Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Filmek, sorozatok, TV
Register Stats Members List Today's Posts

Filmek, sorozatok, TV Filmek és sorozatok minden mennyiségben

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 01-26-2006, 21:26
lll
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default Charmed (Bűbájos Boszorkák)

Minden ami Charmeddel kapcsolatos!

Én Alyssa Milano-t szeretem a legjobban, nemcsoda, hogy az orim neve Alyssa Miláno véletlenül elgépeltem amikor regiztem az orit, mert á betüt írtam a Milano -nál
Reply With Quote
Sponsored Links
  #2  
Old 01-26-2006, 22:40
godgod2
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by lagen
Minden ami Charmeddel kapcsolatos!
Én Alyssa Milano-t szeretem a legjobban, nemcsoda, hogy az orim neve Alyssa Miláno véletlenül elgépeltem amikor regiztem az orit, mert á betüt írtam a Milano -nál
Az tény hogy jó csajok játszanak a sorozatban De inkább a Csillagkapu.
Reply With Quote
  #3  
Old 01-26-2006, 23:10
lll
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by godgod2
Az tény hogy jó csajok játszanak a sorozatban De inkább a Csillagkapu.

de én nem csak a jó csajok miatt nézem már azóta amikor leadták 2001-ben aszem az első részt, hanem azért is, mert jó története van
Reply With Quote
  #4  
Old 01-26-2006, 23:25
godgod2
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by lagen
de én nem csak a jó csajok miatt nézem már azóta amikor leadták 2001-ben aszem az első részt, hanem azért is, mert jó története van
Nem tudom. Engem valahogy nem fogott meg a sztori. Bár láttam pár részt,mert a haverjaim 1 része mindig nézte.
Reply With Quote
  #5  
Old 01-27-2006, 06:26
Gyötrelem
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Lightbulb

Quote:
Originally Posted by lagen
de én nem csak a jó csajok miatt nézem már azóta amikor leadták 2001-ben aszem az első részt, hanem azért is, mert jó története van
Én inkább az effektek miatt nézem. Némelyik meglepően jó. A történet felejtős. Van 3 "szingli", akik közül egy mindig külön utat akar magának, ami persze szögesen ellentétes a közösséghez tartozás elvével. Persze a másik kettő egyből neki áll kükeményen aggódni. /esetleg apa, vagy nagymama komplexus/ És akkor megjelenik a NAGY RETTENETES ellen /daemon/, aki azt yoool keresztbe tesz. Innentől következik egy fertály óra görcsölés az ügyön / ami jól mutatja a forgatókönyv iró életképtelenségét/ , majd eztkövetően egy Húsvéti locsoló felolvasásával hipp-hopp megoldódik minden, meg van mentve a világ populációjának lelkiüdve... No comment. De az effektek királyak....

Last edited by Gyötrelem; 01-27-2006 at 06:28..
Reply With Quote
  #6  
Old 01-27-2006, 07:55
godgod2
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default effekt

Quote:
Originally Posted by Gyötrelem
Én inkább az effektek miatt nézem. Némelyik meglepően jó. A történet felejtős. Van 3 "szingli", akik közül egy mindig külön utat akar magának, ami persze szögesen ellentétes a közösséghez tartozás elvével. Persze a másik kettő egyből neki áll kükeményen aggódni. /esetleg apa, vagy nagymama komplexus/ És akkor megjelenik a NAGY RETTENETES ellen /daemon/, aki azt yoool keresztbe tesz. Innentől következik egy fertály óra görcsölés az ügyön / ami jól mutatja a forgatókönyv iró életképtelenségét/ , majd eztkövetően egy Húsvéti locsoló felolvasásával hipp-hopp megoldódik minden, meg van mentve a világ populációjának lelkiüdve... No comment. De az effektek királyak....
Ja az effektek valóban nem rosszak, Nem tom lehet hogy scifi függő vagyok vagy mi,de a Csillagkapú effektje-i azé jobbak. Szerintem. Meg ott sztori is van .
Reply With Quote
  #7  
Old 01-27-2006, 19:44
Cassandra Cassandra is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,146
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

God, lehet, hogy most egy világ dől össze benned, de nekem tetszett ez a bugyuta kis sorozat, igaz nem kaptam sírógörcsöt, ha egy-egy részről lemaradtam
Bár tény hogy a Csillagkapu jobb

Last edited by Cassandra; 01-27-2006 at 19:46..
Reply With Quote
  #8  
Old 01-27-2006, 19:49
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Cassandra
Bár tény hogy a Csillagkapu jobb
Hajrá Csillagkapu Atlantisz!

Szerintem a Boszik aranyos kis délutáni bambulós film, azt hiszem most a Csillagkapu előtt van, vagy valami más sorozat előtt, amit nézni szoktam, a végét mindig bekapcsolom, amikor megmentik a világot. Kell ez is.
Reply With Quote
  #9  
Old 01-27-2006, 20:00
Békés's Avatar
Békés Békés is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Philippines
Posts: 411
Activity: 0%
Longevity: 99%
Talking

Lassan az lessz ,hogy a boszik elkezdik és a Csk-1 befejezi
DDD

de nálam is a Csillagkapu a nyerő.
__________________
drugstore-onlinecatalog.com
Reply With Quote
  #10  
Old 01-27-2006, 23:05
lll
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati
Hajrá Csillagkapu Atlantisz!

Szerintem a Boszik aranyos kis délutáni bambulós film, azt hiszem most a Csillagkapu előtt van, vagy valami más sorozat előtt, amit nézni szoktam, a végét mindig bekapcsolom, amikor megmentik a világot. Kell ez is.
én mind a két sorozatot szoktam mondjuk nézni de jobban szeretem akkor is a Charmedet!!! Alyssa Milano
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 16:43.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu