Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 10-31-2008, 10:12
Elfi Elfi is offline
Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Pécs-Budapest
Posts: 304
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Quote:
Originally Posted by oh-ogo View Post
az csak 5 nap volt nem? és már az sincs.. de jó 5let..


Azt nem tudtam, hogy már nincs, mert ott nem játszom, de azt tudtam, hogy 5 nap volt, azért írtam úgy, (de akkor félre érthető volt) hogy hasonló az eljárás, csak hosszabb időt enged, mert azért 2 hónap alatt simán eltelhet 5 nap, hogy nem vagy gépközelben, egyik Arénát sem fejeztem volna be, ha 5 nap a korlát. .
__________________
ELFeledett Vidék (#437487)
Reply With Quote
Sponsored Links
  #12  
Old 10-31-2008, 10:15
Elfi Elfi is offline
Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Pécs-Budapest
Posts: 304
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Quote:
Originally Posted by oh-ogo View Post
mi lenne, ha mind a 2 lenne? mármint az 5(10) nap után kiesik és 10k pont felett 0hekis ütés van. tényleg csak a "tiszta(?)" harc maradna..

Szerintem jó ötlet, hogy mindkettő, vagy ezekhez hasonló több dolog együttesen javítsa az Aréna játékélményét. .
__________________
ELFeledett Vidék (#437487)
Reply With Quote
  #13  
Old 11-04-2008, 18:23
Elfi Elfi is offline
Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Pécs-Budapest
Posts: 304
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Az lenne a kérdésem, tudja-e valaki, hogy mi a különbség az Aréna és a Hétvégi játékok esetében az aktív országok egymástól való távolságának számításánál?

Mert amíg at Arénában, úgymond lépcsőzetesen fel és le egyenes arányban nő, illetve csökken a távolság, addig a Hétvégiben, mintha más alapon működne. .

Nem lenne jobb a Hétvégi távolságszámítás az Arénában is?

Tudom, régen még az Arénában is másként számolták a távolságokat és azzal is volt valami "probléma", de már nem emlékszem mi, akkor még nem nagyon játszottam. .
__________________
ELFeledett Vidék (#437487)
Reply With Quote
  #14  
Old 11-04-2008, 18:41
csabi's Avatar
csabi csabi is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Location: widnes
Posts: 1,633
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by Elfi View Post
Az lenne a kérdésem, tudja-e valaki, hogy mi a különbség az Aréna és a Hétvégi játékok esetében az aktív országok egymástól való távolságának számításánál?

Mert amíg at Arénában, úgymond lépcsőzetesen fel és le egyenes arányban nő, illetve csökken a távolság, addig a Hétvégiben, mintha más alapon működne. .

Nem lenne jobb a Hétvégi távolságszámítás az Arénában is?

Tudom, régen még az Arénában is másként számolták a távolságokat és azzal is volt valami "probléma", de már nem emlékszem mi, akkor még nem nagyon játszottam. .
nem tudom a választ, de nem lenne rossz ha Arénában a távolságok feleződnének..
__________________
"Holnapi előrejelzés: szitáló zsenialitás, heveny végítélet."
Reply With Quote
  #15  
Old 11-04-2008, 18:48
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

A hétvégiben nem feleződés van, hanem még annál is sűrűbb összehúzás. Most nem tudom, hogy a mostani létszámokkal milyen távok voltak, de 4-5 kör szokott lenni a maximum. Lehet, hogy létszámtól függően ettől egy kicsit eltér az első és az utolsó közötti táv, de alapvetően 2-3 körön belül van a mezőny egymáshoz képest.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #16  
Old 11-04-2008, 18:52
csabi's Avatar
csabi csabi is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Location: widnes
Posts: 1,633
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
A hétvégiben nem feleződés van, hanem még annál is sűrűbb összehúzás. Most nem tudom, hogy a mostani létszámokkal milyen távok voltak, de 4-5 kör szokott lenni a maximum. Lehet, hogy létszámtól függően ettől egy kicsit eltér az első és az utolsó közötti táv, de alapvetően 2-3 körön belül van a mezőny egymáshoz képest.
a mostani 17 fős arénában 3-mal nő a körök száma, szomszédos ország 3kör, eggyel tovább 6, és így tovább..
__________________
"Holnapi előrejelzés: szitáló zsenialitás, heveny végítélet."
Reply With Quote
  #17  
Old 11-04-2008, 22:19
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
A hétvégiben nem feleződés van, hanem még annál is sűrűbb összehúzás. Most nem tudom, hogy a mostani létszámokkal milyen távok voltak, de 4-5 kör szokott lenni a maximum. Lehet, hogy létszámtól függően ettől egy kicsit eltér az első és az utolsó közötti táv, de alapvetően 2-3 körön belül van a mezőny egymáshoz képest.
Én vagyok most kb az aréna közepén, és az első és az utolsó ország több, mint 20körre van. Sőt, az utolsó 27re. Azért ez eléggé játszhatatlanná teszi a játékot így. Gyakorlatilag tőlem 9 országgal távolabb lévő ország 27körös!!! Ez elég durva!
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #18  
Old 12-04-2008, 11:48
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Úgy rémlett, hogy több arénás téma is van... Azt hiszem, hogy csinálok még kettőt az eddigi javaslatok alapján, mert nagyon egybefolyik.

EZ a téma tehát arról szól, hogy legyen-e tiltva a felfedezés az arénában.

Azt kérem, hogy csak az szóljon hozzá, aki érintett a témában. AKi soha életében nem arénázott, az most ne nyilatkozzon. Köszönöm.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #19  
Old 12-04-2008, 14:48
csabi's Avatar
csabi csabi is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Location: widnes
Posts: 1,633
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Úgy rémlett, hogy több arénás téma is van... Azt hiszem, hogy csinálok még kettőt az eddigi javaslatok alapján, mert nagyon egybefolyik.

EZ a téma tehát arról szól, hogy legyen-e tiltva a felfedezés az arénában.

Azt kérem, hogy csak az szóljon hozzá, aki érintett a témában. AKi soha életében nem arénázott, az most ne nyilatkozzon. Köszönöm.
ha nem is tiltva, de mondjuk 2-3*-os katonamennyiség megnehezítené a defenzív orik magasabb hektárra való jutását szerintem..
__________________
"Holnapi előrejelzés: szitáló zsenialitás, heveny végítélet."
Reply With Quote
  #20  
Old 12-04-2008, 15:07
Betelgeuse
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by csabi View Post
ha nem is tiltva, de mondjuk 2-3*-os katonamennyiség megnehezítené a defenzív orik magasabb hektárra való jutását szerintem..
Ez senkit se riasztana el a felfedezéstől. Az, hogy 4 vagy 8 vagy 12 katonába kerül a felfedezés teljesen mindegy. 2-3 hét után a 200 hekis országok már úgy is fullon vannak van kattincs felfedezni. A teljes eltörlés talán aktivitásra kényszerítene mindenkit és kicsit több lenne a játék.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Aréna -Fegya- Általános beszélgetés Hódítós témákban 1274 02-28-2015 23:36
Lehet-e hadsereg nélkül boldogulni? Zé bácsi Stratégia & Tippek 131 05-30-2008 20:20
Orkal, tekercsek nélkül. Artúr Stratégia & Tippek 53 04-22-2007 12:51
1/A aréna -Fegya- Elvetett javaslatok 32 08-15-2006 14:56


All times are GMT +1. The time now is 21:03.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu