig a másik kárán fog nevetni. Látszik, mennyi düh, és méreg gyülemlett fel benned Vityu. Kár, hogy ezeket tartod mindig szem előtt. Lehet ha egyszer azt mondanád egy ellenfelednek, hogy Bocs, sajnálom, akkor sokkal több pozitív dolog jönne be feléd is, és sokan másképp állnának hozzád. Vannak emberek, akik sohasem tudnák azt mondani, hogy sajnálom, elnézést vagy éppen azt, hogy hibáztam. Konkrétan a szűk baráti körömben is van ilyen. Hát mit ne mondjak? Nem egyszer mentem oda hozzá, hogy ne haragudj, felejtsük el, pedig ő volt a hibás.

Mindegy, ennek semmi idetartozó momentuma nincs, csupán leirtam, de már látom előre vityu kontra levelét erre. Ne így legyen...

ui: (valóban volt olyan h békét kötöttünk, és aztán írtuk, hogy csak xy pontig vagyunk hajlandók felengedni benneteket, mire kirobbant a háború. Jogosan tegyük hozzá). Más kérdés, az, hogy a jó 2 év szabi után én uj lappal kezdtem játszani, és ezért irtam neked elsőként, hogy örülök, hogy még játszol, és nem az ellenségeskedés volt a fő hanem a béke. Te ellenben, még a 2 évvel ezelőtti dolgokat alapul véve kinevetted a békeajánlatom.

Nem kérek kommentet, csak leirtam. Szép napot nektek, és ne lássak több sarat.
__________________
***Pékek*** (#4247)1/A klán
Arcodba lépek! (2) (#363027) 1/A
Járvány (#321676) 3/G
Iron (#486000) 2/B
Reply With Quote
  #13468  
Old 06-16-2013, 16:56
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Iron View Post
Itt a pár új kommentből is jól látszik sajnos, hogy van aki sosem tud átlépni, túllépni a dolgokon, és mindig a másik kárán fog nevetni. Látszik, mennyi düh, és méreg gyülemlett fel benned Vityu. Kár, hogy ezeket tartod mindig szem előtt. Lehet ha egyszer azt mondanád egy ellenfelednek, hogy Bocs, sajnálom, akkor sokkal több pozitív dolog jönne be feléd is, és sokan másképp állnának hozzád. Vannak emberek, akik sohasem tudnák azt mondani, hogy sajnálom, elnézést vagy éppen azt, hogy hibáztam. Konkrétan a szűk baráti körömben is van ilyen. Hát mit ne mondjak? Nem egyszer mentem oda hozzá, hogy ne haragudj, felejtsük el, pedig ő volt a hibás.

Mindegy, ennek semmi idetartozó momentuma nincs, csupán leirtam, de már látom előre vityu kontra levelét erre. Ne így legyen...

ui: (valóban volt olyan h békét kötöttünk, és aztán írtuk, hogy csak xy pontig vagyunk hajlandók felengedni benneteket, mire kirobbant a háború. Jogosan tegyük hozzá). Más kérdés, az, hogy a jó 2 év szabi után én uj lappal kezdtem játszani, és ezért irtam neked elsőként, hogy örülök, hogy még játszol, és nem az ellenségeskedés volt a fő hanem a béke. Te ellenben, még a 2 évvel ezelőtti dolgokat alapul véve kinevetted a békeajánlatom.

Nem kérek kommentet, csak leirtam. Szép napot nektek, és ne lássak több sarat.
Ha 2 évvel ezelőtt lepisáltam egy villanypásztort, és rájöttem, hogy butaság, akkor 2 évvel később nem fogom megtenni. Még akkor se, ha lehet nincs is benne áram.

És egyszer sem mondtad, hogy bocsi, hogy miután felengedtetek minket, mi feltételeket szabtunk nektek, azért cserébe, hogy ne harcoljatok velünk. Egyszer sem kértél bocsánatot azért, hogy jksz-re buzdítottad a klántársaimat. Nem értem, hogy miről beszéltél itt már megint.

(Ja, és nekem több elenfelem volt már klántársam, és mindenkivel képes voltam új lappal kezdeni. Ilyen volt Csempe, Hex, Jocó...)
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #13469  
Old 06-16-2013, 17:08
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Cassandra View Post
És nem a konkrét esetre ment az ujjacska, arról semmit nem tudok se belső fórumokon, se itt nem is akarok belefolyni.
Quote:
Originally Posted by Merengő View Post
elég sokat volt W-ben lehet ő is látott egy két érdekes dolgot a két ország között.
Ma már ne tippelj többet Jocó, nem nagyon megy.
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #13470  
Old 06-17-2013, 23:31
Dave Dave is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 307
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Csupán egy költői kérdés:

Hol van ilyenkor Ati és az ő szigora?

Miért van az, hogy én egy-két oda nem illő beírás után kapom a figyelmeztetést, sőt hónapok óta korlátozott jogaim vannak itt?

Itt meg oldalakon keresztül megy a személyeskedés mindenféle szankció nélkül.

Ezek után nem hiszem, hogy bárkinek is csodálkoznia kéne, ha valakik valahol máshol a kettős mércéről kezdenek el pusmogni...

no csak úgy megjegyeztem, hátha ezek után változik valami errefelé... ilyen fórum aktivitás mellett nem csoda, hogy üresek a teljes krónikák
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 10 (0 members and 10 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 23:21.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu