Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megbeszélések
Register Stats Members List Today's Posts

Megbeszélések Itt lehet felvetni a javaslatokat, gondolatokat

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #21  
Old 05-29-2007, 20:01
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by merlin View Post
ez észjáték, nem lehet 0 védelemmel kimenni
nem lehet, KELL.
__________________
Steve`sfield (#324643)
Reply With Quote
Sponsored Links
  #22  
Old 05-29-2007, 21:13
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by merlin View Post
maxi egyetértés
ez észjáték, nem lehet 0 védelemmel kimenni
a kockázatot be kell vállalni

főhiéna
Próbáltál te már támadni? Úgy igazából ,amikor nem fullosan kitámadott hadikat kell beverni 5k íjjal? És maradt otthon védelmed is annyi, hogy ne verjenek be lazán? Csak gratulálni tudok.
Reply With Quote
  #23  
Old 05-29-2007, 21:39
jura jura is offline
Member
 
Join Date: May 2007
Posts: 105
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Ha jól értem ez a topic az A egyik nehézségéről szól, illetve egy könnyítésről, hogy ki legyenek iktatva a hiénázások.

Vannak a gazdak felütős klánok és vannak a figyelősök, a hiénák, akik itt vannak nehézségnek.

A szomszéd topicban (miért kell az 1Aban a top30 c.) tapasztalt orik azt állítják, hogy az A-ban sokkal könnyebb a feljutás, mint a többi szinten.

Akkor mégsem olyan könnyű?

Én az A-ban még nem vagyok okos, ez gondolom látszik is, de azért már nem egy olyan felütő klánt láttam, akit szövitámadáskor nem lehett volna megütni 5k íjjal Igaz, nem volt tanyája, meg igazából semmije, csak főképp barakk, sőt olyan erős védelmet hagyott hátra, hogy egy átlagos felépítésű hiéna kétszer is megondolja, hogy megtámadja-e, ami által saját maga is könnyen más hiénák áldozatává vált volna. Ilyenkor a hiéna sem biztosan fog támadni.
Reply With Quote
  #24  
Old 05-29-2007, 22:21
puma's Avatar
puma puma is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Veszprém
Posts: 471
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by jura View Post
Ha jól értem ez a topic az A egyik nehézségéről szól, illetve egy könnyítésről, hogy ki legyenek iktatva a hiénázások.

Vannak a gazdak felütős klánok és vannak a figyelősök, a hiénák, akik itt vannak nehézségnek.

A szomszéd topicban (miért kell az 1Aban a top30 c.) tapasztalt orik azt állítják, hogy az A-ban sokkal könnyebb a feljutás, mint a többi szinten.

Akkor mégsem olyan könnyű?

Én az A-ban még nem vagyok okos, ez gondolom látszik is, de azért már nem egy olyan felütő klánt láttam, akit szövitámadáskor nem lehett volna megütni 5k íjjal Igaz, nem volt tanyája, meg igazából semmije, csak főképp barakk, sőt olyan erős védelmet hagyott hátra, hogy egy átlagos felépítésű hiéna kétszer is megondolja, hogy megtámadja-e, ami által saját maga is könnyen más hiénák áldozatává vált volna. Ilyenkor a hiéna sem biztosan fog támadni.
Olvasol is néha?
Első nekifutásra pont az egyéni ütések miatt kell a változás.
Ha valakinek van vér a pucájában kimenni,nehogymár a hiénák rajta másszanak fel.Lehet télleg sok a 2 körös frissités,legyen akkor kv végén.Legalább lesz esély pattintani esetleg.
__________________
sose mond hogy sose!
Reply With Quote
  #25  
Old 05-29-2007, 22:35
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by jura View Post
Ha jól értem ez a topic az A egyik nehézségéről szól, illetve egy könnyítésről, hogy ki legyenek iktatva a hiénázások.

Vannak a gazdak felütős klánok és vannak a figyelősök, a hiénák, akik itt vannak nehézségnek.

A szomszéd topicban (miért kell az 1Aban a top30 c.) tapasztalt orik azt állítják, hogy az A-ban sokkal könnyebb a feljutás, mint a többi szinten.

Akkor mégsem olyan könnyű?

Én az A-ban még nem vagyok okos, ez gondolom látszik is, de azért már nem egy olyan felütő klánt láttam, akit szövitámadáskor nem lehett volna megütni 5k íjjal Igaz, nem volt tanyája, meg igazából semmije, csak főképp barakk, sőt olyan erős védelmet hagyott hátra, hogy egy átlagos felépítésű hiéna kétszer is megondolja, hogy megtámadja-e, ami által saját maga is könnyen más hiénák áldozatává vált volna. Ilyenkor a hiéna sem biztosan fog támadni.
Szerintem te tiszta mázlista vagy, én nem nagyon tudok olyan klánról, amelyik védelmet hagy otthon klánütéskor. Ráadásul télleg nem erről van szó.
Csak baromira utálatos, hogy én elbontok minden bonthatót a törpémben, hogy legyen elég barakkom ütni, a környezetem meg hazakísér szépen, holott nem egy van köztük aki bevert volna akkor is ha tele vagyok íjjal, csak éppen akkor nem mernek támadni. Nem sírni akarok, vállalok én kockázatot szívesen, de cserébe ne legyek totál ingyen föld mindenkinek...
Reply With Quote
  #26  
Old 05-30-2007, 07:03
merlin merlin is offline
Banned
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 138
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Próbáltál te már támadni? Úgy igazából ,amikor nem fullosan kitámadott hadikat kell beverni 5k íjjal? És maradt otthon védelmed is annyi, hogy ne verjenek be lazán? Csak gratulálni tudok.
igen, és klánnal is
3-ból 2 x hazakisérnek, utána vagy közben én őket a frissen foglalt barakkokból

bár a legútobbi csúnya volt, már félúton kaptam 3 ork kisérőt

de pár nap alatt kiköszörültem a hibát
Reply With Quote
  #27  
Old 05-30-2007, 07:12
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Synkel: aki hiénázik általában kiszámolja hogy mennyi elég. Neked meg sztem nem kell magyaráznom hogy hányféleképpen tudsz sereget elengedni hogy ne férjenek be, aztán támadhatsz is vissza
__________________
Steve`sfield (#324643)
Reply With Quote
  #28  
Old 05-30-2007, 07:57
-Fegya-'s Avatar
-Fegya- -Fegya- is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,590
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Steve View Post
Synkel: aki hiénázik általában kiszámolja hogy mennyi elég. Neked meg sztem nem kell magyaráznom hogy hányféleképpen tudsz sereget elengedni hogy ne férjenek be, aztán támadhatsz is vissza
Azért a jobb hiénák bekalkulálják az elengedést is.
__________________
Egér a sajton... (#3744)
Reply With Quote
  #29  
Old 05-30-2007, 07:59
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by -Fegya- View Post
Azért a jobb hiénák bekalkulálják az elengedést is.
Akkor meg nem érdemli meg? Ha a hiénázást is megszüntetnétek mi maradna Aba? Kavarodj be egy gazdag szövibe és üss brutálul... észjáték. kockázati forrás. Így jó
__________________
Steve`sfield (#324643)
Reply With Quote
  #30  
Old 05-30-2007, 08:25
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Steve View Post
Akkor meg nem érdemli meg? Ha a hiénázást is megszüntetnétek mi maradna Aba? Kavarodj be egy gazdag szövibe és üss brutálul... észjáték. kockázati forrás. Így jó
Éppen ezt akartam írni. Ha én egy egyszemélyes (vagy kis létszámú) klánban megyek, hogyan tudom kiegyensúlyozni azt, hogy a nagyobb klánok tanyafree hadisokat tartanak? Ha nem lehetne a Teljes Krónika alapján támadni, egy csomó ország még inkább rá lenne szorítva a felfedezésre.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
1/A egyéni csaták megreformálása 0-hekis ütések wand Elvetett javaslatok 249 05-08-2008 10:32
1/A egyéni csaták megreformálása nagyoris-kisoris klánban wand Elvetett javaslatok 15 05-29-2007 19:39


All times are GMT +1. The time now is 06:37.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu