Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megbeszélések
Register Stats Members List Today's Posts

Megbeszélések Itt lehet felvetni a javaslatokat, gondolatokat

View Poll Results: Lassuljon-e a katonai morál csökkenése vesztes csata nélkül?
Igen 21 58.33%
Nem 14 38.89%
Mijaza katmorál? 1 2.78%
Voters: 36. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #21  
Old 09-06-2007, 09:15
Serg Serg is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 916
Activity: 3%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by -Fegya- View Post
Szerintem Smooth hosszan írta le azt, hogy a katmorál olyan mint az inga, ha lengethetünk alulról fölfelé, akkor több nyertes csata után viseljük el, hogy felülről lefelé lengünk.
Szerintem ez idetartozó vélemény, bár, mint látszik, egy mondatban is meg lehet fogalmazni.
Fegya semmi bajom az ingával csak mint leírtam aki életében nem harcolt annak kocsmával tartósan fent van és ezért azt tartanám igazságosnak hogy aki nem veszít csatát annak lassabban induljon el lefelé és ez a javaslatom is.Az egészen más dolog hogy van akinek tetszik van akinek nem.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #22  
Old 09-06-2007, 09:32
-Fegya-'s Avatar
-Fegya- -Fegya- is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,590
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Serg View Post
Fegya semmi bajom az ingával csak mint leírtam aki életében nem harcolt annak kocsmával tartósan fent van és ezért azt tartanám igazságosnak hogy aki nem veszít csatát annak lassabban induljon el lefelé és ez a javaslatom is.Az egészen más dolog hogy van akinek tetszik van akinek nem.
Semmi bajom a javaslatoddal. Csak arra akartam rámutatni, hogy Smooth hosszas fejtegetése miért tartozik ide.
__________________
Egér a sajton... (#3744)
Reply With Quote
  #23  
Old 09-06-2007, 10:49
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Nem tartom szükségesnek az ötletet. Szerintem a toliknak leginkább egy plusz védelem hogy a katmoráljuk maxon van, a hadiknak ezt igenis ki kell érdemelniük. Ha egy hadis nem élezi ki magát tarthat kocsmát. Hameg szellős a pontlista akkor van idő lengetni, nem szükséges az állandó százas.
Persze előfordulhat, hogy a semmiből mélszabiról előtűnik alul egy vérork amit 100as katmorállal fognál de 99essel már nem, hát akkor IJ
__________________
Steve`sfield (#324643)
Reply With Quote
  #24  
Old 09-06-2007, 12:10
Serg Serg is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 916
Activity: 3%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Steve View Post
Nem tartom szükségesnek az ötletet. Szerintem a toliknak leginkább egy plusz védelem hogy a katmoráljuk maxon van, a hadiknak ezt igenis ki kell érdemelniük. Ha egy hadis nem élezi ki magát tarthat kocsmát. Hameg szellős a pontlista akkor van idő lengetni, nem szükséges az állandó százas.
Persze előfordulhat, hogy a semmiből mélszabiról előtűnik alul egy vérork amit 100as katmorállal fognál de 99essel már nem, hát akkor IJ
Több ezer nyertes csatával nem érdemlem ki,de 10% kocsmával kiérdemlem?Tarthat kocsmát?Egy olyan szinten ahol 4000-9000 között van a kő ára te építgetnél?Ne csak a sok milliárdal fellépőkre gondolj vannak sokkal szegényebb országok is.A lengetést meg Mfként rizikós megcsinálni és én nem ismerek olyan szellős pontlistával rendelkező csopit ahol ezt nyugodt szivvel ajálhatnám egy kezdőnek.És végül de nem utolsó sorban:NEM AZ A JAVASLAT LÉNYEGE HOGY 100% OS MARADJON A KATMORÁL HANEM AZ HOGY LASSULJON A CSÖKKENÉS MÉRTÉKE HA NINCS VESZTES CSATA!
Reply With Quote
  #25  
Old 09-06-2007, 12:29
Puppi's Avatar
Puppi Puppi is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Location: Nagyvarad"Groswardein"
Posts: 215
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Serg tamogatom a javaslatodat es tokeletesen eggyetertek, tapasztalatbol mondom. Tobb napi csatarozas utan vesztett csata nelkul 100% os morallal 2-3Nyilas moralrol van szo , ha abbamaradnak a cstak 4-5 napon belul jo legyen 1 het kepes 95% ra vagy az ala esni a moral.Ezt nem tartom ferr dolognak ha mar csatazgatol es eredmenyes jatekos is vagy igenis megerdemled hogy a katonai moralod kisebb mertekben essen nyertes csatak utan.Bujjunk kocsmak moge a hadis orszagainkkal csak azert hogy a katonai moralunk stabilan magasan aljon?? Nonszensz en Hoditani akarok !!!
Reply With Quote
  #26  
Old 09-06-2007, 12:44
csofika csofika is offline
Banned
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 120
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Kedves Puppi ne vedd a szívedre a dolgot, de a morál tetszik így ahogy van. A védekező oriknak is magasan lehet a moráljuk, ha sokat támadják a butuska kis játékosok, természetesen eredménytelenül.

Úgyhogy mindki irány a bunkerbe (toronyba) aztán várhatjuk a morál növekedést, minta messiást, hátha betámad valami huncut kis hulla és pattan egy nagyot, aztán zöldülgetnek a nyilacskák
Reply With Quote
  #27  
Old 09-06-2007, 12:46
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by csofika View Post
Kedves Puppi ne vedd a szívedre a dolgot, de a morál tetszik így ahogy van. A védekező oriknak is magasan lehet a moráljuk, ha sokat támadják a butuska kis játékosok, természetesen eredménytelenül.

Úgyhogy mindki irány a bunkerbe (toronyba) aztán várhatjuk a morál növekedést, minta messiást, hátha betámad valami huncut kis hulla és pattan egy nagyot, aztán zöldülgetnek a nyilacskák
Csofika draga, nem lenne olyan javaslatod, hogy a rengetes emelje a kat moralt? :P
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #28  
Old 09-06-2007, 12:50
Pax Hungaricum
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Jézusom. Megjött csofi... Lőttek a topicknak... Ennyi volt.
Reply With Quote
  #29  
Old 09-06-2007, 12:57
sutike31005 sutike31005 is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 329
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

nem támogatom.
Reply With Quote
  #30  
Old 09-06-2007, 13:00
Arwen's Avatar
Arwen Arwen is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: New York
Posts: 309
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Én úgy gondolom, hogy a morál esés főleg az óriás hadisokat érinti, mivel általában kevesebb kocsmát tartanak. Viszont a faji varijuk miatt eléggé védettek a tolisokkal szemben.
Egy hadi gnómnak, vagy orknak több toli kell, mert nem védi őket szieszta, és több kocsmával tudják tartani a morált 94-95%-on.

94-95%-os katmorállal simán lehet ütni, minek maradna napokig 98-99%?

Egyelőre nem érzem úgy, hogy ebbe bele kéne nyúlni.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
A kláncsaták megjegyzése a hadi események közé Hunor a sirály Elvetett javaslatok 11 05-03-2007 16:43
Katonai morál /igen,én is :D/ Zoli Elvetett javaslatok 11 03-15-2007 20:48
Katonai morál, mégegyszer, kicsit másképpen Vili Elvetett javaslatok 5 03-04-2007 22:39
Katonai morál Szilvagee Elvetett javaslatok 0 02-04-2007 20:41
Hadi VS Toli taktikák... Nekro Stratégia & Tippek 46 08-09-2006 21:25


All times are GMT +1. The time now is 09:40.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu