Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu
  #111  
Old 07-01-2010, 19:24
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Toradora!:
http://animeaddicts.hu/encyclopedia.php?anime.2090
bár nem fejeztem még be, de eddig tetszett, néha nagyon jót nevettem rajta.. Egy iskolai életet, és/vagy szerelmeket bemutató anime, leginkább vígjáték szerintem..

a másik amibe belekeztem (de mivel még nincs hozzá végig magyar felírat, így szüneteltetem.. talán majd ha lesz kedvem csinálok egyet hozzá persze csak ha nagyon lassan csinálják mások..):
Isekai no Seikishi Monogatari: http://animeaddicts.hu/encyclopedia.php?anime.2496
szerintem nagyon jó anime mivel ~50 perces részek vannak így elég sok minden belefér egy-egy epizódba.. a történet röviden arról szól, hogy egy fiút megidéznek a másik világból, hogy segítsen a Lashara hercegnő elleni merényletben.. de végül elfogják és a hercegnő mellett köt ki, mint szolgája.. szerintem nagyon látványos, szép anime.. a történet is érdekes és rengeteg humoros jelenetet is tartalmaz..
__________________
same old song..

Last edited by none; 07-01-2010 at 19:32..
Reply With Quote
Sponsored Links
  #112  
Old 07-02-2010, 00:10
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by none View Post
a másik amibe belekeztem (de mivel még nincs hozzá végig magyar felírat, így szüneteltetem.. talán majd ha lesz kedvem csinálok egyet hozzá persze csak ha nagyon lassan csinálják mások..):
Isekai no Seikishi Monogatari: http://animeaddicts.hu/encyclopedia.php?anime.2496
szerintem nagyon jó anime mivel ~50 perces részek vannak így elég sok minden belefér egy-egy epizódba.. a történet röviden arról szól, hogy egy fiút megidéznek a másik világból, hogy segítsen a Lashara hercegnő elleni merényletben.. de végül elfogják és a hercegnő mellett köt ki, mint szolgája.. szerintem nagyon látványos, szép anime.. a történet is érdekes és rengeteg humoros jelenetet is tartalmaz..
Ebbe lehet én is belefutok, bár az angolom elég tré, a japánom meg semmi Várok egy feliratot, szerintem csinálhatsz is gyorsan egyet!
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #113  
Old 07-02-2010, 02:00
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Ebbe lehet én is belefutok, bár az angolom elég tré, a japánom meg semmi Várok egy feliratot, szerintem csinálhatsz is gyorsan egyet!
a fele már megvan..(abból már látni szerintem, hogy érdemes-e megnézni..) ezért nem akarok neki kezdeni, ha valaki más csinálja..
__________________
same old song..
Reply With Quote
  #114  
Old 07-15-2010, 09:58
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

na, a felíratot inkább abba hagytam mivel van, aki csinálja, csak kicsit lassan halad.. de jobbat csinál, mint én tudok..

témához is szólva.. 2 anime-t is láttam mostanában
Angel beats!: szerintem jó történet elég fordulatos.. a lényeg, hogy a haláluk után a megnyugvásra képtelen fiatalok egy átmeeti világba kerülnek, ahol addig maradnak míg el nem fogadják az életüket.. csakhogy nem ilyen egyszerű mivel az idekerültek egy része nem akar újjászületni, így harcolnak az angyal ellen.. nekem többnyire tetszett az anime és mivel csak 13 rész, így nem is vesz el sok időt az ember életéből..
http://animeaddicts.hu/encyclopedia.php?anime.2573


másik amit mostanában láttam: Great Teacher Onizuka GTO:
az egyik legjobb anime vígjáték, amit eddig láttam.. a történeg egy 22 éves srácról, aki tanárnak áll, nem mellékessen előtte egy motoros banda vezetője volt.. http://animeaddicts.hu/encyclopedia.php?anime.64
__________________
same old song..
Reply With Quote
  #115  
Old 08-08-2010, 11:24
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

na eljutottam oda, hogy belenézzek egy kicsit a Narutoba.. de arról nem adok leírást úgyis sokan ismerik..

ezen kívül egy anime-et láttam mostanában, ami nekem kifejezetten tetszett..
A témája a go nevű táblás játék..
Hikaru no go: http://animeaddicts.hu/encyclopedia.php?anime.77
__________________
same old song..

Last edited by none; 08-25-2010 at 20:10..
Reply With Quote
  #116  
Old 08-08-2010, 11:44
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Én most a house of five leaves-t. Nem nagyon jött be... De biztos vannak sokan, akiknek tetszik, a szavazatok is ezt mutatják. Szerintem lassú, unalmas.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #117  
Old 08-08-2010, 15:53
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Én most a house of five leaves-t. Nem nagyon jött be... De biztos vannak sokan, akiknek tetszik, a szavazatok is ezt mutatják. Szerintem lassú, unalmas.
pedig gondolkoztam rajta régebben, hogy megnézem, de akkor még jegelem egy darabig..
__________________
same old song..
Reply With Quote
  #118  
Old 08-09-2010, 01:46
Rotcsa Rotcsa is offline
Member
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 356
Activity: 0%
Longevity: 83%
Default

Én eddig láttam a Dante's Inferno-t, ami nagyon tetszett, alig tudtam abba hagyni!
A Devil may cry-t, ami szintén tetszett, leginkább a zenéje miatt, de úgy az egész érdekelt. Minden rész egy kis csemege

Az Elfen Lied-en lehidaltam, ennyire brutális animét még eleteben nem láttam.
Jó volt, de a sok "Nyúúúú"-zés helyenként idegesített már.

Láttam még a Blood+-t, ami egy kicsit komolyabb anime, nehezen indul kissé, de a 16. résztől felpörög és kíváncsivá tett. Sorsok változásáról, barátságról, a családról, megértésről, tiszteletről és elfogadásról szól. Vérben és akcióban sincs hiány.

A Vámpírok bálját elkezdtem nézni, de nem fogott meg az eleje, így abba hagytam.
A Code princess pedig unalmas szerintem.

A Soul Taker-ben nagyot csalódtam, borzasztóan elvont és nyűgve nyelősnek találtam.
__________________
"Érezd mikor vagy gyenge, tudd mikor vagy penge,ha valamiért küzdeni kell, magaddal szállj szembe!"
Ex-országaim:
Rotziel The Soul Reaver (#504659)[2/B]Ha megtámadsz sikítok (#528766)[2/B],Pozitron[5/Q]
Reply With Quote
  #119  
Old 08-09-2010, 07:41
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Rotcsa View Post
Láttam még a Blood+-t, ami egy kicsit komolyabb anime, nehezen indul kissé, de a 16. résztől felpörög és kíváncsivá tett. Sorsok változásáról, barátságról, a családról, megértésről, tiszteletről és elfogadásról szól. Vérben és akcióban sincs hiány.
Akkor ez az, ami miatt nem láttam csak vagy 4-et belőle
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #120  
Old 08-09-2010, 12:11
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Akkor ez az, ami miatt nem láttam csak vagy 4-et belőle
nem olyan rossz anime egyszer megnézhető szernitem.. legalábbis nekem sikerült bár szerintem nem is igazán kiemelkedő..
__________________
same old song..
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Minden, ami Anime! VLaC Filmek, sorozatok, TV 25 07-10-2007 01:21


All times are GMT +1. The time now is 01:16.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu