Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Fantasy, szerepjátékok > Online RPG > Hollószárnyak
Register Stats Members List Today's Posts

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1601  
Old 01-21-2008, 09:39
VérGyöngyTyúk Z VérGyöngyTyúk Z is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ahol épp vagyok
Posts: 917
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Mikor a Nagyúr kiadja a parancsait gyorsan körbemegyek a pincében(nem megyek a rajzok közelébe) és benézek a hordók alá, mögé és beléjük is, nehogy ott lapuljon valami "meglepi" aztán visszamegyek a bejárathoz. Nem találsz semmi gyanúsat. A zsákomból kiveszem a kis olajlámpást, meggyújtom és a folyósóra viszem, leteszem a bejárattól úgy 10 lépésnyire, aztán visszahátrálok a pincébe (így látjuk az esetlegesen érkező "látogatókat" akkor is, ha nincs hőképük. Az övemen lévő olajos-szenes szütyőket megigazgaton aztán kissé félrelépve az ajtónyílásból a folyosót kezdem figyelni (annyira lépek félre és hátrébb, hogy a folyosó falán a lámpa fényét még lássam, mert ha bármi jön az megmozgatja a levegőt a láng körül és anélkül veszem észre, hogy látszanék az ajtóban.)
A mögülem hallatszó kántálás feszélyez kissé, de nem mutatom. Mikor a nyakamban megérzem a "mozgolódást" hátrapillantok és kissé aggodalmas mozdulattal a nyakamban lógó szütyőt tapogatom.
Z: ment e-mail.

Last edited by Chris; 01-21-2008 at 10:59..
Sponsored Links
  #1602  
Old 01-21-2008, 12:05
VérGyöngyTyúk Z VérGyöngyTyúk Z is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ahol épp vagyok
Posts: 917
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Mikor eloszlik a "fal" összehúzott szemmel méregetem a Nagyurat és Quintar-t. Nem tettszik nekem, hogy 3 "ment be és kettő jött ki", ugyanakkor nem nagyon tettszik az egész helyzet.
Tooma nevét mormogom magam elé és tovább markolom a fegyverem.

Last edited by Chris; 01-21-2008 at 12:10..
  #1603  
Old 01-21-2008, 19:31
aúú's Avatar
aúú aúú is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 993
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Összeszedem magam, a sok energia koncentrálása után, majd a csontváz maradványai között megkeresem végre a gyűrűt, melyért jöttünk és elteszem.
Ezután A többiek felé fordulok:
- Nos látom, megúsztuk egyenlőre harc nélkül.
A Csontvázra nézve mondom:
-Megszabadult a lelke eme átkozott csatamezőről, csontváz teste már nyugalmat lel ebben a pincében. Viszont kifelé már nem fog minket védeni az ereje mi befelé védett, így lehetséges, hogy rázósabb lesz az utunk az erődig, éppen ezért induljunk hát, mielőtt beszorítanak ebbe a kényszerűen választott menedékbe minket.

Azzal megindulok kifelé.
Kissé még bizonytalanok a lépteid, és néha el-elhagy az erőd, olyankor meg kell támaszkodnod.
__________________
Én mindig itt voltam
És mindig itt leszek,
Körülöttem pusztulnak
És születnek emberek.

Last edited by Chris; 01-21-2008 at 20:17..
  #1604  
Old 01-22-2008, 09:04
naramis naramis is offline
Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Bcs
Posts: 117
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Miután végeztűnk, nekitámaszkodom valaminek, hogy összeszedhessem magam. Mikor a Nagyúr megindul, odamegyek Alysiumhoz hogy elkérjem a fegyvereimet.
- Úgy tűnik, nekem kell elvinni - mosolygok rá.
Majd ha ideadja felcsatolom a fegyvereimet, és kihúzom a kardom. Botladozva megindulok a Nagyúr után. Ha Hyast utolérem, tőle is elkérem a tarisznyámat.
Hyas visszaadja a tarisznyádat, és biccent amolyan "szép volt" jelleggel.

Last edited by Chris; 01-22-2008 at 09:38..
  #1605  
Old 01-22-2008, 10:48
VérGyöngyTyúk Z VérGyöngyTyúk Z is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ahol épp vagyok
Posts: 917
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Mikor parancsot ad az indulásra, leplezetlenül végigmérem a Nagyurat és megrázom a fejem mikor előre akar menni. felemelt ujjal várakozásra intem aztán a többiekhez is szólok Hyas felé beszélve:
Jobb, ha ilyen állapotban nem megy elöl. A kijutás alagútharc lesz, ha lesz ahol minden hüvelyk számít. Én megyek elől közvetlenül mögöttem, kissé balra Farkas. Utánna Quintar, hogy ha kell varázsoljon, Aztán a Nagyúr, Hyas és Alysium a sor végén. Ha valami szembe jön letaroljuk. Nincs hely az ugrabugrálásra. Ha magányos ellenfél jön akkor falhoz vele és lekaszabolni, ha többen akkor állóharc, előrenyomulás, de legfeljebb a következő elágazásig. Ha valaki kidől, a mögötte lévő átveszi a helyét. Tüzet csak végszükségben használjatok, mert ennyire zárt helyen ránk ugyanúgy visszacsaphat, a fulladásról nem is beszélve.

Láthatóan sokkal jobban tettszik a föld alatti harc gondolata, mint a felszíni összecsapások. Bal alkarom fémes csattanással csap a bárdom lapjára és megindulok előre. A folyosón megvárom amíg mindenki "besorol" mögém, felkapom és eloltom a lámpásom és Farkas kezébe nyomom az előkészített, de nem használt fáklyám:
-Tűzdd, az övedbe, (ha hozza a sajátját: ha kell használd. Ha harcba keveredünk szúrdd a falba, vagy a fal mellé tedd, hogy lássatok. Te pedig a fejem felett figyelj előre. - felvigyorgok rá - látod előnyei is vannak a magasságomnak)
  #1606  
Old 01-22-2008, 10:56
Pettyes Pettyes is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 464
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Visszaadom Quintarnak a cuccát.

-Rendben, ha összeszedtük magunkat, akkor rendeződjünk. Szerintem a Harcosok menjenek elől-oldalt, mondjuk Gren elöl és diktálja a maga tempóját kifelé. Én hátulról próbálom fedezni a menetet, talán egy picit elszakadva, hogy terem legyen a lövöldözéshez. Ha csak csontokkal lesz dolgunk, akkor csatlakozom majd hozzátok, ha így megfelel mindenkinek.

Last edited by Chris; 01-22-2008 at 11:09..
  #1607  
Old 01-22-2008, 11:44
Massza Rex Massza Rex is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Location: Bp
Posts: 848
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Gyanakvóan figyelem a Nagyúrt, meg a papot, hátha felfedezem az sírontúli "arénamester" jelenlétét. Gren javaslatára csak bólintok, bár nem szívesen fordítok most hátat kettőjüknek. Balos fegyverem ismét övre kerül és ismét fáklyámat veszem kezembe. (Gren fáklyályát övemre tűzöm)

Ha mindenki kész, akkor tőlem indulhatunk, lehetőleg minél hamarabb érjünk ki a szabadba, nyomaszt ez a kirptaszerű pince.

Elindultok kifelé.
Ahogy a csontvázakkal tarkított folyosókra értek, a csontok felől mozgást véltek felfedezni.

Last edited by Chris; 01-22-2008 at 12:32..
  #1608  
Old 01-22-2008, 13:16
VérGyöngyTyúk Z VérGyöngyTyúk Z is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ahol épp vagyok
Posts: 917
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Óvatosan , folyamatosan erősen foigyelve (néha a bal kezem a falon nyugtatva, hogy érezzem a kövek rezgését) de elég gyorsan vezetem kifelé a csapatot A csontis folyosóra érve amúgy is meglassudok kissé és emlékezetembe idézem merre heverésztek a "drágaságok", így a mocorgás annyira nem lep meg.
Ha a folyosó elég széles kettőnknek akkor hátraszólok: Nem, nem elég széles, egymás mellett tudnátok állni a folyosón, de harcolni nem, úgy csak akadályoznátok egymást.
-Farkas! zárkózz mellém. Quintar mögém és készítsdd a varázsaid, vagy a szenteltvized ha van. Alysium hátrafelé ügyelj és a falakra Hyas-é a Nagyúr és a fény!
Felpillantok Farkas-ra:
-Ne lépj ki mellőlem. Tied a tetejük enyim az aljuk

Last edited by Chris; 01-22-2008 at 13:42..
  #1609  
Old 01-22-2008, 19:37
naramis naramis is offline
Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Bcs
Posts: 117
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Botladozok a többiek után, besorolva oda, ahova mondják.
Grennek:
- Varázslatot most biztosan nem tudok alkalmazni, de a szentvizes üvegcséim még megvannak. - szavaimat nyomatékosítandó előveszek kettőt a tarisznyámból, miután kardomat átvettem bal kézbe. várom a csontikat... lassan mocorognak, olyan, mintha bizonytalanok lennének, hogy most akkor felkeljenek, vagy jó ott nekik a fal tövében...

Last edited by Chris; 01-22-2008 at 19:57..
  #1610  
Old 01-23-2008, 08:42
Pettyes Pettyes is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 464
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Hátul haladok a csoporttal, amit elhagyunk csontváz tetemet, azt a kardommal szétlököm, hogy minél nehezebb legyen a követésünk. Figyelem az előttem haladókat, a nagyurat és Quintart legfőképpen, hogy jól vannak-e.
Eddig csak a pincében hagyott varázsló csontvázát hagytátok el, a többi még előttetek van. Az előttetek lévő csontvázak teljes vértben vannak, ha nem mozdulnának is, viszonylag hosszabb időbe telne, úgy szétkapni, hogy ne tudjanak utánatok menni, ha felkelnének. De ezek mind előttetek vannak, és ha lassan is de mozognak.

Last edited by Chris; 01-23-2008 at 08:54..
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 11:56.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu