Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #6741  
Old 11-13-2009, 10:19
Arwyl szelleme's Avatar
Arwyl szelleme Arwyl szelleme is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Mezőberény vagy Ildeenél Szegeden :-)
Posts: 861
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Egyszerűen be kell vezetni, hogy 2 kör a kiléptetés és vége a kidobálásos taktikának...
__________________
Egy: törj az égig!
Kettő: tarts ki végig!
Három: nevess, ha fáj!
Négy: üss, ha muszáj!
Öt: tartsd a várat!
Hat: védd a társad!
Hét: tiéd a hit!
Nyolc: a zászlót vidd!

Egészséges Fejbőr : Skinhead nyolcparancsolat
Reply With Quote
Sponsored Links
  #6742  
Old 11-13-2009, 10:21
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Arwyl szelleme View Post
Egyszerűen be kell vezetni, hogy 2 kör a kiléptetés és vége a kidobálásos taktikának...
Erre van külön téma a megbeszélésekben.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #6743  
Old 11-13-2009, 19:19
Iron's Avatar
Iron Iron is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 686
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Azert nehogymar Nektek legyen nagy arcotok azutan, hogy Ti menekultetek el, azert ez igen vicces fordulat...

Azert tamadtunk, mert vmit csinalni kellett, es tokeletesen gyenge celpont voltatok, ennyi. Amig van esely, probalkozni kell... (azert legnagyobb utes nem lett volna, de top 5-os igen....)

Aztan persze, hogy hogy vettetek eszre, az meg mar egy teljesen mas tortenet, en igazabol erre lennek kivancsi, de ebbe meg inkabb ne menjunk bele szerintem, mert vannak feltetelezeseim, emlekszem egy bizonyos Remkoppantora a pekekbol, aki irt egy olyan programot, ami meg a klanraallasokat is figyelte minden korben...

De hat ez mar biztos csak rosszindulatu feltetelezes mar megint....

Mindesetre aki egyszer megcsinalta, az orokre gyanus marad, szoval nezzetek el nekem ezt a kosza otletet...

Ja, es csakany, nem estunk, el, csak joval kisebb pofont kaptatok, mintha ott maradtatok volna, ezt azert ne felejtsd el, ha hasonlatokat gyartasz...

Semmi gond nincs azzal, hogy ezt csinaltatok, ha szabalyos kereketek kozott vettetek eszre pl, akkor meg gratulalnek is, komolyan mondom. Csak utana ne legyen mar az, hogy meg Ti vagytok buszkek arra, amit csinaltatok, mert az mar a vicc kategoria. Judit burkolt lekurvazasa meg nem hiszem hogy tulzottan vicces lenne, monro kepzeld el ha a felesegedre mondjak, ugy is nevetsz?


Bocs, Remy, de Szánalmas vagy! :S
Azon vagy kiakadva, hogy létezhet az, hogy a mi klánunk is nonstop távollal rendelkezik? Hát figyelj, nem azért vagyunk 6 milla értéken, hogy ne legyen nonstop táv, mert ha nem lenne, akkor engem nem érdekelne a hód, mert tudnám kár ott lenni ha bárki leverhetne, mert nincs távol...elég gáz sztem, hogy csak a jkszt, a programokat nézed ki belőlünk, a klánomból! Ezzel leírtad magad nálam örökre...bocs!
__________________
***Pékek*** (#4247)1/A klán
Arcodba lépek! (2) (#363027) 1/A
Járvány (#321676) 3/G
Iron (#486000) 2/B
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Iron For This Useful Post:
  #6744  
Old 11-13-2009, 19:42
Iron's Avatar
Iron Iron is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 686
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Ez sajnos a Gyula hibaja, benne sem volt a tamado klanban. Mi megbeszeltuk, hogy nem irunk rola semmit, nem tehetek rola, hogy az O igazsagerzetet nem hagyta nyugodni ez a dolog.

Tudjatok, mit, pekek: beszeljen ezentul a nagy szatok utan inkabb a tetteitek. Lassunk a klankidobalason, a nagy arcon, es a forumon valo fikazason kivul valami mast, szebbet is...

Ahogy Che Guevara is mondta: Legszebb szavak a tettek!

Hajra!


Innentol en ezt a temat befejeztem, mert parttalan.


Te nem vagy 100%
Hol van nayg szánk??? Egyszerűen kitettem a tagokat mert nem tudtuk volna megmenteni a földet előletek. Az az arcoskodás, amikor írtam "nem baj hozzátok a földet"?? Ha ez arcoskodás akkor te beteg ember vagy

Nah jólvan ennyi...Remy több betűt nem érdemelsz
__________________
***Pékek*** (#4247)1/A klán
Arcodba lépek! (2) (#363027) 1/A
Járvány (#321676) 3/G
Iron (#486000) 2/B
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Iron For This Useful Post:
  #6745  
Old 11-13-2009, 23:09
Gyu Gyu is offline
Junior Member
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 30
Activity: 0%
Longevity: 79%
Default

Énis irok mostmár mert ez vicc
Ahoz képest hogy a Big gun milyen klán ahoz képest itt sír a forumon hogy nemjött össze 1 ütés? ez annyira komolytalan.
ja az más hogyha a Big gun áll rá valakire és észreveszi a védő fél az csak csalás lehet,most ez komoly? nagy trauma érhetett titeket.
És amugy szerintem senkinek semmi köze hozzá hogy a Pékek milyen éplistával tolják,ez játék nincs szabályhoz kötve miből mennyi lehet. lehet csinálni az más tészta megint hogy ez prédává teszi a klant .
Lehet a pékek azt akarták hogy a Big vérszemet kapjon és az elszórt borravalóra ugorjonlehetett probálkozni Big meg is tette,grat nekik de nemjött össze és pont. akkor meg ne ezen menjen már a hiszti hogy ezek ilyen éplistaval toljak, lol. minek kell ide jönni forumra hogy ez csalás meg lehetetlen,elkel lviselni most nemjött össze,Bigtöl ilyet látni hát érdekes. csomó ütés van a csopiban de itt kell flamelni a nagy semmire,példamutató a kisebb klánoknak, csak így tovább.
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Gyu For This Useful Post:
  #6746  
Old 11-13-2009, 23:22
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Iron View Post
Bocs, Remy, de Szánalmas vagy! :S
Ezzel leírtad magad nálam örökre...bocs!
Quote:
Originally Posted by Iron View Post
Te nem vagy 100%
Hol van nayg szánk??? Ha ez arcoskodás akkor te beteg ember vagy

Nah jólvan ennyi...Remy több betűt nem érdemelsz
Ezt befejezhetned, a sertegetest legalabb. Koszonom elore is. Inkabb Te irtad le magad ezzel

Ha viszont mindenkepp olthatatlan vagyat erzel, hogy primitiv modon sertegetni probalj, probald a Remy utalos topicban, ott talan elfer. Bar szerintem sehol sem, de Te tudod...


A felhaborodasod pedig akar lehet jogos is, de a stilus (szerintem) semmikepp sem ideillo.

Persze mar kertel elnezest tolem a hirtelen merged miatt, de ez esetben ne is strapald magad, ilyen stilus alol nem mentesit semmi...
__________________
Remedy

Last edited by Remedy; 11-14-2009 at 01:23..
Reply With Quote
  #6747  
Old 11-14-2009, 07:57
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Azért ez nem semmi, hogy felnőtt emberek képesek 3 napja egy játékon vitatkozni... bele sem merek gondolni, mi lenne, ha valami tényleg fontos dologról lenne szó?

Azt meg szintén nem értem, hogy miért egy fórumon kell ezt végigjátszani. Ez kicsit olyan mintha minden vitával kimennék az utcára, hogy mindenki lássa, milyen keményen oda tudunk mondogatni egymásnak.

(Amúgy kívülállóként egészen szórakoztató a dolog (kár hogy nekem nincs meg a popcornos smiley), szóval csak rajta, ha ráértek.
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to laci For This Useful Post:
  #6748  
Old 11-14-2009, 09:33
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 8%
Longevity: 99%
Default

Fenébe, már megint leszorultunk a dobogóról a klánlistán
Reply With Quote
  #6749  
Old 11-14-2009, 13:50
Serg Serg is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 916
Activity: 2%
Longevity: 99%
Default

Kicsi off
A nő földrajza:

15-20 között olyan, mint Afrika: Félig felfedezett, félig vad.
20-30 között olyan, mint Amerika: Teljesen felfedezett, és tudományosan tökéletes.
30-35 között olyan, mint India és Japán: Nagyon forró, bölcs és gyönyörű.
35-40 között olyan, mint Franciaország. Félig lerombolva a háború után, de még mindig kívánatos.
40-50 között olyan, mint Németország. Elvesztette a háborút, de nem reménytelen.
50-60 között olyan, mint Don folyó. Nagyon széles és nagyon csendes.
60-70 között olyan, mint Anglia. Dicsőséges múlttal, de jövő nélkül.
70 felett olyan, mint Szibéria. Mindenki tudja, hol van, de senki sem akar odamenni.

A férfi földrajza:

15 és 20 éves kora között olyan, mint Kína. Potenciája óriási, jövője beláthatatlan, és senki sem veszi komolyan.
20 és 25 között a férfi a XVIII. századi Franciaország szakasztott mása, forradalmár, lelkes, élvhajhász.
25 és 30 között a férfi olyan, mint Oroszország. Hatalmasnak képzeli magát, de még mindig a pia és a k*****k irányítják.
30 és 35 között a férfi olyan, mint Olaszország. Csábító, izgató, derűs és féktelen, ha nőkről van szó.
35 és 40 között a férfi olyan, mint Brazília. Egyre több éhes szájat tart el és már csak a foci és az autók érdeklik.
40 és 50 között a férfiban Németországot láthatjuk. Hatalmasra nőtt, van pénze, de halálosan unalmas és egyre többször csődöt mond.
50 és 60 között a férfi olyan, mint a Vatikán: már csak az Úrban bízik, mert csak ő segíthet az ágyban.
60 felett a férfi olyan, mint Kelet-Európa. Egyfolytában az elmúlt 40 éven gondolkozik, hogy hol cseszte el az életét
Reply With Quote
  #6750  
Old 11-14-2009, 13:52
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Iron View Post
Bocs, Remy, de Szánalmas vagy! :S
Azon vagy kiakadva, hogy létezhet az, hogy a mi klánunk is nonstop távollal rendelkezik? Hát figyelj, nem azért vagyunk 6 milla értéken, hogy ne legyen nonstop táv, mert ha nem lenne, akkor engem nem érdekelne a hód, mert tudnám kár ott lenni ha bárki leverhetne, mert nincs távol...elég gáz sztem, hogy csak a jkszt, a programokat nézed ki belőlünk, a klánomból! Ezzel leírtad magad nálam örökre...bocs!
Akkor azért vagytok ott, hogy ha valaki rátok áll, kidobáljátok a fél klánt?

Én nem akarlak bántani, ne értsd félre, az vesse rátok az első követ, aki nem gondolkozna ilyen megoldásban.. de ha már 2-3 napja tudtátok, hogy jönnek.. (ha jól olvastam) az lazán elég akár átépülésre, vagy egységek átszervezésére...
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 14 (0 members and 14 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 16:16.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu