Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Stratégia & Tippek > Hódító Kézikönyv
Register Stats Members List Today's Posts

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 07-11-2007, 12:02
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default 02. Időigény

Főtéma, altámák lent.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
  #2  
Old 07-16-2007, 15:51
Serg Serg is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 916
Activity: 3%
Longevity: 99%
Default

Végtelen ha te akarsz a legjobb lenni!
Reply With Quote
  #3  
Old 07-27-2007, 10:44
Burning Burning is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,962
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

a játéknak időigénye igazán nincs, te határozod meg, hogy mikor meddig játszol...elég lehet akár napi 3 perc a képzésekre, varázslatok felételére stb., de ez esetben nem igazán leszünk sikeresek. természetesen itt ülhetünk napi 25 órát is, ekkor se biztos a siker, de már jóval nagyobb esélyeink vannak.

kivételt képez a gyors csoport, ahol van egy olyan szabály, hogy 5 napnál kisebb intervallumba kell belépnünk országunkba, ha nem szeretnénk, hogy azt töröljék. ha országunk vip tag, akkor ez esetben sem törlik.
Reply With Quote
  #4  
Old 08-28-2007, 14:06
Pax Hungaricum
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Szerintem sincs a játéknak időigénye.

Akinek nagyon kevés ideje van, az válasszon védekezésre alkamas fajt (pl.: elf, óriás) az országához, és menyjen a lassú csoportba játszani. (napi 1 belépés, 5-10 perc játék)

Akinek kevés ideje van (napi 1-2 belépés, 15-30 perc játék), az válasszon egy védekezésre és támadásra is alkalmas fajt (pl óriás, gnóm, törpe), és válassza a lassú csoportot, esetleg a normál sebességű csoportot.

Akinek elég ideje van (napi 3-5 belépés, 40-120 perc játék) az indítson támadásra és védekezésre is alkalmas országot (pl. óriás, gnóm, elf, ork) a normál csoportban, és esetleg még egyet az anarchista csoportban.

Akinek sok ideje van, (napi 6-10 belépés, 150-350perc játék) az indítson kiélezett országot a normál csoportban, és az anarchistában is (pl. elf, fél-elf, óriás, ork).

Akinek nagyon sok ideje van (napi 12-20 belépés, 400-600 perc játék) az indítson kiélezett országot a normál vagy a gyors csoportban, és több országot anarchista csoportban. (pl. ork, félelf)

Aki meg időmilliomos (napi 30 belépésnél több, és 600 percnél több játék) az indítson országot a gyors csoportba, járjon hétvégizni és VIP hétvégizni, és indítson minimum 10 szövetséget saját magának az anarchista csoprotban. (Itt már a faj mindegy. Mindennel hatalamas előnye van a többi játékossal szemben)


A lényeg, hogy bármennyi idős is van, élvezni fogod, mert egy izgalmas játék! (Annak is tud az lenni, aki keveset, vagy ritkán tud belépni!)
Reply With Quote
  #5  
Old 08-29-2007, 16:22
Burning Burning is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,962
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

nem tudom másnak mi a tapasztalata, de én inaktív (1-2 belépés) játékhoz a törpét nem ajánlanám
még, ha jól osztja be a belépéseket, hogy reggel és kora este így az áttekintést megtartva legalább...még úgy se nagyon.
Reply With Quote
  #6  
Old 04-12-2008, 20:26
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Egy példát hoznék fel!

Vagyok én, és a sógor. Ő csak hétvégén játszik, mert nincs internete az albérletben, hétvégén nálunk játszik. Én végig játszom a hetet, hétvégén szinte el sem ülök a gép mellől, és mégis mindketten ugyanazt kapjuk a játéktól: kikapcsolódást, örömöt (azért néha egy kis nevetést is). De persze néha dühöt, néha pedig egyszerű haragot, ami néha sokáig megmarad, és ez igazán színessé teszi a játékot.
Ugyanazt kapjuk a játéktól, bármennyit játszunk is vele, csak máshol, én az A-ban, Ő az L-ben.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply

Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 22:27.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu