Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Fantasy, szerepjátékok > Online RPG > Hollószárnyak
Register Stats Members List Today's Posts

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1571  
Old 01-03-2008, 12:57
VérGyöngyTyúk Z VérGyöngyTyúk Z is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ahol épp vagyok
Posts: 917
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Amikor a "tükör" megjelenik a bárdomon harci fogásra váltok és kissé oldalt lépek, hogy legyen helyem meglendíteni ha kell.
Mikor felismerem (felismerni vélem) az alakot a Nagyúr-ra pillantok, hogy reagál de a fegyverem nem engedem le. Ahhoz túl sok minden történt mostanság.
Sponsored Links
  #1572  
Old 01-03-2008, 21:41
aúú's Avatar
aúú aúú is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 993
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Köszöntöm a testvéremet a saját nyelvünkön, majd Hyas fordítja a varázslónak:
- A testvérem. Egy útra bejön velünk, jól fog jönni a segítsége a kutatásban, ha már ily kevés napot kaptunk. Nem akarjuk azt elvesztegetni, mert uratok nem hiszem, hogy több napot fog engedélyezni számunkra.
A varázsló sandán néz rád.
- Erről nem volt szó. Nincs felhatalmazásom beengedni őt. Ehhez újabb engedély kellene, ami nincs...
__________________
Én mindig itt voltam
És mindig itt leszek,
Körülöttem pusztulnak
És születnek emberek.

Last edited by Chris; 01-04-2008 at 08:09..
  #1573  
Old 01-05-2008, 23:49
naramis naramis is offline
Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Bcs
Posts: 117
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

- Varázsló uram! - fordulok felé- Én kint maradok. Annyian mennek be, amennyi az engedélyben szerepel. Jómagam vállalok érte felelőséget, hogy semmi olyasmi nem történik, ami törvényetekbe ütközik. Ha mégi valami olyasmi történne, ami szerintetek helytelen, itt leszek, hogy ítélkezhessetek... Megfelel így?
- Az engedélyek személyre szólnak.

Last edited by Chris; 01-07-2008 at 19:09..
  #1574  
Old 01-06-2008, 10:28
Pettyes Pettyes is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 464
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

A kapu megjelenésekor levágom magamról azt a nehéz dög cuccot, amit eddig cipeltem, majd magamhoz kapom az íjam és készen állok az azonnali tüzelésre.
Amikor a megjelenő alakot üdvözlik, leeresztem a fegyverem és én is üdvözlöm a magam módján csak egy fejbiccentéssel, kissé nézem Quintart és a Nagyúrat, hogy némi illemformát eltanuljak, ki tudja mire lesz még jó, meg nem árt.
Utána várom a fejleményeket, hogy mi sül ki belőle.

Last edited by Chris; 01-07-2008 at 19:09..
  #1575  
Old 01-14-2008, 17:45
aúú's Avatar
aúú aúú is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 993
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Hyas fordítja.
- Nos rendben. Akkor marad a testvérem, viszont jó lenne akkor, ha az atya váltana vele pár szót kettesben.
__________________
Én mindig itt voltam
És mindig itt leszek,
Körülöttem pusztulnak
És születnek emberek.
  #1576  
Old 01-14-2008, 19:00
naramis naramis is offline
Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Bcs
Posts: 117
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

- Ahogy óhajtod Nagyuram!
Megindulok külön a többiektől, s kérem az nagyúr testvérét, kövessen.
Elmegyünk a olyan távolságba, és olyan helyet válaszva, hogy láthassuk ha valaki közelit, és nehéz legyen a közelünkbe lopakodni.
Kissé furcsálkodva néz rád, és némi rosszalló fény villan a szemében, de követ.

Last edited by Chris; 01-14-2008 at 19:04..
  #1577  
Old 01-15-2008, 08:27
Chris's Avatar
Chris Chris is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Csongrád-Kecskemét-Szeged
Posts: 1,108
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default P.sz. 3737, Kyel 3. havának 8. napja, az Arany órája

Quintar pár percig csendesen beszélget a nagyúr testvérével. Aki figyeli a jelenetet arra lehet figyelmes, hogy a pap valamiért mintha bocsánatot kérne vagy sajnálkozna, míg a másik kényszeríti, hogy a szemébe nézzen, és úgy magyaráz valamit. Az eset azzal zárul, hogy az uraság otthagyja a papot, és visszasiet hozzátok.

Míg azok ketten beszélgettek, a nagyúr a varázslót, és a kísérőitek vezetőjét hívta félre, és beszélt velük.

Miután mindkét megbeszélésnek vége szakadt, visszaindultok az erődbe. A már szokott szállást kapjátok, kivéve a papot, akit valahova máshova helyeznek el.

Ki mivel tölti a nap hátralevő részét?
__________________
Sogron táplálja lelkének lángját,
Weila vezesse kardjának csapását,
Tharr törje meg ellenség hatalmát,
Morgena őrizze álmának nyugalmát,
Igere, a legnagyobb, vigyázza élte minden napját!
/ókyr töredék/
  #1578  
Old 01-15-2008, 08:28
Chris's Avatar
Chris Chris is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Csongrád-Kecskemét-Szeged
Posts: 1,108
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default P.sz. 3737, Kyel 3. havának 9. napja, az Ezüst órája

Reggeli után, összekészültök, és visszaindultok az elzárt területre. A tegnapi kíséretetek tart veletek, a nagyúr testvérét nem engedik a terület közelébe, az erődben kell maradnia.
A védőkövekhez érve kivárjátok az egy órát, míg a varázsló rést nyit nektek a védelmen. Beléptek, és nagyúr vezetésével a távolban látszó rom felé veszitek az irányt. Óvatosan lépkedtek, nehogy a tegnapihoz hasonlóan járjatok, de szerencsétekre ezúttal nem ébresztitek fel a holtakat.
Két - három órai gyaloglás után értek a hajdani erőd romjaihoz. A valaha tiszteletet parancsoló épület magába roskadva magasodik felétek. A tornyai csonkák, a falak sok helyen bedőltek, a kapu teljesen hiányzik. Csend van. Saját neszezéseiteken kívül nem hallik más. Ez eddig is így volt, de most mintha nagyobb súllyal nehezedne rátok a kihalt táj némasága.
A nagyúr elindul a belső udvar felé, majd határozottan az egyik még be nem omlott ajtó felé veszi az irányt, és bemegy.

Követitek?
__________________
Sogron táplálja lelkének lángját,
Weila vezesse kardjának csapását,
Tharr törje meg ellenség hatalmát,
Morgena őrizze álmának nyugalmát,
Igere, a legnagyobb, vigyázza élte minden napját!
/ókyr töredék/
  #1579  
Old 01-16-2008, 05:57
Massza Rex Massza Rex is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Location: Bp
Posts: 848
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Mivel még maradt sebem, a nekem rendelt időt pihenéssel töltöm. Mikor rájövök, hogy a pap nem lesz velünk, akkor felkerekedek, hogy gyógyítás után járjak. Megkérdezem a katonákat, hogy találkozhatok e a papunkkal.
Megmondják, hogy merre találod Quintart. Viszont mikor a szobája ajtaján kopogsz, a nagyúr rokona nyit ajtót, és megkér, hogy ne zavard őket.

Ha nem, akkor afelől érdeklődök, hogy az ő kegyeltjükkel beszélhetnék-e.
A van köztük egy Arel pap, hozzá útba tudnak igazítani.

Last edited by Chris; 01-16-2008 at 06:44..
  #1580  
Old 01-16-2008, 09:55
Pettyes Pettyes is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 464
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default


A maradék időben gyakorlok egy kis íjjászkodást és megerősítem magamban a rég tanult közelharci trükköket, támadásokat, hogy edzésben maradjak. A hosszabb gyakorlás után visszavonulok és inkább pihenéssel töltöm az időt, a holnapi ujabb megmérettetéshez.

A holtak földjén jobban résen próbálok lenni, hogy ne történjen meg megint, ami tegnap. Amikor elérünk a romokhoz, készenlétre rendezkedem be és a kezem a kardomra teszem, majd követem a nagyurat. Ha nem kívánja, hogy kövessem, akkor úgyis jelzi majd.
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 17:47.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu