Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok

View Poll Results: Melyik változatot szeretnéd a játékban látni?
A klán ki- és beléptetési ideje 1 körrel nő 2 3.03%
A klán ki- és beléptetési ideje 1 körrel nő, és ugyanabba a szövetségbe való visszalépés 12 körre nő 3 4.55%
A klán ki- és beléptetési ideje 1 körrel nő, és ugyanabba a szövetségbe való visszalépés 24 körre nő 30 45.45%
Ne változzon semmi, csak akkor, ha befejeztem a termelést, és én is szeretnék klánban ütni 2 3.03%
Ne változzon semmi, stratégiai játékban a menekülés lehetőségét tényleges stratégiának gondolom 29 43.94%
Voters: 66. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 11-09-2009, 19:55
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 7%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
pedig ha klánsereg jön oszlatni se lehet a klánt. Vagyis lehet de csak a beütés után oszlik fel
a kettő nem ugyanaz...
Reply With Quote
Sponsored Links
  #12  
Old 11-09-2009, 19:56
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by LiverPool View Post
a kettő nem ugyanaz...
akkor bevallom férfiassan nem tudom
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
  #13  
Old 11-09-2009, 19:57
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 7%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
akkor bevallom férfiassan nem tudom
most már én sem
Reply With Quote
  #14  
Old 11-09-2009, 20:00
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by LiverPool View Post
Sztem meg ha javaslatot tesz az ember, ne az vezérelje, hogy nemrég nem jött össze neki vmi...
Hány ember járt már így, mégsem gondolt erre...
Lehet eccer a másik oldalon is lenni, akkor meg jól jönne nem?
Távol álljon tőlem, hogy ezek miatt nyissak egy megbeszélést. Csak ameddig ez nem történt meg velem, addig nem gondolkodtam el rajta, hogy vajon mi történik akkor, ha az ellenfél klán mindenkit kipakol. Nem gondolkodtam rajta, magamból indultam ki, márpedig, hogy csak a menekülésért kirakjak bármit is. Egyszer az alábontás lehetetlensége miatt kiraktam 1 embert, hogy tudjunk védeni, mert úgy éreztem, felfelé nem védtük volna. És ez igaz is volt. Ellenben, ha tudom, hogy nem rakható ki senki, akkor nem ezen agyalok, hanem, hogy hogy mehessek szembe. Az döntse el a foglalást, hogy alulról ütök-e, és hogy befér-e a sereg, ne attól, hogy pl 1milla lovassal a végén csak 1 országot tudok beverni...
Ha védekező stratégiával áll az ellenfél, akkor erre legyen felkészülve, ha támadóval, akkor arra. Nem arra, hogy üres országokkal, termelgetve pislogjon mindenki, hogy ráállás volt, és akkor majd' mindenki kilépjen a klánból...

De természetesen ez csak egy gondolat, nem feltétlenül kell egyetérteni, azért dobtam fel, hogy meg lehessen beszélni. De eddig még senki sem mondott olyan hátrányokat, ami ebből származhat, ami miatt ez ne lehetne egy ésszerűbb dolog.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #15  
Old 11-09-2009, 20:04
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
Egyébként meg unalmas hogy folyton azzal jössz hogy 13k-s ütés így 13k-s ütés úgy megtörtént az ütés ? nem! akkor honnan tudod hogy 13k-s földfoglalás lett volna, honnan tudod hogy éppenséggel nem fogjuk emg a sereget honnan tudod hogy nem bontunk alátok stb. stb. ne könyveld el hogy az 13k-s ütés lett volna
Nem értem, hogy miért személyeskedsz... Én nem szóltam rólad egy rossz szót sem. Annyit mondtam, hogy ha minden ok, akkor 13k-s ütésből 800k-s lehet így.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #16  
Old 11-09-2009, 20:07
wand wand is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,144
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
ha jön klántámadás senkit nem lehet kitenni a klánból
bocs, de ez nem így van.
ha megy egy klánra sereg, minden további nélkül fel lehet oszlatni, vagy ki lehet rakni tagokat.
csak ha 1 körös már a klánsereg, akkor üt be, lévén a kirakás v. az oszlatás a kláncsaták után történik.

Mondjuk érdekes dolog, hogyha egyéniben megy rád egy sereg és oszlik a klán akkor a sereg beüt pedig már nem vagy klánban, míg ha klánsereg megy, akkor a klántagok megmenekülnek a beütéstől azzal ha kidobják.

Last edited by wand; 11-09-2009 at 20:09..
Reply With Quote
  #17  
Old 11-09-2009, 20:08
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by wand View Post
bocs, de ez nem így van.
ha megy egy klánra sereg, minden további nélkül fel lehet oszlatni, vagy ki lehet rakni tagokat.
csak ha 1 körös már a klánsereg, akkor üt be, lévén a kirakás v. az oszlatás a kláncsaták után történik.

Mondjuk érdekes dolog, hogyha egyéniben megy rád egy sereg és oszlik a klán akkor a sereg beüt pedig már nem vagy klánban, míg ha klánsereg megy, akkor a klántagok megmenekülnek a beütéstől azzal ha kidobkák.
Jó, akkor szerinted egy stratégiát nem lehet a menekülésre alapozni Tanultál történelmet biztos tanultál Honfoglaló Magyarjaink stratégiája ? Menekülést színlelve hátrafelé nyilazás na akkor ez szerinted mi ?

A szeméyleskedésről meg annyit hogy nem személyeskedtem csupán megkérdeztem miért veszed annyira 100%-osan biztosra hogy bevertetek volna minket, vagy tán láttad mennyi egység volt az orikba meg pénz ?
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
  #18  
Old 11-09-2009, 20:09
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by wand View Post
bocs, de ez nem így van.
ha megy egy klánra sereg, minden további nélkül fel lehet oszlatni, vagy ki lehet rakni tagokat.
csak ha 1 körös már a klánsereg, akkor üt be, lévén a kirakás v. az oszlatás a kláncsaták után történik.

Mondjuk érdekes dolog, hogyha egyéniben megy rád egy sereg és oszlik a klán akkor a sereg beüt pedig már nem vagy klánban, míg ha klánsereg megy, akkor a klántagok megmenekülnek a beütéstől azzal ha kidobják.
oké, értem eddig nem tudtam most már akkor tudom, köszönöm Wand
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
  #19  
Old 11-09-2009, 20:11
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 7%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by wand View Post
bocs, de ez nem így van.
ha megy egy klánra sereg, minden további nélkül fel lehet oszlatni, vagy ki lehet rakni tagokat.
csak ha 1 körös már a klánsereg, akkor üt be, lévén a kirakás v. az oszlatás a kláncsaták után történik.

Mondjuk érdekes dolog, hogyha egyéniben megy rád egy sereg és oszlik a klán akkor a sereg beüt pedig már nem vagy klánban, míg ha klánsereg megy, akkor a klántagok megmenekülnek a beütéstől azzal ha kidobják.
csak jól tudtam
Reply With Quote
  #20  
Old 11-09-2009, 20:13
wand wand is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,144
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
Jó, akkor szerinted egy stratégiát nem lehet a menekülésre alapozni Tanultál történelmet biztos tanultál Honfoglaló Magyarjaink stratégiája ? Menekülést színlelve hátrafelé nyilazás na akkor ez szerinted mi ?

A szeméyleskedésről meg annyit hogy nem személyeskedtem csupán megkérdeztem miért veszed annyira 100%-osan biztosra hogy bevertetek volna minket, vagy tán láttad mennyi egység volt az orikba meg pénz ?
hm? mivan?
semmit nem szóltam érdemben a témához, csak leírtál valamit ami nem úgy van, erre reagáltam.

és gondolom a krédés sem nekem szól, szal inkébb nem válaszolok rá..
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Rúnatermelés módosítása Steve Elvetett javaslatok 185 07-16-2007 15:24
A wapos történő játékkal kapcsolatos jó tanácsok werden Segítség 20 05-23-2007 00:07
Piaci belépések nullázása, Aréna fordulózárása Ati Fontos bejelentések 0 10-30-2006 13:23
Személyiségek módosítása Walron Elvetett javaslatok 6 06-14-2006 10:07


All times are GMT +1. The time now is 22:18.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu