Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu
  #31  
Old 03-14-2011, 11:09
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Ujra kernem, hogy ezt a "szalat" tessek a masik topicban folytatni, ha egy mod van ra.

Itt ugyanis nem 3 naprol van szo, hanem tobb hetrol, raadasul szetszakitott, csonka szovetsegekkel a csoport tetejen.
__________________
Remedy
Reply With Quote
Sponsored Links
  #32  
Old 03-14-2011, 11:12
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 7%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Wolfi View Post
ebben az esetben is legalább 5-6-szor kellene fordulnom mire esélyem lenne befogni, ja és számoljátok ki az hány napba telne!
Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Itt ugyanis nem 3 naprol van szo, hanem tobb hetrol
5-6 támadáshoz nem kell több hét. Mindenesetre valóban nincs köze ennek az eredeti javaslathoz, de ha lenne is, 3 napért cserébe ne akarjátok már átiratni a játékot.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #33  
Old 03-14-2011, 11:18
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
5-6 támadáshoz nem kell több hét. Mindenesetre valóban nincs köze ennek az eredeti javaslathoz, de ha lenne is, 3 napért cserébe ne akarjátok már átiratni a játékot.
Valoban nem kell, a tobb hetet a sajat peldamra hoztam (amikor 2 heteket kell varni az elso helyre csonka szovetsegekkel).

(Mi is "megszenvedtunk" W-ben, pedig ott csak top 1% kellett).

Jo ideig kellett lefele maszkalni.
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #34  
Old 03-14-2011, 13:09
jani jani is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 30
Activity: 5%
Longevity: 83%
Default

Sziasztok,most nem értem a problémát ti kezdtétek gyüjteni a kékszámokat ismertétek a szabályokat nem? Vagy a szabályokat mindíg hozzátok igazítják ha szükségetek van rá?
Reply With Quote
  #35  
Old 03-14-2011, 13:15
Zoli's Avatar
Zoli Zoli is offline
Member
 
Join Date: Mar 2007
Location: Gyula
Posts: 1,086
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by jani View Post
Sziasztok,most nem értem a problémát ti kezdtétek gyüjteni a kékszámokat ismertétek a szabályokat nem? Vagy a szabályokat mindíg hozzátok igazítják ha szükségetek van rá?
Ennek ehhez semmi köze. Eddig nem volt ilyenből probléma, senki nem gondolt rá. Most már látszik, hogy lesz, meg kell oldani, szerintem jogos a kérés, ne várd el senkitől, hogy emiatt lemondjon egy, vagy több szemről is akár. És igen, sok változtatás azért lett bevezetve, mert egy játékos kérte, a többi megszavazta, Ati, meg ha nem talált benne kivetni valót, megcsinálta.
(pl anarchban az oriátírás intézményesítése)
Fölöslegesen kötekedsz.
__________________
"Bocsáss meg ellenségeidnek, de jegyezd meg a nevüket"

Ecto
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Zoli For This Useful Post:
  #36  
Old 03-14-2011, 15:47
Hex's Avatar
Hex Hex is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,626
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by jani View Post
Sziasztok,most nem értem a problémát ti kezdtétek gyüjteni a kékszámokat ismertétek a szabályokat nem? Vagy a szabályokat mindíg hozzátok igazítják ha szükségetek van rá?
kívánom neked, hogy egyszer legyen 8 szemed és a szövijeidnek is, akkor majd rájössz.
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Hex For This Useful Post:
  #37  
Old 03-14-2011, 17:40
Wolfi Wolfi is offline
Member
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 205
Activity: 0%
Longevity: 79%
Default

Quote:
Originally Posted by jani View Post
Sziasztok,most nem értem a problémát ti kezdtétek gyüjteni a kékszámokat ismertétek a szabályokat nem? Vagy a szabályokat mindíg hozzátok igazítják ha szükségetek van rá?
Ez a téma tényleg nem ide illik de szerintem nem kéne beleszólnod ha nincs hozzá közöd!
Rólam nem mondható el, hogy a saját játékom szerint alakítsam a szabályokat de ez égető probléma
valahogy megoldom de sztem nem az a megoldás hogy másfél napot kell mennem egy sikeres támadásért minimum 5*
Reply With Quote
  #38  
Old 03-14-2011, 17:49
Pumi
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Wolfi View Post
Ez a téma tényleg nem ide illik de szerintem nem kéne beleszólnod ha nincs hozzá közöd!
Rólam nem mondható el, hogy a saját játékom szerint alakítsam a szabályokat de ez égető probléma
valahogy megoldom de sztem nem az a megoldás hogy másfél napot kell mennem egy sikeres támadásért minimum 5*

Valamilyen szinten ez a probléma is kapcsolódhat a játékosok csökkenéséhez (csak fogalmam sincs hogyan idézzem abba a topicba)
Szóval, találkoztam már olyan játékossal, gondolom más is, hogy lefele támadtál sok körre, mondjuk egy kezdő játékoshoz, hogy kizárd a rádfokozás esélyét. Nagyon sok játékos nem tud mit tenni ez ellen, hiába lenne elvileg ideje átépülni, ezért töröl és vissza se néz.
Reply With Quote
  #39  
Old 03-14-2011, 17:59
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 9%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Wolfi View Post
Számomra már most aktuálissá vált a téma legalább is érintőlegesen!
A problémám, hogy az 5-ös szinten a sok személyiség miatt az első helyet kellene birtokolnom! Max hekin vagyok fedezni nem tudok már, a legközelebbi célpont a sok szabis miatt 17 körre azonban csak a 3. helyen vagyok értékileg pedig elhihetitek több házam is van mint kellene. A baj azonban, hogy az első helyen lévő ország foglalkoztatottsága 41% aminek következtében természetesen ugyanakkora hekin magasabb értéket képvisel! (gondolom egységek mentek el nála mielőtt szabizott)
Kérdésem mi a teendő? Támadjak lefelé 17 körre pár hekiért? Mert ebben az esetben is legalább 5-6-szor kellene fordulnom mire esélyem lenne befogni, ja és számoljátok ki az hány napba telne!
Szóval szerintem itt mindenképpen változtatni kellene valamitu: Konkrét ötlet esetleg később, de mindenképpen beszélni kell róla
Emiatt járok én gyorsba, ott megoldható az első hely, ha más nem, mnt és házakkal...
Ajánlom legközelebbi körnél neked is...
Reply With Quote
  #40  
Old 03-14-2011, 18:00
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 9%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by jani View Post
Sziasztok,most nem értem a problémát ti kezdtétek gyüjteni a kékszámokat ismertétek a szabályokat nem? Vagy a szabályokat mindíg hozzátok igazítják ha szükségetek van rá?
Ezért a hozzászólásért kár volt regisztrálnod...
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Pool For This Useful Post:
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Írjunk együtt Bingókönyvet! Pool Chat 265 02-15-2011 10:56
A magyar net javarészével együtt a Hódító is elérhetetlen volt délután Ati Fontos bejelentések 1 07-18-2009 20:58
Kötelező haladás Liza itt is... Elvetett javaslatok 27 04-20-2009 18:55
Utáljuk együtt az alkoholt klub Kutyuleee Chat 19 06-29-2008 13:34
Útáljuk együtt Hm-öt! :D Seldon Chat 136 02-02-2008 11:21


All times are GMT +1. The time now is 00:42.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu