Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Stratégia & Tippek
Register Stats Members List Today's Posts

Stratégia & Tippek Stratégiák megbeszélései, tippek, trükkök az egyes fajokhoz, személyiségekhez

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #31  
Old 01-22-2007, 15:16
Burning Burning is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,962
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

figyelj néz 10 körönként távolt és akkor bőven behoz védelmet, vesz.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #32  
Old 01-22-2007, 15:19
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Peter View Post
nem értem, mire írod, hogy ne vicceljek, szerintem semmi olyat nem írtam
egyébként ha meg nincs senki a közelében, akkor elég buta az illető, hogy nem támadott ki fullra
Istenem, annyi elvakult hulye otletet tudtok irni szegenynek....

Ez a hozzaszolas is... mar mi a raknak kellene fulra kitamadnia?


Ha van 45% barakkom, es vkit 20%al is beverek akkor is ha feje tetejere all, mar miert kene kimennem full barakkal? azert hogy tenyleg odafokozzanak kv vegen es nezem ahogy a full kitamadott orimra jon 8 sereg? Ne viccelj mar.....


Ilyen lefele utos helyzetekben tenyleg nem nagyon van mit tenni, ha nincs esely visszautni. Szabi, vagy szovik akikkel ki tudjatok vedeni. Persze ilyenkor meg altalaban jon tobb sereg a szovikre is, hogy mindent ne tudjatok vedeni...

Vagy szepen visszafedezgeted, es varsz, varsz....

Ez van, ezt kell szeretni, a jatekkedved ne veszd el

Esetleg irj neki zoldet (ugye a diplomaciat meg se emlitettetek), hogy ha lehet ne mindig rad menjen, mert ez igy eleg hervaszto, neha menjen masra is, hatha megerti
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #33  
Old 01-22-2007, 15:20
Peter Peter is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sopron
Posts: 431
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Burning View Post
figyelj néz 10 körönként távolt és akkor bőven behoz védelmet, vesz.
lehet nem értetted mire gondoltam, 18 körre van, de ha elég egységet fokozol, akkor mellette lehetsz 2 körre...
kv előtt indulva 1 körre leszel töle, igy esélye nem lenne megfogni, ha számolgatsz egy kicsit
igaz közben mivel nem lenne ház, ahol lakjanak, a lefokozott egységek szépen kezdenének lelépni, de az direkt jo, igy talán 2-3 szor is beverheted míg ő beér a 18 körről, plusz míg hazafelé megy akkor is, de egyszer tutira
Reply With Quote
  #34  
Old 01-22-2007, 15:24
Peter Peter is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sopron
Posts: 431
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Istenem, annyi elvakult hulye otletet tudtok irni szegenynek....

Ez a hozzaszolas is... mar mi a raknak kellene fulra kitamadnia?


Ha van 45% barakkom, es vkit 20%al is beverek akkor is ha feje tetejere all, mar miert kene kimennem full barakkal? azert hogy tenyleg odafokozzanak kv vegen es nezem ahogy a full kitamadott orimra jon 8 sereg? Ne viccelj mar.....


Ilyen lefele utos helyzetekben tenyleg nem nagyon van mit tenni, ha nincs esely visszautni. Szabi, vagy szovik akikkel ki tudjatok vedeni. Persze ilyenkor meg altalaban jon tobb sereg a szovikre is, hogy mindent ne tudjatok vedeni...

Vagy szepen visszafedezgeted, es varsz, varsz....

Ez van, ezt kell szeretni, a jatekkedved ne veszd el

Esetleg irj neki zoldet (ugye a diplomaciat meg se emlitettetek), hogy ha lehet ne mindig rad menjen, mert ez igy eleg hervaszto, neha menjen masra is, hatha megerti


én akkor is tartom, hogy inkább fullra ki kellett volna támadnia
(amit te írsz, hogy annyival menjen ami elég, az nem működik, mivel mint írta, van róla éplistája és gömbje is, szóval aki megtámadta tuti nem tudta felmérni, bár ha nem MF akkor a szövijei esetleg, csak ilyen távolságokra nem hiszem hogy leszöviznének, igaz, lehet én gondolom rosszul persze)
ha pedig fullra kitámad, akkor elég távoloznia néha és megnéznie a pontlistát, ha pedig valami problémát lát, tekik ki, védelem be
szerintem ha van pénze és esze, ezt kellett volna csinálnia, tekintve hogy vakon ment ki, minden bizonnyal
Reply With Quote
  #35  
Old 01-22-2007, 15:27
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Peter View Post
én akkor is tartom, hogy inkább fullra ki kellett volna támadnia
(amit te írsz, hogy annyival menjen ami elég, az nem működik, mivel mint írta, van róla éplistája és gömbje is, szóval aki megtámadta tuti nem tudta felmérni, bár ha nem MF akkor a szövijei esetleg, csak ilyen távolságokra nem hiszem hogy leszöviznének, igaz, lehet én gondolom rosszul persze)
ha pedig fullra kitámad, akkor elég távoloznia néha és megnéznie a pontlistát, ha pedig valami problémát lát, tekik ki, védelem be
szerintem ha van pénze és esze, ezt kellett volna csinálnia, tekintve hogy vakon ment ki, minden bizonnyal
Hat, ha pl en fokozok rad, azt te az eletben meg nem latod se pontlistabol, se tavolbol, csak akkor amikor mar 1 koros lesz a sereg....

Arrol nem is beszelve hogy 18 korig koronkent figyelni eleg kenyelmetlen lehet :P
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #36  
Old 01-22-2007, 15:30
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Remy most csak kötözködsz, simán kimehetett fullra, csak meg kéne kérdezni a topicnyitót hogy mennyi maradt neki otthon.
__________________
Steve`sfield (#324643)
Reply With Quote
  #37  
Old 01-22-2007, 15:32
Peter Peter is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sopron
Posts: 431
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Hat, ha pl en fokozok rad, azt te az eletben meg nem latod se pontlistabol, se tavolbol, csak akkor amikor mar 1 koros lesz a sereg....

Arrol nem is beszelve hogy 18 korig koronkent figyelni eleg kenyelmetlen lehet :P
kényelmetlen, nem kényelmetlen
nekem meg kényelmetlen távolozni Aban éjjel 3kor, meg támadni is, szóval majd inkább szombaton délután fogok kitámadni stbstb
ha vállalta hogy kitámad így, akkor ennyit már igazán elviselhet
egyébként mint mondtam már, amikor írtam a fokozást, nem tudthattam mennyi pont különbség van...
de ha te befokoznál ott lassuban 23ezer pontról 2 körre, akkor tudod mi? be is engednélek
egyszó mint 100, a saját későbbi védekezése szempontjából sokkal előnyösebb lett volna kiküldenie mindent (mivel veszteni valója neki ott nincs rajta, az elhangzottak alapján)
Reply With Quote
  #38  
Old 01-22-2007, 15:33
Peter Peter is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sopron
Posts: 431
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Steve View Post
Remy most csak kötözködsz, simán kimehetett fullra, csak meg kéne kérdezni a topicnyitót hogy mennyi maradt neki otthon.
persze, hogy kötözködik
Reply With Quote
  #39  
Old 01-22-2007, 15:39
Burning Burning is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,962
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by Peter View Post
lehet nem értetted mire gondoltam, 18 körre van, de ha elég egységet fokozol, akkor mellette lehetsz 2 körre...
kv előtt indulva 1 körre leszel töle, igy esélye nem lenne megfogni, ha számolgatsz egy kicsit
igaz közben mivel nem lenne ház, ahol lakjanak, a lefokozott egységek szépen kezdenének lelépni, de az direkt jo, igy talán 2-3 szor is beverheted míg ő beér a 18 körről, plusz míg hazafelé megy akkor is, de egyszer tutira
ha jól tudom 260 heki van köztük és 23k pontkülönbség. ha fokozol, maxolsz se kerülsz mellé 2 körre, hacsaknem felütöd magad oda
de ha felütöd magad megint az van, hogy ő ott maxon van te meg nem...
Reply With Quote
  #40  
Old 01-22-2007, 15:45
Peter Peter is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sopron
Posts: 431
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Burning View Post
ha jól tudom 260 heki van köztük és 23k pontkülönbség. ha fokozol, maxolsz se kerülsz mellé 2 körre, hacsaknem felütöd magad oda
de ha felütöd magad megint az van, hogy ő ott maxon van te meg nem...
nem tudhatod, hogy nem kerülhetne-e mellé, vagy pár körre a közelébe, ugyanis nem írta asszem hogy mennyi hekin van ez, szóval a népesség*70es dolgot ha anélkül kiszámolod, akkor le a kalappal
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 02:45.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu