Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #211  
Old 01-29-2006, 17:34
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Arrow

Quote:
Originally Posted by Roni
És miért lenne jó Nektek, ha 3 országból csinálnánk iszonyat nagy orit? Mert a 4.-hez lehet ugye felfedezni...
én arra gondoltam hogy megbeszélitak ki meddig fedez, ki üt kit, és a többi. legalább ha elől vagytok annyian, és egymáshoz már azért nem nyúltok, hogy ki legyen az első klán, akkor legalább annyit tegyetek meg, hogy a max hektárszámot emelitek egymás közötti megszervezett ütésekkel
hogy ne érjen véget a játék úgy 10k heki környékén a többi játékos számára... mert ügye jelen erőviszonyok mellett nem nagyon lehetne titeket lenyomni a topból, bár őszintén remélem hogy lesz majd fent is akció... (és ezt nem személyes ellenszenvből írom, hanem mert nem jó szerintem ha az első két helyen bebetonoztok és a 3. hellyel véget ér a verseny. ezért örülnék annak ha akadna előbb-utőbb (inkább előbb) ellenfeletek)
Reply With Quote
Sponsored Links
  #212  
Old 01-29-2006, 17:34
Arwyl's Avatar
Arwyl Arwyl is offline
Banned
 
Join Date: Jan 2006
Location: Mezőberény-Debrecen
Posts: 46
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Wand:
Az érthető hogy a barátnődet nem ütöd, de akkor ez azt jelenti hogy a 2 klán többi tagja sem üti egymást? Felesleges itt mellébeszélnetek és hazudoznotok. A 2. klán a védőfala az 1.-nek és kész! Tudjátok ti is és tudja mindenki. Tőletek kapják a gömböket az éplistákat, a távollévő seregeket, minden infót... Érthető persze hogy ezt tagadjátok a nagy nyilvánosság előtt.
Reply With Quote
  #213  
Old 01-29-2006, 17:38
Arwyl's Avatar
Arwyl Arwyl is offline
Banned
 
Join Date: Jan 2006
Location: Mezőberény-Debrecen
Posts: 46
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Persze a lent említett okokból örülök hogy nem ütitek egymást!
Reply With Quote
  #214  
Old 01-29-2006, 17:39
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Arrow

Quote:
Originally Posted by Arwyl
Wand:
Az érthető hogy a barátnődet nem ütöd, de akkor ez azt jelenti hogy a 2 klán többi tagja sem üti egymást? Felesleges itt mellébeszélnetek és hazudoznotok. A 2. klán a védőfala az 1.-nek és kész! Tudjátok ti is és tudja mindenki. Tőletek kapják a gömböket az éplistákat, a távollévő seregeket, minden infót... Érthető persze hogy ezt tagadjátok a nagy nyilvánosság előtt.
épp ezért kérem hogy legalább egymást toljátok felfele, mert ha a többiek rendesen is játtszanak, akkor is, aminttúl közel leszenk hozzátok, ti jöttök és leszeditek őket. inkább az kellene hogyha az első helyből nem engedtek, akkor legalább atöbbieknek hagyjátok meg anagy játékteret azzal hogy legalább megpróbáltok nem leülni a babérjaitokra hanem kimenni a 100k hekis álomhatárig...
Reply With Quote
  #215  
Old 01-29-2006, 17:41
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Question

Quote:
Originally Posted by Arwyl
Persze a lent említett okokból örülök hogy nem ütitek egymást!
melyik lent említett okokra gondolsz??
Reply With Quote
  #216  
Old 01-29-2006, 17:44
Roni Roni is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 95
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Senki
épp ezért kérem hogy legalább egymást toljátok felfele, mert ha a többiek rendesen is játtszanak, akkor is, aminttúl közel leszenk hozzátok, ti jöttök és leszeditek őket. inkább az kellene hogyha az első helyből nem engedtek, akkor legalább atöbbieknek hagyjátok meg anagy játékteret azzal hogy legalább megpróbáltok nem leülni a babérjaitokra hanem kimenni a 100k hekis álomhatárig...
Már mondtam hogyha mi elkezdenénk egymást ütni, abból lefejezések lennének. Szted hányan anyáznának minket? Meg kapnánk a fejünkhöz h így csalunk meg úgy csalunk. Az igaz h ezt már most is kapjuk, de ezután teljesen jogosan mondaná bárki. És amúgyis, hadd döntsük már mi el h mit akarunk csinálni. Hát egymást nem akarjuk ütni, akármennyire is szeretnénk még nagyobb országot magunknak... Az önütésben nincs semmi játék, azt még egy óvodás is meg tudja csinálni. Szal nem akarunk lesüllyedni ovis szintre
__________________
Roni a kalóz
Reply With Quote
  #217  
Old 01-29-2006, 17:44
Arwyl's Avatar
Arwyl Arwyl is offline
Banned
 
Join Date: Jan 2006
Location: Mezőberény-Debrecen
Posts: 46
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Senki! Én nem akarok 3. lenni, és azt sem akarom hogy leforduljanak A-ból. Sőt azt sem akarom hogy megszervezett (JKSZ-es) ütésekkel nyomják fel magukat. Azt szeretném, amit sajna nem lehet kontrolálni hogy a 2 "információszerző ori" ne adjon a másik klánnak infót!
Reply With Quote
  #218  
Old 01-29-2006, 17:51
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Arrow

Quote:
Originally Posted by Arwyl
Senki! Én nem akarok 3. lenni, és azt sem akarom hogy leforduljanak A-ból. Sőt azt sem akarom hogy megszervezett (JKSZ-es) ütésekkel nyomják fel magukat. Azt szeretném, amit sajna nem lehet kontrolálni hogy a 2 "információszerző ori" ne adjon a másik klánnak infót!
de az meg lehetetlen, látod a reakciót. így az marad hogy egy klánnak kell levernie 2.t ráadásul úgy, hogy azoké a teljse piac és még sorolhatnám az egész topicot előlről... ez = lehetetlen, de ha meg nem teljesen szbályos ezközökhöz nyúl a trónbitorló, akkor repül azonnal. Ha meg nem mennek feljebb akkor meg ott alattuk ér véget a csoport gyakoratilag ami elég gyér.

Roni: amikor azt mondom hogy a két klán egymás között tolja fel a limitet te önütésnek nevezed..

és miért lenne botrány egy adok kapokból? nem hiszem el hogy nem tudnátok értelmesen megegyezni abban hogy vége ennek...
Reply With Quote
  #219  
Old 01-29-2006, 17:56
Roni Roni is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 95
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Senki
de az meg lehetetlen, látod a reakciót. így az marad hogy egy klánnak kell levernie 2.t ráadásul úgy, hogy azoké a teljse piac és még sorolhatnám az egész topicot előlről... ez = lehetetlen, de ha meg nem teljesen szbályos ezközökhöz nyúl a trónbitorló, akkor repül azonnal. Ha meg nem mennek feljebb akkor meg ott alattuk ér véget a csoport gyakoratilag ami elég gyér.
Roni: amikor azt mondom hogy a két klán egymás között tolja fel a limitet te önütésnek nevezed..
és miért lenne botrány egy adok kapokból? nem hiszem el hogy nem tudnátok értelmesen megegyezni abban hogy vége ennek...
Nem én rendeznék botrányt, szal erről nem engem kell kérdezned. De a fejemet teszem rá h az lenne
És valóban önütésnek nevezem. Ez szinonimája a jksz-es ütésnek, a magunkat ütésnek, vagy még nemtom minek. Szal jelenti: megbeszélt ütés üres országra, h tutira sikerüljön.
Vagy Te úgy képzelted ezt el h valódi harc legyen? Mert úgy ez egy nagyon szép gondolat, csak éppen teljességgel kivitelezhetetlen. Mi egymás barátai vagyunk, barátnői, teszem azt rokonai, nem tudnánk megoldani h úgy jáccunk egymással mint ellenfelek...
__________________
Roni a kalóz
Reply With Quote
  #220  
Old 01-29-2006, 18:04
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Arrow

Quote:
Originally Posted by Roni
Nem én rendeznék botrányt, szal erről nem engem kell kérdezned. De a fejemet teszem rá h az lenne
És valóban önütésnek nevezem. Ez szinonimája a jksz-es ütésnek, a magunkat ütésnek, vagy még nemtom minek. Szal jelenti: megbeszélt ütés üres országra, h tutira sikerüljön.
Vagy Te úgy képzelted ezt el h valódi harc legyen? Mert úgy ez egy nagyon szép gondolat, csak éppen teljességgel kivitelezhetetlen. Mi egymás barátai vagyunk, barátnői, teszem azt rokonai, nem tudnánk megoldani h úgy jáccunk egymással mint ellenfelek...
Nézd, eddig is be vagytok betonozva, ez már nem számit.
hogy valódi harc legyen? igazából valóban ezt szeretném, de erre nincs esély ahogy elnézem, ezért még erre a kompromisszumra is szívesen ráharapnék.
Sajnálom hogyha ti nem tudjátok elintézni egymás között kultúráltan a játékot.
Nekem menne. mind online multiplayerben versengünk a barátaimmal, mint LANon, és mégsem öljük meg egymást utána, van aki a párja ellen játtszik, Itt a hódban is megbeszélem hogy ebben a csoportban verekedünk, csak a két főori nem üti egymást. Vagy épp a kettőnk klánja nem akaródzik jóba lenni akkor egymásnak is megyünk hiába van most MNTnk. (igen arwyl, itt pl Janára gondolok, meg arra hogy ő nem szereti Halfit, kis tanítványotok meg engem.)
És sorolhatnám. Mindenesetre megértem ha ez nektek nem megy. csak fanyalgok, mert ez így nem fair helyzet.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Minden, ami ló... Cassandra Szabadidő, Sport 143 04-20-2009 17:20
Legjobb hadi.oszesitve minden szinten. BlackGhost Stratégia & Tippek 86 03-08-2008 10:43
Hódítók a mayday en avagy minden ami techno... karesz6 Zene 7 10-30-2007 14:31
Minden, ami Anime! VLaC Filmek, sorozatok, TV 25 07-10-2007 01:21
Minden ami ember Markal Általános beszélgetés Hódítós témákban 8 08-31-2006 17:25


All times are GMT +1. The time now is 10:47.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu