Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megbeszélések
Register Stats Members List Today's Posts

Megbeszélések Itt lehet felvetni a javaslatokat, gondolatokat

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 11-13-2006, 17:10
Láma's Avatar
Láma Láma is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 777
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Egy megoldás lehet a környékhez igazodó körtávolság, bár nem tudom mennyi esélyed van egy 100k-val nagyobb ori ellen, de kisebb értékeken ez is egy járható út. Pl az alattad és a feletted lévő ori minden esetben 2 körre van, vagy valami hasonló, mondjuk minden orihoz megnézi az előtte lévő meg a mögötte lévő 10 ori értékülönbségének az átlagát és annyi lesz a 2 kör, stb.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #12  
Old 11-13-2006, 17:16
Szecsa
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

En ugy tudtam, hogy a sereg 2* akkora vagy felenel kisebb pontszamu ori eseten 0% eredmenyu a tamadas. (Ez egy bizonyos pontszamig)
Illetve magasabb pontszamnal pedig 50 körtávolság a valasztohatar: 50 körnél messzebb ori tamadasa eseten 0% az eredmeny.

Last edited by Szecsa; 11-13-2006 at 18:56.. Reason: Nem ezer pont, hanem kör.
Reply With Quote
  #13  
Old 11-13-2006, 17:16
Deni's Avatar
Deni Deni is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Location: Bp
Posts: 1,097
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Deni View Post
A felfedezés kapcsán többen is felhozták azt a problémát, amivel a hadis országok szembesülnek (főként) magasabb szinteken, miszerint a nagy távolságok miatt sokszor kénytelen az ember fedezni. Ami nem lenne gond, ha most nem minimum 100k pontértéknyi fedezésről beszélnénk. Ami ugye a mostani fedezés újítás miatt elég durván nehéz lesz.
Remélem sikerül valamit kitalálnunk
Csak hogy tudjátok miről is szól a fáma..

Amúgy tény, hogy lehet haladni klántámadással is.. csak ahhoz a klánból ki-be kell pakolni az orikat és egy idő után már az sem fogja megérni..
__________________
My eyelids sink into the blackened canvas where the dreams are painted






The Silent Enigma (#186138)
DugóTündér (#580934)
Goth*Angel (#156003)
MalloryKnox (#62)

Reply With Quote
  #14  
Old 11-13-2006, 17:30
hulla's Avatar
hulla hulla is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 183
Activity: 0%
Longevity: 99%
Exclamation

kedves láma: ha csak anarchrólvan szó már nem lehet fejleszteni vagy egáltalán felvetni az 5letet? akkor ennyi erővel ha csak a normál fejlesztéséről lenne szó az is elvetett lenne, de nem így van.. az 1 dolog h téged nem érdekel az anarch 4 csoportja, de van akiket igen is érdekel
Reply With Quote
  #15  
Old 11-13-2006, 17:32
hulla's Avatar
hulla hulla is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 183
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

poén h itt nem csak anarchról van szó, ha csak a 10k pontos szabályról lenne a téma indítva akkor IGEN csak anarchot érintené.. de nem így van.. most én is kezdjek el mindent megmagyarázni mint Ati?
Reply With Quote
  #16  
Old 11-13-2006, 17:41
Láma's Avatar
Láma Láma is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 777
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Jól van hulla offoljunk tovább, ezt írtad a másiktopciba:

sziasztok!

Ati!

nincs bajom azzal h növelitek a fedezés költségeit, viszont, az nagyon nagy hátrány h egyszerűen nem lehet ütni se!! a távolságok mara nagyok, és ha 10k pont különbség van 2 ori között a sereggel sem viszel semmit, fent a 10k pont az meg annyi h képez a helytartó és megvan a pont különbség.. szoval ezen kéne vmit változtatni. mert ellehetetlenedett a haladás pl 1/A-ban és 2/D-ben is, fedezni nem lehet szinte, ütni szintén nem mert a felsorolt okaim miatt lehetetlen bármit is vinni az ellentől, meg lehet oldani az igaz, de egy kis gixer és lőttek mindennek, varázslatokról meg nem is beszélek mert 1 körre sem lehet semmit felnyomni nem h több körre, térkaput sem lehet nyitni csak jóval lentebbi oriból felfelé... valamit erre jó lenne ha kitalálnál:S


Állítottad,hogy ez a szabály 1/A ban is érvényes, holott közöd nincs ahoz a csoporthoz?
Reply With Quote
  #17  
Old 11-13-2006, 17:43
hulla's Avatar
hulla hulla is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 183
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Láma View Post
Jól van hulla offoljunk tovább, ezt írtad a másiktopciba:

sziasztok!

Ati!

nincs bajom azzal h növelitek a fedezés költségeit, viszont, az nagyon nagy hátrány h egyszerűen nem lehet ütni se!! a távolságok mara nagyok, és ha 10k pont különbség van 2 ori között a sereggel sem viszel semmit, fent a 10k pont az meg annyi h képez a helytartó és megvan a pont különbség.. szoval ezen kéne vmit változtatni. mert ellehetetlenedett a haladás pl 1/A-ban és 2/D-ben is, fedezni nem lehet szinte, ütni szintén nem mert a felsorolt okaim miatt lehetetlen bármit is vinni az ellentől, meg lehet oldani az igaz, de egy kis gixer és lőttek mindennek, varázslatokról meg nem is beszélek mert 1 körre sem lehet semmit felnyomni nem h több körre, térkaput sem lehet nyitni csak jóval lentebbi oriból felfelé... valamit erre jó lenne ha kitalálnál:S


Állítottad,hogy ez a szabály 1/A ban is érvényes, holott közöd nincs ahoz a csoporthoz?

a 10k pontos szabály anarcrhra vonatkozik, az ellehetetlenedett haladás mind2 csopira igaz
Reply With Quote
  #18  
Old 11-13-2006, 17:45
wand wand is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,144
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

majd ha befejezitek lehet mások is hozzászólnának..
Reply With Quote
  #19  
Old 11-13-2006, 17:53
hulla's Avatar
hulla hulla is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 183
Activity: 0%
Longevity: 99%
Cool

én már rég befejeztem volna:P de ha megcáfolnak vmit kell reagálnom ha már épp itt vagyok:P
Reply With Quote
  #20  
Old 11-13-2006, 17:58
Szecsa
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Hulla, bocsi, de én anarchba is ütöttem 10k ponton kívűl.
Éppen tegnapelőtt 9 körre küldtem fel egy sereget 41k pontrol 59k pontra Y-ban.
Bemásolom szívesen.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
A legjobb viccek Csigusz:P Viccek 154 12-20-2010 14:53
Nagy orik előnye -Fegya- Megbeszélések 328 04-27-2007 22:35


All times are GMT +1. The time now is 09:57.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu