Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 08-17-2006, 07:11
Somebody Somebody is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 14
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default Pontlista VIP-eseknek

Ez VIP-esekre vonatkozó könnyítés lenne, nem tudom ti hogy vagytok vele, de én elég hamar telerakom a pontlista tetején könnyítésre kitalált külön pontlistát.És a törléssel mindig elmegy csomó idő.
Arra gondoltam hogy a törlést meg lehetne könnyíteni, ha a fent elhelyezett országok mellett jobb oldalt lenne egy kis kocka amit ha kipipálsz és utána klikk a törlésre akkor az törlődne.Esetleg a lenti pontlistán meg baloldalt lenne egy kocka /tudom Ati kérted, hogy ne generáljunk ilyen ötleteket, mert kevés a hely/, de ez egy iciripiciri helyet foglalna és szintúgy pipa és klikk felvesz és már ott is a kliens
Ha csak én vagyok így ezzel akkor bocsi , megváltozom! De ha nem akkor jelezzétek!
köszi a türelmet
Sponsored Links
  #2  
Old 08-17-2006, 07:22
Colony Colony is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 297
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Somebody View Post
Ez VIP-esekre vonatkozó könnyítés lenne, nem tudom ti hogy vagytok vele, de én elég hamar telerakom a pontlista tetején könnyítésre kitalált külön pontlistát.És a törléssel mindig elmegy csomó idő.
Arra gondoltam hogy a törlést meg lehetne könnyíteni, ha a fent elhelyezett országok mellett jobb oldalt lenne egy kis kocka amit ha kipipálsz és utána klikk a törlésre akkor az törlődne.Esetleg a lenti pontlistán meg baloldalt lenne egy kocka /tudom Ati kérted, hogy ne generáljunk ilyen ötleteket, mert kevés a hely/, de ez egy iciripiciri helyet foglalna és szintúgy pipa és klikk felvesz és már ott is a kliens
Ha csak én vagyok így ezzel akkor bocsi , megváltozom! De ha nem akkor jelezzétek!
köszi a türelmet
Kényelmi funkciónak tökéletes, de szerintem értelmetlen!
Nekem aztán mindegy, hogy egy országot három egér művelettel vagy kettővel törlöm a listából. Akkor látnám értelmét, ha az egészet törölném és akkor gyorsan egyszerre kijelölhetném az összeset! De miért törölném egyszerre az összeset, ha már valamiért felvettem az adott országokat?
Mondjuk már le is írtad a választ, kevés a hely
Kétlem, hogy az ötlet jelenleg bekerülne...talán majd a v.7-nél
  #3  
Old 08-17-2006, 07:33
Somebody Somebody is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 14
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

De ha mondjuk van fent 20 ori és 10-et törölni akarsz az nem 2 vagy 3 klikk!
Na mindegy, lehet hogy túl kényelmes vagyok
  #4  
Old 08-17-2006, 09:15
Csocsó's Avatar
Csocsó Csocsó is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Location: Szombathely
Posts: 115
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Somebody View Post
De ha mondjuk van fent 20 ori és 10-et törölni akarsz az nem 2 vagy 3 klikk!
Na mindegy, lehet hogy túl kényelmes vagyok
Egyszerre minek akarsz annyit törölni?
  #5  
Old 08-17-2006, 09:27
Somebody Somebody is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 14
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

mindegy hagyjuk , belátom telhetetlen vagyok
törölgetem szépen lassan, bemásolom egyesével vagy beírkálom, ezek szerint csak én tartok ott sok orit
  #6  
Old 08-17-2006, 12:16
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Valamilyen törlési egyszerűsítés nekem is tetszene. Velem az a helyzet, hogy lusta vagyok kitörölgetni a feleslegessé vált orikat egész addig, míg kezelhetetlenül meg nem nő a felső pontlista. Akkor viszont van, hogy 20-at kell törölnöm egyszerre...
  #7  
Old 08-17-2006, 13:04
Somebody Somebody is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 14
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

nem vagyok egyedűl!!!, amikor összegyűlik az a sok , de úgyis az lesz a válasz Atitól hogy ne gyűjtsük össze folyamatosan töröljük, mert ő kegyetlen
  #8  
Old 08-17-2006, 20:24
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Somebody View Post
nem vagyok egyedűl!!!, amikor összegyűlik az a sok , de úgyis az lesz a válasz Atitól hogy ne gyűjtsük össze folyamatosan töröljük, mert ő kegyetlen
Erre én is jó esélyt látok ,de az ötlet attól még tetszik
  #9  
Old 08-17-2006, 20:28
solven solven is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 255
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Nekem tetszik az ötlet, és mi lenne ha valami egyszerűbb duplakattintással működne a kivétel, és a berakás is? (mondjuk nem tudom, hogy menniyre lehetne megoldható)
__________________
A Fair play olyan luxus, amit háborúban nem engedhet meg magának az ember.
  #10  
Old 08-18-2006, 08:51
Colony Colony is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 297
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by solven View Post
Nekem tetszik az ötlet, és mi lenne ha valami egyszerűbb duplakattintással működne a kivétel, és a berakás is? (mondjuk nem tudom, hogy menniyre lehetne megoldható)
A több ország egyszerre való törlésének megvalósítására még mindig nem látok esélyt ill nagyon értelmét se, de figyelmreméltó kitartásod és az "a bájos gyermeki öröm", hogy más játékosoknak is tetszett ötleted ösztönzött arra, hogy ismét hozzászóljak a témához.

A "berakásnál" (vagyis egyértelműbben az ország egyénipontlistába való felvételénél) eltudnék képzelni egy olyan funkciót, ha ráklikkelek az ország számára és felül kiírná, hogy megjegyezte az ország sorszámát akkor nem csak a varázslatok és tolvajlások menüben jelenne meg, hanem a felvesz rublikában is! Ugyan ez visszafelé ha az egyéniben klikkelek rá akkor a töröl rublikában jelenne meg!

Ui.: Ha az ötlet még is csak süllyesztőben végezné, felhívom figyelmed ha az ország körbefordult és kékszámos lett, onnantól kezdve ha fellépsz egy csoportba akkor automatikusan megjellenek az adott csoportban található valaha is felvett országok. Ha most 20 ország problémát okoz akkor aktívan törölgesd őket mert akkor nem csak 20 db lesz!

Quote:
Originally Posted by Somebody View Post
nem vagyok egyedűl!!!, amikor összegyűlik az a sok D
A "gyermeki" örömöt nem gúnynak vagy sértésnek szántam, hanem erre a hozzászólásra írtam
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
pontlista besorolás karesz6 Stratégia & Tippek 5 11-22-2006 15:36
Pontlista VIP-eseknek Somebody Nem hiba 3 08-17-2006 07:00
Klán pontlista Láma Elvetett javaslatok 3 08-13-2006 11:14
Kényelem - Pontlista utolsó dátummal Szellszi Elvetett javaslatok 2 04-22-2006 18:24


All times are GMT +1. The time now is 17:02.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu