Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 11-26-2006, 08:53
Netelek Netelek is offline
Banned
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 75
Activity: 0%
Longevity: 96%
Question Ujraindulás új email cimmel

Hi!
Ha van egy 1/A-s orim és email cimet változtatok akkor a régire nem jön semmi hódittóval kapcsolatos, ha már letelt az 1 hónap és végleges az új emailcim? És az új cimen lévő orival tudok újrázni 5. szintre, mert azt halottam hogy vki megváltoztatta a cimét és nem tudott ujrázni.
Várom a segitséget, mert ebbe tökre agyalap vagyok
Sponsored Links
  #2  
Old 11-26-2006, 08:55
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Netelek View Post
Hi!
Ha van egy 1/A-s orim és email cimet változtatok akkor a régire nem jön semmi hódittóval kapcsolatos, ha már letelt az 1 hónap és végleges az új emailcim? És az új cimen lévő orival tudok újrázni 5. szintre, mert azt halottam hogy vki megváltoztatta a cimét és nem tudott ujrázni.
Várom a segitséget, mert ebbe tökre agyalap vagyok
Nemrég még csak egy L-es orit kaptál, már A-s is van?
Gratula, gyorsan fejlődsz...
Nem lehet, hogy az ilyenek terjesztik az összes rémhírt az 1/A-ról, hogy milyen rossz az, meg hasonlók? Kapnak egyet elvégre 3 hónapos rutint szereztek már 200 hekin, simán megy nekik A-ban is a buli, aztán meg sírnak?
  #3  
Old 11-26-2006, 09:08
director
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Post

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Nemrég még csak egy L-es orit kaptál, már A-s is van?:)
Gratula, gyorsan fejlődsz...
Nem lehet, hogy az ilyenek terjesztik az összes rémhírt az 1/A-ról, hogy milyen rossz az, meg hasonlók? Kapnak egyet elvégre 3 hónapos rutint szereztek már 200 hekin, simán megy nekik A-ban is a buli, aztán meg sírnak?
de azt is írta, hogy zéróstartostolni fog vele.. szóval nemtom most mi a bajod:) 5. szinten lesz:)
  #4  
Old 11-26-2006, 09:10
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Netelek View Post
Hi!
Ha van egy 1/A-s orim és email cimet változtatok akkor a régire nem jön semmi hódittóval kapcsolatos, ha már letelt az 1 hónap és végleges az új emailcim? És az új cimen lévő orival tudok újrázni 5. szintre, mert azt halottam hogy vki megváltoztatta a cimét és nem tudott ujrázni.
Várom a segitséget, mert ebbe tökre agyalap vagyok
Új országot a címlapról nyíló "Regisztráció" link segítségével indíthatsz. Más lehetőség nincsen.

A szabályok betartására már fel lett hívva a figyelmed, úgy látszik nem használt. Amennyiben a szabályokat nem tudod betartani, a Hódítóban nem vehetsz részt.

Biztos vagyok benne, hogy rengeteg olyan online játék létezik, ahol szívesen látják azokat az embereket is, akik kijelentik, hogy elfogadják a szabályokat, majd minden adandó alkalommal megszegik az adott szavukat. A Hódító nem ilyen.

Mivel jelen pillanatban nincsen a Hódítóban országod, és a fórumon való részvétel feltétele a Hódítóban, vagy Queosiában való aktív részvétel, ezért regisztrációdat ezennel további intézkedésig felfüggesztem.
__________________
Hódító * Queosia
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Help! Email cim!!! Vik Segítség 15 12-20-2006 10:34
újraindulás 5. szinten kedvenc hóhérod Megvalósult javaslatok 675 10-02-2006 11:09
Bejelentkezésről email értesítő -Fegya- Megvalósult javaslatok 43 07-21-2006 16:44


All times are GMT +1. The time now is 16:20.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu